Prorok

Prorok https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185224/bmid_hrbitovni-kralovna-prorok-F90-185224.jpg 4 653 136

Hřbitovní královna série

Hřbitovní královna Amelia Grayová porušila všechna pravidla, která ji měla chránit před duchy, jež vidí. Otevřela dveře do neznáma a Zlo, které za nimi číhá, ji chce zpátky k sobě... A nyní po ní ještě duch zavražděného policisty žádá, aby mu pomohla najít jeho vraha. Stopy ji zavedou do rodného Charlestonu, napohled líbezného města na americkém Jihu, v němž ale doposud kvete čarodějnictví, kořenářství a černá magie. Jakto že si toho Amelia dříve nevšimla? Aby toho nebylo málo, znovu se setkává s Johnem Devlinem, mužem, kterého měla milovat jen zdálky, a ocitá se tak před volbou, jež jí s definitivní platností změní život jednou provždy – bude se řídit otcovými pravidly, aby udržela sebe i Johna v bezpečí, anebo touhou svého srdce? Dech beroucí závěr temné trilogie, která uchvátila čtenáře po celém světě.... celý text

Literatura světová , Horory , Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub

The Prophet , 2012

Storm5007
12.04.2020 5 z 5

Celá tato knižní série má velký potenciál, každá kniha je lepší a lepší, více poznáváme Amélii, více se rozvíjejí její schopnosti. Jen mi trochu vadí to neurčité zlo. No snad se v dalších dílech dozvíme něco víc. Knihu doporučuji a už sahám po dalším díle. :oD

lucie2371
10.04.2020 5 z 5

Ještě lepší a napínavější než první dva díly! Už se těším až si přečtu další!

Cherryel
10.04.2020 4 z 5

Trochu jsem doufala že se ještě něco dozvím o zlu co ovládá městečko Asher Falls,ale autorka to zatím asi utla,tak snad v příštích dílech?V tomhle příběhu,se rozebíral Devlin a jeho duchové.Opět pěkný děj,jen malinko táhlý.Přezto se mi líbí,jak autorka umí psát opravdu záhadné
a napínavé příběhy.

Turante
09.04.2020 4 z 5

Úžasná duchařská série. Přestože to měl být zřejmě závěr trilogie, vyznívá tak, že budou další díly a taky že ano. Takže vzhůru do nich ;)

0249
04.04.2020 5 z 5

Nemohla jsem jak si přestat číst nechala jsem se i tímto dílem pohltit do slova jako bych ty určitý příběhy prožívala zkrz hlavní postavu jako bych žila od samího počátku v tý sérii což u mě je velmi nezvyklé a knížku jsem odložila až jsem jí dočetla což bylo dneska ve třištvrtě na pět ráno.

Janík511
29.01.2020 5 z 5

Autorka je neuvěřitelná, dlouho jsem zbytečně její knihy odkládala. Co den, to jedna kniha. Nevydržela jsem to a musela si koupit poslední tři díly, jak to dopadne. Doufám, že Amélia a John budou nakonec spolu, přece jen ta romantika na závěr by byla celkem fajn. Každopádně se nechám překvapit.

nikiss76
23.01.2020 3 z 5

Tento díl byl o poznání slabší než předchozí. Co mi na knihách autorky opravdu hodně vadí je, že se při zmínce o nějaké osobě neustále vrací k tomu, co se přesně odehrálo v díle předchozích v souvislosti s touto postavou. Chápu, že je potřeba čtenáře seznámit s postavami a jakou roli sehráli i v předchozích dílech, ale stačí to jednou větou a ne neustále opakovat celý příběh. To stejné s Amélii a jejími pravidly, které ji otec vštěpoval, stačí to zminit jednou s každou novou knihou. Upřímně hodně jsem přeskakovala a chvílemi se i nudila. Knihu bych zkrátila minimálně o třetinu. Jediné co mě potěšilo bylo odhalení Devlinovi minulosti a také, že Amélie byla duchům konečně nápomocená. Dějová linie se Shani mne také moc bavila.

havrmoni
16.11.2019 3 z 5

Jako vždy první půlka moc myšlenek úvah a otazníků. Druhá je pak taková rychlá, akce stíhá akci a všechny otázky jsou zodpovězeny. Bohužel si s hrdinkou stále nevím rady.

Owain
29.10.2019 3 z 5

O neco slabsi, ale porad napinave cteni.

Lucijáš276
27.10.2019 5 z 5

Ale jo, dám jí 5 - sice bych nějaké ty výhrady našla, ale zavřu oči a určitě půjdu na další díl! :)

Tris257
18.10.2019 5 z 5

Skvělá!

Amitiel76
30.05.2019 3 z 5

Tak bohužel, tahle třetí část mi přišla zatím nejslabší. Děj velmi chudý na události, žádné velké tajemno ani napětí.
Knížku jsem četla neskutečně dlouho. A to jsem se na ní tolik těšila.... Předcházející díl se tak nádherně rozjel! Byla jsem hodně zklamaná. Přesto si určitě další části nenechám ujít.
Věřím, že se autorka zas polepší. :-)

laura
08.05.2019 5 z 5

S každým dalším dílem se mi zdá, že je autorka lepší a lepší... To, co v prvním díle zůstalo nedořešené, se tady uzavírá. Alespoň zdánlivě ;) Jenže i tak zůstalo spoustu nezodpovězených otázek a klikatících se cest, které se ztrácejí v mlze... Každopádně napínavé, křehké jako pavučina, bolestně trýznivé (protože Shani...) a překvapivé (i když jsem to tušila). Ne všechny postavy jsou těmi, za niž je považujeme, ne všichni říkají pravdu, ne každý má tu tvář, kterou vidíme. Zkrátka, líbilo se mi to. Co je ještě sen a co se skutečně stalo? Hm, víme to?

haaabi
17.04.2019 5 z 5

Celou dobu jsem si říkala, kdy už to konečně začne o něčem být. Bylo to sice čtivé, ale oproti předchozímu dílu takové ploché.... No ale tedy na posledních cca 50 stránkách jsem se dočkala. Úžasně se to rozjelo a ten konec bych si absolutně netipla.

Danuscka
04.04.2019 5 z 5

Líbilo, líbilo :-) závěr byl překvapení, vůbec jsem nečekala kdo je vrahem. To mě fakt zaskočilo...

pingu1
07.03.2019 4 z 5

Napínavá duchařina, třetí díl ze série. Četla se pěkně :-)

Anett13
08.02.2019 3 z 5

U knížky byl docela zajímavý konec, ale jinak se tam pořád věci opakovaly. Knížka se čte sama, ale kdyby tam pořád nebyly ty stejné pasáže. Nemá to ani žádnou pořádnou zápletku.

Denisa153
06.02.2019 5 z 5

Je to čím dál lepší, nemůžu se dočkat až se pustím dodalšího dílu.

Janniska
28.01.2019 2 z 5

Dočetla jsem to čistě ze zvědavosti.Sáhla sem po knize páč v anotaci mě zaujalo duchařské téma,kniha je bohužel řízlá červenou knihovnou a zavání romány z edice harlequeen(nevim zda píšu dobře)bohužel pro mě to byla trefa vedle.Nebi mi možná chybí informace ze dvou předešlých dílů?to už se nedozvím.

Dadula118
31.12.2018 5 z 5

Musím říct,že tahle série je teda dost návyková.Už se teda těším na další díl

duchové a přízraky hřbitovy

Amanda Stevens