Hrdina

Hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296110/bmid_hrdina-iV6-296110.jpg 4 853 141

Samostatný příběh od autorky oblíbené série Dublin Street. Pro Alexu Hollandovou byl vždycky hrdinou její otec… dokud nezjistila, že ona a její matka nebyly jedinou rodinou, kterou měl. Zrazená a nejistá se snaží aspoň uspět ve své profesi, ale když má v popisu práce schůzku s Cainem Carrawayem, povolí jí nervy. Tenhle nádherný, úspěšný muž je s její minulostí až příliš spojený. Jak se tedy vlastně stalo, že kývla na jeho nabídku stát se jeho asistentkou? Přestože Caine není právě vzorný šéf, navzdory minulým i čerstvým sporům je to k sobě začíná táhnout.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Hero , 2015

SBH
21.07.2017 1 z 5

Je pro mě naprosto záhadou, jak se mi tuto knihu vůbec podařilo dočíst, a za to dostává jednu *. Těch klišé bylo tolik, že zahltily i typický produkt žánru. Hrdinka zaujala tvrdého byznysmena, ačkoliv se chovala jako typická nanynka. Popis erotických scén byl nezáživný, děj až příliš předvídatelný. Hlavní milovník postrádal charisma a vtip. Škoda času.

stehlicek
10.07.2017 4 z 5

Jedna z nejlepších knih tohoto žánru, velmi příjemné čtení na dovolenou :-)

pooh7
18.06.2017 3 z 5

zajímavý námět, ale ke konci mě to už nudilo

kacaaba
03.06.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila, dlouho jsem se do ní nechtěla pustit, protože jsem na to měla rozporuplné recenze, ale jsem ráda, že jsem si jí nakonec přečetla. Moc se mi to líbilo, zase takové odpočinkové čtení v závěru s napětím. Určitě si jí ještě někdy přečtu.

Arnapi
03.06.2017 4 z 5

Zajimava, pěkně napsána kniha.

ardeas
06.05.2017 3 z 5

Na túto autorku som dosť často naráža a túto knihu som od nej čítala ako prvú. Musím povedať, že aj napriek faktu, že som ju prečítala za necelý deň, tá zápletka bol tak trocha prefabulovaná a pritiahnutá za vlasy. Neohúri, ale ako oddychovka postačí.

lalikpepa
21.04.2017 5 z 5

Ooo, to se tak dobře četlo:) Taková pohodička čtení, za 2 dny přelouskáno i když to má skoro 400 stran. Jsem nadšená, očekávala jsem něco na způsob Padesáti odstínů, ale upřímně, toto je úplně jiná liga (lepší). Kniha se čte skvěle, je dobře napsaná, žádné hloupě se opakující věty nebo iritující celé pasáže. Jsem vážně příjemně překvapená, protože jsem z tématiky erotických románů četla jen Odstíny (a to byl děs). Za poslední dobu jsem přečetla asi 6 knih s romantickými náměty a tato z nich vysoko vyčnívá. Od autorky to byla má první kniha, ale určitě si přečtu další. Super ;)

havrmoni
18.03.2017 4 z 5

Poslední kniha od této autorky a musím říci,že nebyla tak pěkná jako ty ostatní. Tady mi moc neseděla Alex,něčím co neumím popsat. Byla fajn i vtipná ,ale bylo tam to ale.. Oddychová romantika,nějaký ten zvrat a darebák dohromady celkem fajn čtení.

Bet
14.03.2017 3 z 5

Klasické pohodové čtení :)
Super čtení na dovolenou někde u vody a popíjet u toho koktejl :)

mariva
14.03.2017 3 z 5

Nenáročná oddechovka, sáhla jsem po ní, protože Dublin Street se mi docela líbila, ale tentokrát to nebylo tak úplně ono. Dá se přečíst, ale nic mimořádného.

Ráčkajda
01.03.2017 5 z 5

Klasická Youngová, člověk od první stránky ví, jak to dopadne......ale stejně nádhera.....nemohla jsem se odtrhnout, přečteno za 3 dny....kdybych měla víc času a nemusela chodit do práce, přečetla bych ji najednou:-)

JanickaP
24.01.2017 5 z 5

Tak tahle kniha vazne nezklamala....hltala jsem ji od zacatku az do konce...a priznam se, precetla jsem ji za jeden den a kvuli ni jsem spala jen 3hodiny :-D ale stalo to za to...pro me asi nejlepsi kniha od Samanthy...davam plno *...a ještě podotknu, že jsem se u knihy náramně bavila..její vtip mě dostal

ankaras
23.01.2017 5 z 5

Parádně napsaný romantický "cajdák", od kterého se nemůžete odtrhnout, to Samantha umí. Už se těším na další knihu.

avalonek
19.01.2017 5 z 5

Tuhle spisovatelku naprosto zbožňuju,a zase nezklamala..Jsem strašně nadšená,kniha má parádní příběh,krásný humor,hlavní hrdinka není žádná blbka a prostě to celé je úplně dokonalé.Doufám,že bude dál takhle krásně psát a já budu nejspokojenější člověk..Vřele doporučuji.

LucyNej
18.01.2017 5 z 5

Do knihy jsem se začetla během prvních řádků. Nevěděla jsem co očekávat, jestli to bude "Padesát odstínů..." v bledě modrým (a to mám celou sérii ráda), nebo to bude něco jiného. Jsem ráda, že kniha byla "něco jiného". Nebylo to plné sexu, kde chybí děj - tato kniha ho má. Je vtipná a při mnohých scénách jsem se od srde zasmála. Nečekala jsem, že zvrat bude "až takový" a rozzuzlení mě dost překvapilo. Mám ráda knihy s happy endem - ovšem tady miluju nejvíc to, že ne pro všechny postavy je konec právě takový. Jejich konec(vztah) je SKUTEČNÝ, jako v celé knize.

nakavusterezou
18.12.2016 3 z 5

Do erotického románu to má podle mě daleko. Klasický román s prvky erotiky, nic víc, nic míň.

26Mirka
03.12.2016 3 z 5

Moje první kniha od paní autorky, ale bohužel mě nezaujala, stačilo by mnohem méně stran, světový bestseller........asi mám jiný vkus,znovu bych jí opravdu nepřečetla. 3 hvězdy..

Terka18
18.11.2016 5 z 5

Hezká kniha. Děj se rozjede hned na začátku, žádné pomalé a líné rozjíždění. I když už můžete čekat jak hlavní zápletka dopadne, tak je kniha povedená. Přečetla jsem ji během 3 dnů. Za mě rozhodně plný počet hvězd. :)

Lenka.Vílka
16.11.2016 2 z 5

Pokud takhle bude autorka pokračovat, stane se z Hrdiny poslední kniha, kterou jsem od ní přečetla.

Ditules
11.11.2016 2 z 5

Po sérii s .... street/road je tato knížka celkem zklamáním. Hlavní linka kolem páru je dobrá, ale to ostatní je takové spíchnuté nahonem... Škoda.