Hrdina

Hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293938/bmid_hrdina-0Iu-293938.jpg 4 853 141

Alexa Hollandová vždy pokladala svojho otca za hrdinu, ale iba do chvíle, keď odhalí, že ona a jej matka nie sú jeho jedinou rodinou. Zrazu sa zrútia všetky jej istoty, a preto chce od základov zmeniť svoj život. Začne si budovať vlastnú identitu, nechce mať nič spoločné s desivým tajomstvom, ktoré sa práve dozvedela. Náhoda jej do cesty postaví Caina Carrawaya, ktorému jej otec takisto zničil detstvo a pre ktorého Caine prišiel o rodinu. Rozhodne sa pomôcť mu, ale on jej pomoc odmieta. Začne pracovať ako jeho osobná asistentka, lenže stále to medzi nimi iskrí. Caine totiž vie, že nikdy nebude tým rytierom, ktorého Alexa hľadá. Chce, aby ho nenávidela, svojím správaním ju irituje a očakáva, že sa zvrtne a odíde preč...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Hero , 2015

illca2
14.04.2021 3 z 5

Jsem mile překvapená. Knížka se četla přímo parádně! Příběh, romantika, hlavní postavy, napětí.. Super!

knihomolkajesie
29.03.2021 5 z 5

Příjemný, romantický příběh, kterému v podstatě kriminální zápletka, dodává tu správnou šťávu. Přiznám se, že takovou zápletku jsem ani v nejmenším nečekala a jakmile jsem se k ní dostala, musela jsem knihu ihned dočíst, abych věděla, jak to dopadne.

lihate
22.03.2021 4 z 5

A mě se to líbilo. Krásný, dojemný příběh, který se mi zdál sice trochu zamotaný, ale nakonec dával smysl. Oceňovala jsem Lexinu odvahu, několikrát přešla činy, které se jí stali a stále si šla za svým. Každý se nejprve potřebuje najít, aby zjistil, že to co hledal, má celou dobu vedle sebe. A tady to platí dvojnásob. Autorka nezklamala ani tímto příběhem.

"To, koho milujeme, rozumem neovlivníme."

barb_B
20.03.2021 3 z 5

Na plný počet to rozhodně není, ALE špatná také nebyla. Na můj vkus je zbytečně natahovaná a občas hl. hrdinka by si měla stát za svým a mít víc hrdosti. Jako nenáročnou oddechovku doporučuju, ale s tím, že Vám to extra nic nedá. Pouze trochu za vlasy přitaženej příběh rodícího se vztahu mezi šéfem a asistentkou.

Jurajovamaka
03.03.2021 5 z 5

Prijemná romantická oddychovka, ktorú prečítate za jeden večer. Autorka nesklamala ani tentokrát.
O D P O R Ú Č A M ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

BrokenDreamer
20.02.2021 5 z 5

Když jsem to četla, nedokázala jsem se od toho odtrhnout. To je snad jediný problém této knihy. Samantha Young to dokáže napsat tak, že prostě nedokážete přestat její knihy číst, i když nemusí být okolní příběh tak zábavný okolní příběh.

Dellphi
29.01.2021 4 z 5

Pokud chcete pěkný, romantický a velmi dobře napsaný příběh, tak sáhněte po knize od Samanthy Young. A to po jakékoliv, nikdy nesáhnete vedle. Tato autorka je sázka na jistotu a já ji řadím mezi své TOP autory.

Tuto knihu jsem už kdysi četla, ale přesto mě znovu vtáhla do děje a bavila mě. Není to nic komplikovaného, přesto je tu pár zajímavých zvratů a celkově se kniha velmi dobře čte. Takže určitě doporučuji!

Dudek25
07.01.2021 5 z 5

Za mě super kniha určitě přečtu ještě jednou a ten konec sem tedy co se tyče Alexy a toho co se stalo sem nečekala

Radka1727
05.01.2021 4 z 5

.....klasické klišé šéf a asistentka. Chemie funguje od prvního podání ruky. Počáteční nevraživost byla celkem rychle prolomena nejen sexuální přitažlivostí, ale i Alexiným odhalením jejího postoje ke Cainově tragédii z dětství, která ho přivedla do dětského domova vinou Alexina otce. Prostředek knihy neměl spád - Cain se přehnaně dlouho choval jako kretén i když bylo jasné, že tím zastírá své skutečné city a Alexa s ním měla "svatou " trpělivost i když jí tolikrát ublížil. Nepovolil ani potom, co konečně prozradil Alexe svoji minulost (morálně překvapivé, omluveno traumatem z dětství...), kvůli které se cítil jako muž, který si Alexinu lásku nezaslouží. A to všechno proto, aby nakonec mohl jako rytíř na bílém koni svoji Alexu zachránit a být její tentokrát skutečný hrdina ........

Blanka29
29.10.2020 4 z 5

Jak dokaze minulost ovlivnit budoucnost? Kniha vypravi o vztahu sefa s podrizenou, kteri maji spolecnou minulost. Ale zalezi na nich, jak se k tomu postavi. Cetla se pekne a Alexa byla skvela, jak si nenechala nic libit. A Caine ze zacatku pekny blbec, ale pak? K sezrani :)

Kristy.Seb
23.10.2020 4 z 5

Někdy se musíte vystavit zranitelnosti, i když je to ta nejděsivější věc na světě.

Alex byla skvělá! Ten je její humor mě bavil. A celá mě bavila. A Cain byl boží, to jak se pak rozněžnil...

Zuzana207
13.10.2020 3 z 5

Knihu som čítala po sérii Dublin Street a pravdupovediac mala som väčšie očakávania. Príbeh je čitateľný, postavy sympatické, ale miestami dej trochu stagnuje a stráca iskru. Úlohu nenáročnej oddychovky však kniha splnila.

Siegrid
30.09.2020 odpad!

Tak nějak zvláštní, pro mě až psycho postavy:-). Kniha mě neoslovila.

Welinie
10.08.2020 2 z 5

Román mě neurazil ani nenadchl. Připadalo mi, ze se v něm ze začátku nic neděje. V polovině vypadal velmi slibně a aby to nevypadalo, že je příběh moc zdlouhavý, narvu rozjezd, zápletku i rozuzlení na posledních 40 sttanek.. Řekla si autorka. Kniha sama o sobě není špatná, na takovéto letní čtení, úplně stačí. Pokud nehledáte mnoho romantiky. Protože v tomhle příběhu je jí jen po skromnu.

johana3160
03.08.2020 3 z 5

Nebyla jsem nespokojena, klasicky pribeh sef-podrizena, podle vice mene klasickeho scenare. Jedine oziveni je malicko detektivni zapletka s pokusem o vrazdu. Nicmene nic co by uchvatilo.

Adris
26.07.2020 2 z 5

Bohužel. Román byl psaný tak, jakoby si autorka jen zhruba načrtla kostru příběhu, na čas jej odložila, a nakonec více méně bez dalšího zásahu knihu vydala. Některé monology mi nedávaly ani smysl. Hrdinové se chovali neadekvátně. Nejen svému věku. Také byli plní negativních povahových rysů. Alexa se chovala jako žena bez sebeúcty. Nejen, že se vydala lehko všanc, ještě dlouze dolízala, vnucovala se. Věděla o pocitech protějšku více, než on sám, a stále měla potřebu vkládat mu svá přesvědčení do úst.
Cain byl zase protivný, arogantní zbabělec. Nevím, kdo si mohl hrdiny oblíbit. No, nemluvě o otřepaném vrtochu autorek = boháč, který v nácti osiří a "vlastními silami" vybuduje mega společnost, kde se brzy topí v penězích. Kdyby už přišly autorky s něčím zajímavějším než jsou investice. Co třeba zbohatnout na mobil homech cestujících po Americe, a vydávajícím lidem domácí občerstvení? O tom bych se třeba ráda dozvěděla více. Trochu kreativity, i do té eroťárny...

NikolaSkop
18.07.2020 5 z 5

Klasická oddechovka která mě rozhodně neurazila. :) :) Doporučuji určitě stojí za přečtení.

PetraBery
09.07.2020 3 z 5

Lexie a Caine, osobní asistentka a její šéf, jedna společná událost v minulosti ovlivňující celý život. Za mne od autorky nejslabší příběh, ale svému žánru (erotická romance) odpovídá. Oddechovka, kde moc nekoukám na reálnost a přidanou hodnotu ze čtení.

Jája92
22.06.2020 4 z 5

Kniha se mi od začátku velmi líbila. Jako oddechovka naprosto ideální, i když obsahuje spoustu klišé. První polovina knihy obsahuje mnoho vtipných dialogů, líbilo se mi, jak Alex s Cainem bojuje. Tajemství Caina, které vyplulo na povrch, mě dost překvapilo.

MarkétaI.
20.06.2020 5 z 5

Plný počet hvězdiček. Je to kniha ke které se ráda vracím. Pěkný a čtivý příběh. Hlavní hrdinové jsou mi sympatičtí.