Hrdina

Hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206515/bmid_hrdina-1CY-206515.jpg 4 76 13

Nová kniha z pera úspěšné autorky celosvětového bestselleru Tajemství, jehož se po celém světě prodalo přes 25 milionů výtisků. Autorka se nyní obrací k čtenářům s poselstvím, že každý je jedinečný, každý se narodil s něčím, co nemůže nabídnout žádný jiný ze sedmi miliard žijících na naší planetě. Tucet z nejúspěšnějších lidí světa vám ukáže, jaká konkrétní životní cesta leží před vámi.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus , Záhady

Vydáno: , Ikar (ČR)

Hero , 2013

buci875
24.08.2021 5 z 5

Neskutečně inspirující.

michaela.22
11.04.2020 4 z 5

Po přečtení Tajemství jsem se rozhodla přečíst další knihu od této autorky. Bohužel pro mě nebyla tak převratná jako Tajemství. Přesto se i v této knize nalézá mnoho moudrosti a poukazuje na jedinečnost každého z nás. Snaží se poukázat na naše schopnosti a přesvědčit nás o nutnosti jejich rozvoje, což nám může v budoucnosti velice významným způsobem usnadnit život. Doporučuji všem, kteří na sobě chtějí pracovat.

snílkařka
10.03.2020 4 z 5

Tato kniha Vám dodává odvahu zase najít nebo objevit Hrdinu ve Vás.Každý z Nás jim je a každý má své poslání jen každý z Nás ho musí najít sám a určit si svojí cestu.A nebát se bojovat za svoje sny!(✷‿✷)

Liliana2006
03.09.2019 5 z 5

Chytne za srdce a nepustí

hana.hanigerova
28.03.2019 4 z 5

Kniha, která mě vytáhla ze zacyklenosti, sebelítosti a zoufalství. Poté, co se mi úplně nedařilo ve škole, jsem začala s prací, která mě sice moc baví, ale prostě... nebyla úplně mým cílem a čekala bych OD SEBE něco víc. Takže jsem se najednou utápěla ve starostech, vytvářela si zbytečný stres, na práci i na sobě hledala jen chyby a nevěděla, co se sebou dál. Kniha Hrdina se mi stala berličkou, okamžitě mi pomohla vrátit mou havu do pozitivního módu a úplně mi obrátila pohled na vše, co aktuáně dělám a co mě čeká. Zase se raduji z maličkostí, na své práci vidím hlavně to dobré, jsem produktivní, odpočívám, nestresuji se zbytečně a těším se na překážky, které mě čekají a na to, co se díky nim naučím.

Jediné, co bych knize, nebo spíš autorce, vytkla je, že se skládá především z citací vybraných osobností. Autorka sama do ní zase tolik myšlenek nevložila, nebo víceméně zopakovala, co už bylo řečeno, jen svými slovy. Navíc mě mrzí množství chyb, které by se v knize vyskytovat neměly, zvlášť když je jinak zpracování tak krásné a precizní. Díky těmto výtkám jednu hvězdičku z hodnocení ubírám. Nic to však nemění na faktu, že mě kniha Hrdina v danou chvíli zachránila. Navíc příběhy vybraných "hrdinů" byly velmi inspirující.

PavlínaAlžběta
04.02.2018 4 z 5

Zde při této publikaci autorka již vaří z vody. Téma, které mě už příliš nenadchlo. Autorka v knize poukazuje na jedinečnost každého z nás i to že každý z nás může dokázat nemožné a knihou se vydáváme na tzv. pouť po mapě úspěchů. Občas zajímavé pojetí tématu jak najít svůj sen, či blaženost, jiná část poukazuje na víru, vize, mysl či závazky vůči sobě samému. Některé části nezajímavé nepoutavé. Zbytek knihy jinak tlachání osobností pro mě mnohdy neznámé a rady ze svých životů podávané čtenáři. Čtenáře tato kniha najde a jistě pomůže.

nikiem
08.01.2018 5 z 5

Četla jsem všechny knihy autorky a tuto jsem si nechala nakonec. Kdybych si jí přečetla samotnou, tak bych byla nadšená...

DYRKA98
03.07.2017 5 z 5

Kniha, která motivuje každého, aby každý den ŽIL a ne přežíval!!! Jít opravdu cestou rychle, ne pomalu a stihnout toho co nejvíc!!!!!!! Tak to má být! Děkuji moc autorce, a přeji knize věčnost!!!

hedvikasylar
14.02.2017 5 z 5

když jsem začala knihu číst, nejprve mě zarazilo, jakým stylem je napsaná - text autorky je průběžně doplňován komentáři osobností, které jsou v úvodu knihy uvedení jako spoluautoři poskytující inspiraci svým vlastním životem.
Zpočátku mě to malinko rušilo, ale po druhé kapitole jsem si na tento sytl už tak zvykla, že jsem ho začala vnímat jako takový rozhovor a čtení mě začalo opravdu bavit.
Kniha opět srší pozitivní energií a dokáže člověka povzbudit ve chvílích malomyslnosti, nebo prostě jen příjemně naladit po náročném dni. Doporučuji.

siposek
17.04.2016 5 z 5

Rád se ke knihám Rhondy Byrne vracím, protože vždycky najdu něco, co jsem předtím neviděl. Děkuju, BRAVO!

ayan6909
16.03.2016 5 z 5

Průměrné čtení, většinu věcí je nutno brát s nadhledem :)

Evik30
19.01.2016

Velmi pěkně napsaná kniha z které si většina lidí vezme ponaučení. Pro ty kdo se plácají životem a chtějí v něm něco změnit.

Jaroslav_Huksa
13.06.2015 5 z 5

Kniha, která mi více otevřela oči, abych mohl dělat, to, co chci a s čím rezonuje mé srdce! VŘELE DOPORUČUJI PRO LIDI, KTEŘÍ JSOU ZMATENÍ A ROZHODUJÍ SE O SVÉM POVOLÁNÍ A POSLÁNÍ NA ZEMI! :)