Hrdina z Vysočiny

Hrdina z Vysočiny

Jeden z králových mužů je nalezen mrtev s dýkou v těle. Nikdo nepochybuje o tom, že vražedkyní je Ilsabeth a že za svůj čin zaplatí životem. Její jméno může očistit jediný člověk: sir Simon Innes, muž chladný jako ocel, jenž se nebojí žádného nebezpečí a dosud nepocítil lásku k žádné ženě. Sir Simon zatím neomylně hledá a nachází pravdu ve světě plném klamu. Avšak nesmírně krásná obviněná žena, jež vyhledala jeho pomoc, ho okouzlila natolik, že najednou neví, může-li věřit svému instinktu, jenž ho zatím nikdy nezklamal. Všechno ukazuje na to, že Ilsabeth je vinna, kromě jediného – nezměrné touhy, kterou sir Simon cítí při každém jejím dotyku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/305636/hrdina-z-vysociny-uFE-305636.jpg 4.216

Murray Family (17.)

Highland Protector (2010)

Literatura světová, Pro ženy, Historie
Vydáno:, Oldag

Ivusak7

Další skvělý příběh od této autorky. Už se těším až vyjdou další díly z této série. Musím hodnotit 5*.

havrmoni
20.05.2017

Moc pěkné tak jako vždy. Tato autorka je návyková. Jak dočtu ty nové a než výjdou další,mám nutkání číst již přečtené knihy znovu. Tak jak se Simon vyskytoval v knize o Tormandovi,tak se i teď Tormand objevil zde. A když se objevili v příběhu Ilsabethini rodiče,ihned se mi vybavil i jejich příběh. I toto mě baví,spojení rodin a přátel.

biki
17.12.2016

Autorka patří k mým nejoblíbenějším v tomto žánru. Bohužel, i když jsem byla zvědavá na bližší seznámení s postavou Simona Innese, s níž jsme se setkali v jedné ze starších knih, samotný příběh mě trochu zklamal. Určitě zajímavé byly odkazy na Simonovu minulost a také postava jeho staršího bratra, ale jinak se mi děj zdál poněkud jalový. Řekla bych, že si tu H.H. vybrala slabší chvilku.