Hrdinka říká ano

Hrdinka říká ano https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4713/bmid_hrdinka-rika-ano-nN1-4713.jpg 4 167 16

Hrdinkou snadno a rychle série

< 2. díl

Deset věcí, na které Samantha Madisonová ještě není připravená: 10. Oslava svátku Díkůvzdání v Camp Davidu. 9. Se svým přítelem, prezidentovým synem Davidem. 8. Který by zřejmě rád posunul jejich vztah na další příčku. Nebo je lepší říct "level"? 7. Což Sam naprosto nečekaně vytroubí do světa v přímém přenosu na MTV. 6. Kde má vystoupit na podporu prezidentovy pochybné iniciativy na podporu rodiny, morálky a křižáckého tažení... ehm, proti nemanželskému sexu. 5. Vypořádat se s pravidelnou brigádou a šikanou v krámku jménem Potomac Video. 4. Když už má beztak na krku povinnosti dětské delegátky OSN (které mimochodem plní bez nároků na honorář). 3. Jezdit metrem a nechat se přepadat cestujícími s výkřiky, že je "ta zrzavá holka, co zachránila prezidenta", takže si pro pocit většího bezpečí aplikovala na vlasy slušivý přeliv Ebonitová půlnoc. 2. Vyměnit si role s úspěšnou starší sestrou, školní kráskou, která poprvé v životě usiluje o kluka, jemuž je úplně lhostejná. A úplně popořádku věc číslo jedna, na kterou šestnáctiletá Sam vůbec není připravená: 1. Na zjištění, že kurz "živého kreslení", který začala navštěvovat, znamená kreslení - ale přece nechcete všechno vědět dopředu!... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Knižní klub

Ready or Not , 2005

DominaCZ
24.12.2020 odpad!

Sorry, dle anotace jsem čekala, že to bude dospívající crazy Bridget Jones...Ale...Ne ne ne.

Knihomolka506
07.07.2020 3 z 5

Pokračování prvního dílu románu Hrdinou snadno a rychle. Vtipné, ale zdá se mi, že je to spíš pro takové ty zblazněné fifleny a teen romantičky. První díl byl lepší... ale hlavní postava má ráda Manga jako já takže aspoň něco.

Gallaxy
25.07.2019 1 z 5

Asi nejsme úplně cílová skupina, ale v té knize se prostě nic nedělo. A když už, tak vše bylo natuknuté jen velmi okrajově.¨

Ty neustálé seznamy jsem ani nečetla.

natalie2171
30.12.2015 2 z 5

Po neustálém tlachání o ničem, přesněji řečeno o její velké noci. Táhle se to tak dlouho, že jsem knížku prostě jen proletěla. :(

Raven_Black
15.03.2015 3 z 5

Mám pocit, že dávám hvězdičky jen kvůli prvnímu dílu a fantastickému obalu. Příběh rozhodně nebyl tak skvělý a vtipný jako u prvního dílu a místy jsem se dost nudila.

vlkove
22.10.2014 3 z 5

Oba díly této série jsou pěkné ale u mě vyhrál ten první, druhý díl je spíše jako doplnění k sérii je mnohem více romantický a plný dívčích problémů. V tomto díle nenajdete nic nového na rozdíl od dílu prvního ale určitě to neubírá na kvalitě knihy. Akci v tomto díle nečekejte ale zaručuji, že se nebudete nudit, kniha je psaná vtipně hlavní hrdinka je svá (správně praštěná) a David je úžasný. Dávám 3 hvězdy.

HODNOCENÍ SÉRIE: 57 %

warca
12.10.2014 4 z 5

Tenhle díl byl asi o dost slabší než ten první

1v8na
05.08.2014 5 z 5

Tento druhý díl byl psaný humornější formou než první, ovšem líbily se mi velmi oba dva díly.

PriMula
13.07.2014 5 z 5

Tahle kniha se mi četla lehčeji než předchozí díl. Podle mě je lepší než první, i jsem se víc zasmála. :)

Katee
08.02.2014 4 z 5

Děj byl předvídatelný a fráze se tam občas opakovaly, jako i v sérii o Mie Thermopolisové. Ale bavilo mě to a četlo se to dobře, takže dávám 4,5 hvězdičky :)

karolinos
15.01.2014 4 z 5

Super knížka, i když 1. díl se mi zdál lepší..u druhého dílu už se toho tolik nedělo a byly tam i nudné pasáže..jinak ale dávám 4 hvězdičky ;)

Monnna
25.08.2013 2 z 5

Musím říct že jsem od této knížky čekala mnohem víc,docela mě zklamala.

MAGY
30.11.2012 5 z 5

Zbožnuju všechny knížky od meg a i tato knížka se jí moc povedla . : )

Katrys
12.08.2012 2 z 5

No první díl mnohem lepší. U tohoto románu jsem se moc nesmála a strašně jsem se nudila. Takže nic moc.

johisa
18.06.2012 4 z 5

Druhý díl byl taktéž výborný, Meg prostě nikdy nezklame. Skvěle jsem se pobavila, určitě doporučuju!

Lusa
30.11.-0001 5 z 5

SPOILER

Sice jsem se nesmála tak jako v prvním díle, protože Sam už neprováděla tolik blbostí jako minule, ale stejně se mi její příběh moc líbil.
Narozdíl od prvního dílu, bojovala už více za sebe a zase se postavila prezidentovi.
Nedivím se, že měla tolik fanoušků, pro které byla vzor, já bych jí taky fandila.