Hurikán

Hurikán https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384914/bmid_hrdina-hurikan-Jy9-384914.jpg 4 6 1

Hrdina série

< 2. díl

"Hrdina na čtyřech tlapách - co všechno je pes schopen dokázat, aby zachránil svého nejlepšího přítele?" Když na městečko Gulfport udeří nebezpečný hurikán a Jakub se svým štěnětem Skautem se ztratí, zdá se, že labrador Hrdina, bývalý policejní pes, je tím jediným, kdo je dokáže vystopovat. Hrdina spolu se svým páníčkem Benem a jeho přítelem Adamem vyrážejí kamarádům na pomoc a společně se vydávají do lesů za městem. Záhy se však ukáže, že pátrání je nad jejich síly. Zubožení a vyčerpaní se ocitají v neznámých končinách a musí zde přečkat řádění živlů.... celý text

Literatura světová , Příroda, zvířata , Pro děti a mládež

Vydáno: , CPress

Hero: Hurricane Rescue , 2017

Lassie777
08.02.2021 4 z 5

Městečko Gulfport zasáhne hurikán a Hrdina s Benem a Adamem se vydávají na pomoc Jakubovi a Skatovi. Na cestě na ně čekají nejrůznější nebezpečí. Poradí si Hrdina s rozvodněnou řekou, aligátorem nebo sesuvem bahna?
Tento díl mě mile překvapil. Čekala jsem, že bude podobný tomu prvnímu, ale právě naopak. Jediné co musím vytknout, že některé části mi přišly až moc nereálné (např. část s aligátorem).
Dobrodružný a napínavý příběh pro milovníky psů a dobrodružství.

2018  77%Hurikán
2018  95%Hrdina