Hrdina

Hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293938/bmid_hrdina-0Iu-293938.jpg 4 853 141

Alexa Hollandová vždy pokladala svojho otca za hrdinu, ale iba do chvíle, keď odhalí, že ona a jej matka nie sú jeho jedinou rodinou. Zrazu sa zrútia všetky jej istoty, a preto chce od základov zmeniť svoj život. Začne si budovať vlastnú identitu, nechce mať nič spoločné s desivým tajomstvom, ktoré sa práve dozvedela. Náhoda jej do cesty postaví Caina Carrawaya, ktorému jej otec takisto zničil detstvo a pre ktorého Caine prišiel o rodinu. Rozhodne sa pomôcť mu, ale on jej pomoc odmieta. Začne pracovať ako jeho osobná asistentka, lenže stále to medzi nimi iskrí. Caine totiž vie, že nikdy nebude tým rytierom, ktorého Alexa hľadá. Chce, aby ho nenávidela, svojím správaním ju irituje a očakáva, že sa zvrtne a odíde preč...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Hero , 2015

Lee7
08.06.2020 4 z 5

Četla se dobře, vtipná byla akorát a hlášky no ne.. :) mám ráda příběhy šéf a zaměstnanec.. šťáva ji nechyběla

petulkapeta
07.06.2020 4 z 5

Pekny příběh, je pravda,ze takove Cainovo tajemstvi jsem rozhodne necekala...a Alexa nasla Hrdinu i když se k ni zpočátku choval jakp blb...

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Knížka, kterou jsou po pár dnech po přečtení pustila z hlavy a v podstatě si ani nevzpomenu, o čem byla. A to i přestože se četla lehce a děj utíkal.

janina66
20.05.2020 4 z 5

Romantický příběh s erotikou. Čtivé, oddychové, spíše nereálné. Pohádka pro ženy. Začátek skvělý, pak trochu nuda, ke konci měl děj zase spád. U knihy jsem si odpočinula, a to je hlavní.

Ketfl
14.05.2020 5 z 5

Moje oblíbená kniha od této autorky. Vracím se k ní čas od času pravidelně a pokaždé mě moc baví. Obě hlavní postavy jsou sympatické. Jediné, co mi pokaždé vyrazí dech, je Cainova minulost - ale tak nějak se vypracovat musel. Super kniha od super autorky :-)

Ella161
05.05.2020

Přečetla jsem jen něco málo přes 100 stran a knihu jsem odložila. Nemám ráda, když nechávám knihy nedočtené, ale tady nemohu jinak. Alexa mi vůbec nesedla. Chovala se jako hloupá naivka, která se hned do někoho zamiluje. Caine byl typický chlap. Toho jsem si docela oblíbila a kdyby kniha byla z jeho pohledu, tak bych jí určitě dočetla a dostala by větší hodnocení. Za mě nedoporučuji, ale chápu, že se někomu líbí. Třeba jí dám šanci za pár měsíců, ale zatím jí odkládám.

LadyAlena
06.04.2020 5 z 5

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, moc příjemné čtení. Mám ráda hašteřivé vztahy ❤

MiliKry
05.04.2020 3 z 5

Chtěla jsem si přečíst nějakou oddychovku v téhle době a to se povedlo, ale nic, co by mě extra překvapilo. Je to taková ta klasická romantická pohádka s nádechem erotiky.

AelinBělotrn
15.03.2020 5 z 5

Za jeden večer přečtena, oddechovka.Velice mě to bavilo.Sexualni napětí,rozumné chování obou postav, drzost postav a dost vtipných momentů.Velice doporučuji!

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Miluju tuhle autorku a všechny její knihy. Doporučuji!!!!

Aja39
24.02.2020

Nádherná kniha nemohla jsem přestat číst.

Misspullinn
07.12.2019 4 z 5

Moc hezká knížka :) na plný počet hvězdiček to teda není, protože jsem se moc neztotožnila s chováním obou hlavních hrdinů, ale jinak se moc hezky četla :)

Petra-1
07.12.2019 4 z 5

Moc hezká knížka a velmi sympatické postavy. Líbila se mi chemie mezi postavami, krásné se četla.

kalinka99
07.11.2019 4 z 5

Konec mi přišel najednou hrozně rychlý. Ocenila bych více napětí a akce. Jinak další fajn kniha, kterou jsem přečetla od této autorky.

IYv
22.10.2019 4 z 5

oddechovka, která mě potěšila po náročném období.
i když - pejsek s kočičkou vařili dort a stejně tak psala i autorka. Hlavní hrdinku potká mix úplně všeho, od toho, že ji podělá pták, až po útok nožem na ulici. Svižné dialogy, úchvatný šéf, zamotané rodinné vztahy, takže úspěch u romantiček zaručen.
Taky pracuji jako osobní asistentka a můj šéf teda vypadá zcela jinak, ale můj miláček, který je momentálně na dlouhou dobu pryč, se chová podobně žárlivě, podobně mu sluší oblek a podobně je k sežrání, když se pár dní neholí. Při četbě se mi po něm moc stýskalo. Asi proto hodnotím o něco výš.

Kekik
16.09.2019 3 z 5

Jako by příběh psaly dvě rozdílné osobnosti.
Do poloviny knihy jsem byla opravdu nadšená. Moc se líbilo, jak spolu bojovali. Stránky svižně odsýpaly. Poté přišel zvrat ve vztahu a od té doby to šlo s příběhem z kopce. Lexie i Caine se chovali pro mě nepochopitelně. Kázali vodu, pili víno. Příběh se motal v kruhu. Čtivost se vytratila a přišly i okamžiky, kdy jsem se do čtení hodně nutila. Ale pak přišel další překvapivý zvrat. A čtení zase bylo záživnější. Jenže to opět vydrželo jen pár stránek a zpět se vrátil bludný kruh stejného tématu.
Konec trochu akční a všechny dějové linky autorka dotáhla do konce.
Konečné hodnocení je za mě průměrná oddychovka. Další knihu od autorky si ráda přečtu.

Toledo
12.09.2019 4 z 5

Prijemne pocteni, pribeh se mi libil.
Precetla jsem na toto tema spoustu romanu, a tento radim mezi ty lepsi.

georginaa
01.09.2019 5 z 5

Příběh mě potěšil, osud si nevyberete, když proběhne chemie, nejde ji jen tak přehlížet. To dělá lásku láskou, tou pravou láskou. Všechny chmury, tajemství, ale i štěstí se procitnou právě tou touhou, mít spojení s tím druhým člověkem. Je to nejvíc, co člověk může prožít v plném vztahu a být tím pádem velice šťastný. A to je i v tomto příběhu, který mě pohltil.

Ivet1990
19.08.2019 3 z 5

Ze začátku jsem byla knihou unešená a velice mě bavila číst, ale ke konci mě to přišlo až moc přetažené za vlasy. No ale i tak jsem si dokázala příběh užít

Štixa
13.08.2019 5 z 5

Pro ty co maji radi tenhle typ pribehu (jako ja :-D) je to luxus :-)