Hrdina

Hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296110/bmid_hrdina-iV6-296110.jpg 4 853 141

Samostatný příběh od autorky oblíbené série Dublin Street. Pro Alexu Hollandovou byl vždycky hrdinou její otec… dokud nezjistila, že ona a její matka nebyly jedinou rodinou, kterou měl. Zrazená a nejistá se snaží aspoň uspět ve své profesi, ale když má v popisu práce schůzku s Cainem Carrawayem, povolí jí nervy. Tenhle nádherný, úspěšný muž je s její minulostí až příliš spojený. Jak se tedy vlastně stalo, že kývla na jeho nabídku stát se jeho asistentkou? Přestože Caine není právě vzorný šéf, navzdory minulým i čerstvým sporům je to k sobě začíná táhnout.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Hero , 2015

LenRan
23.04.2018 3 z 5

Na začátku jsem se docela nudila, pak se to trochu rozjelo, ale jinak nic extra. Dalo se to, ale je to taková tuctovka.

Szekynka
02.04.2018 4 z 5

Čekala jsem klasickou dějovou linku typu: vzplanutí, problém, smíření a happy end. Né, že by tato kniha byla nějak extrémně odlišná, ale autorka mě docela překvapila vložením pár překvapujících okamžiků. Postavu Lexie a Caina jsem si oblíbila. Líbilo se mi, ale jak si ji podával jako asistentku a zahrnoval ji nesmyslnými úkoly. Stejně, tak se mi líbila její temperamentní povaha. Odpočinkové čtení.

Lucai
27.03.2018 4 z 5

Oddychové čítanie....Nepáčila sa mi až tak ako séria Dublin street, ale nesklamala...túto autorku mam proste rada......

langova.katka
01.02.2018

Myslela jsem si, že jdu najisto, ale tato kniha mě trochu zklamala. Nelíbila se mi tolik jako např. Jamaica Lane, kterou jsem hltala i ve frontě v Kauflandu. Ale pořád na tento žánr ta z lepších, rozhodně. A mělo to velmi zajímavou zápletku, to jeho tajemství. Takže dobré.

LivN
28.01.2018 5 z 5

Miluju Smanthu Youngovou a miluju její knihy. Hrdina byl fenomén! Mám ráda knihy typu namyšlený ,arogantní ,ale přitom strašně sexy ŠÉF a sekretářka,která ho nesnáší,ale časem se jí začne líbit a skončí to sexem a nakonec se do něj zamiluje. Doporučuji je to vzrušující knížka.

tereza..23
26.01.2018 4 z 5

Další jedinečný příběh. Od jedinečné autorky. :-)

Onceuponthetime
13.01.2018 4 z 5

Kniha se četla rychle a opravdu dovolila čtenáři vypnout a odpočinout si, což oceňuji, protože je to někdy opravdu potřeba. Jako v každé eroticko-romantické knize někdy mi hlavní hrdinka lezla na nervy a měla jsem chuť na ní křičet: PROČ?!?! PROČ TO SAKRA DĚLÁŠ?!?! Ale to už v těchto knihách bývá, hlavní hrdinka dělá ty nejhorší možný rozhodnutí.
Pokud si chcete odpočinout tak neváhejte a čtěte.

Maggie168
05.01.2018 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, kniha se mi líbila! I když je to trošku klasické klišé, ale zápletka byla zajímavá a určitě si knihu zase někdy v budoucnu ráda přečtu!

cukrovka
04.01.2018 4 z 5

Čtivá oddechová romantika. Příjemné byly vtipné Alexiny komentáře.

Monbon
03.01.2018 5 z 5

toto bola wau ze kniha, paci sa mi Alexin charakter, aj cele gradovanie deja, zmlsla som ju za jedno popoludnie :-)

shay
28.12.2017 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší knížka od autorky.

Petruse21
21.11.2017 3 z 5

Jako pohádka pro dospělé proč ne, ale už se s těmi záhadnými typy, co mají tragickou minulost a shodou okolnosti jsou v balíku, roztrhl pytel.

učtenávčelka
08.11.2017 1 z 5

Musím říct, že mi vadí neschopnost autorky pokračovat plynule v ději, takže popisuje den za dnem, každou kávu a zakopnutí, pak přeskočí 3 týdny a vrátí se k tomu, co se dělo. To není styl psaní, co by mi vyhovoval.
Co mě vyloženě iritovalo, byly duchaplné, rozumné analytické rozhovory o tom, co se právě stalo mezi hlavními hrdiny a podrobné rozebírání detailů, kdy si vzájemně přesně řekli, co kdo jak cítí.
Dovršil to zhýralý otec, celou dobu považován za černou ovci rodiny, který přiznává, že je slaboch a hrozný otec a jak se s tím musel vyrovnat.
Zkrátka došlo jen k špatnému zařazení žánru, je to daleko spíš takové eroticko-psychologické fantasy.

liletka_a
23.10.2017 5 z 5

Pedantský šéfík a jeho nezdolná zaměstnankyně..:))Klasika, která mě stále ještě neomrzela.. :) U Caina jsem trošku postrádala takové to charisma, které tě srazí na kolena..Naopak velmi se mi líbila Lexi, její odolná povaha, důvtip a inteligence dodávaly knize šmrnc..No co se budeme povídat, nic nového pod sluncem, ale za mě ano! :)

jani.ruzicko
20.10.2017 5 z 5

příběh se mi líbil... chvílemi jsem ze začátku nemohla Cainovi přijít na jméno, pak se to ale zlepšilo, nehledě na to, že Lexi si ho dobře dávala... =D v druhé polovině trochu drámo, ale tím lépe =)

Amitiel76
08.10.2017 5 z 5

Mé první setkání s touto autorkou, a hned jsme si sedly do noty.... Skvěle napsaná knížka. Dokonce i mírně napínavý děj, romantika, psychologické vykreslení hlavních postav a jejich "kostlivců ve skříni".
Jen označení knihy - jako "erotická romance" mi tady moc nesedí. Té erotiky je tam jen tak poskrovnu, a opravdu vkusně, na rozdíl od jiných knih. Ale myslím, že je to jenom dobře :-) Nic se nemá přehánět. O to víc si pak člověk užíval to jiskření a přitažlivost mezi hlavními hrdiny.
Za mě plný počet hvězdiček, a hned se vrhám na autorčinu další knihu :-)

ajla5
01.10.2017 2 z 5

Nelíbilo se mi to. Stránky jsem přeskakovala a dočetla jsem jen ze zvědavosti na konec.

PawlušQa
04.09.2017 4 z 5

Musím říct, že mi tato kniha připadala trošku jiná než ostatní. Nebyla dle mého zase tolik předvídatelná jako ostatní knihy této autorky, protože většinu jejích knih jsem prokoukla velmi brzy. Samozřejmě, že člověk očekává happyend, protože takové romány jsou. Málokterý má smutný konec. Tato kniha se mi moc líbila a velmi ráda si ji přečtu znovu. Hodně se mi líbila dynamika dialogu a zvraty, které v knize nastaly. Trošku mi připomněla mou oblíbenou sérii od Sylvie Day: Crossfire. Pokud si člověk potřebuje pročistit hlavu, určitě je to dobrá volba a za mě mohu jen doporučit.

IvankaM
31.08.2017 4 z 5

Samantha napsala lepší knihy, ale i tak mě to bavilo a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Jednu hvězdičku ztrhávám za ten za vlasy přitažený konec. Jinak skvělé.

Tabby
25.08.2017 5 z 5

Lehká oddechovka na večer, kdy si jen chcete sednout a vychutnat si příjemnou knížku.
Hlavní postavy mě zaujali a jejich dialogy mě občas dost pobavili, hlavně Alexi pohotové odpovědi.
Byla tam romance, lehký zvrat a hezký závěr kdy vlastně zjistili že se hrozně milují a nemůžou bez sebe být.