Návštěvnice

Návštěvnice https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351268/bmid_navstevnice-zqd-351268.jpg 4 408 80

Hřbitovní královna série

Amelia Grayová je restaurátorkou opuštěných hřbitovů, ale poslední dobou začíná věřit, že jejím skutečným životním úkolem je dešifrovat tajemství mrtvých. A legenda praví, že hádankou, kterou se zatím nikomu nepodařilo rozluštit, je Krollův hřbitov. Už přes půl století se odpověď skrývá v podivných nápisech a složitých rytinách na náhrobcích. Následovníci Ezry Krolla ani po desítkách let neodpočívají v pokoji a čekají, až je osvobodí někdo dostatečně silný a chytrý – a zdá se, že mrtví i živí sem volají právě Amelii. Každé vodítko, jehož se drží, každá nápověda, kterou rozluští, ji přivádějí stále blíž k vrahovi i k osudu, který ohrožuje jak její zdravý rozum, tak budoucnost po boku její lásky, detektiva Johna Devlina.... celý text

Literatura světová , Horory , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Visitor , 2016

Turante
20.04.2020 5 z 5

Další skvělý příběh o Amélii a jejím životě s duchy. Vždy mě příběh vtáhne tak, že knihu jen nerada odkládám a většinou ji přečtu během dne či několika dnů.

Storm5007
12.04.2020 5 z 5

Jů, to bylo super, takové temnější, strašidelnější než předchozí díly. Moc se mi to líbilo. Tato série má opravdu budoucnost, autorka dokazuje, že každá její kniha je lepší a lepší, napětí je každým dílem větší a celá knižní série tak graduje každou novou knihou. :oD.

0249
04.04.2020 5 z 5

Prostě fascinující nato nemám co už říct.

Haduwig
20.02.2020 5 z 5

Co myslíte, dokáže Amelia vyřešit další tajemství dříve, než ji přemůže všudypřítomné zlo? Oproti předchozím dvěma dílům je příběh mnohem napínavější a také trochu temnější, takže Vás bude lehce mrazit v zádech a až si půjdete v noci pro vodu, budete nenápadně pokukovat po stínech v rohu. Tak snad mě čeká podobně kvalitní příběh i v díle následujícím.

Janík511
05.02.2020 4 z 5

Tentokrát mě kniha tolik nebavila. Děj takový rozvláčný, ale jdu na další díl, abych věděla, jak to v posledním dílu celé dopadne.

havrmoni
17.11.2019 4 z 5

Tak teď mě to teprve pořádně začalo bavit. I když ten vztah s Devlinem, to je prostě takové divné.

Amitiel76
16.10.2019 5 z 5

No páni!! Tak tenhle díl byl z celé série snad nejlepší. Po menším zklamání z "Proroka", si u mě autorka opět vylepšila reputaci. Tenhle díl byl opravdu nabitý akcí od první stránky. Ani minutu jsem se nenudila.
Od knihy se nedalo odtrhnout. Mrazilo mě v zádech, a tajila jsem dech..... Jóóó, u téhle knížky jsem se pravdu příjemně bála. A ten perfektní děj! Tolik zápletek, a odkrývaného tajemství....
Netrpělivě teď budu shánět další díl.

NicaCola
11.09.2019 5 z 5

Amélie a Devlin opět nezklamali... A ten konec? No Ježíšku na křížku...!
Strašně mě tahle série baví...

Anett13
28.08.2019 4 z 5

Další knížka od autorky, která mě bavila. Při čtení mi zase běhal mráz po zádech.

Marjory
25.08.2019 5 z 5

Návštěvnice je první kniha u které jsem měla pocit, že potřebuju plínky. Velmi čtivé a prima strašidelné.

bery11
05.06.2019 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem,ikdyž jsem předchozí díly neznala,vůbec to nevadilo,vše bylo objasněné,takže jsem neměla pocit,že bych se v tom ztrácela.Kdo má rád napětí a mystično,tak vřele doporučuji

laura
20.05.2019 5 z 5

Pokaždé se rozmýšlím, jestli je to na plný počet, nebo ne, protože vždycky jako by něco málo chybělo k tomu, abych si řekla wow, to byla ale jízda. Přesto jde vždycky o silný příběh, který mě nakonec uchvátí, pohltí, děsí, a nutí číst pořád dál a dál... A tenhle díl byl nejspíš nejděsivější ze všech, co se týče tajemna, duchů, neviditelného zla. Tady jsem se opravdu chvílemi bála, a nikdo by mě na ta místa nejspíš nedostal. Krollův hřbitov, bludiště, opuštěný dům s tajemnou temnou komorou - takové kulisy a hororový příběh máte jako vyšitý :) Takže jo, nakonec si myslím, že to na těch pět hvězdiček je, i když jsem tušila, kdo za vším je, ale to napětí a temné atmosféře tohoto příběhu neubírá na přitažlivosti...

Gynger
19.04.2019 5 z 5

Waau... Tak tenhke díl mi opravdu naháněl husí kůži. Za mě asi nejlepší a nejstrašidelnější díl série. Ještě teď mám potřebu se dívat za záda, zda tam nestojí Mott. ????

pingu1
07.03.2019 4 z 5

Hřbitovní královna počtvrté :-) Pěkná, čtivá, napínavá, jen se některé pocity a fráze začínají dost opakovat ...

Romanka89
02.03.2019 5 z 5

Po letech jsem přišla na to, že "trilogie" má další díly, zprvu jsem se bála že se budu ztrácet, když si už nepamatuji předchozí díly ale vůbec, vše důležité bylo řečeno a nebylo třeba si pamatovat předchozí díly. Kniha se skvěle četla, taková duchařská oddychovka. Jsem zvědavá na další díl.

Veromika
26.02.2019 5 z 5

Knížky od této autorky jsou úžasné, opět jsem knihu hltala, abych veděla, jak vše dopadne a nakonec je tu otevřený konec, už se těším na další díl. Jsem zvědavá, jak tohle všechno skončí.

hasič
23.01.2019

Pěkná kniha, čtivá. A vůbec mi nevadilo, že jsem nepřečetla předešlé díly i tak jsem se v příběhu orientovala.

ivana02
22.01.2019 4 z 5

Čtvrtý díl Hřbitovní královny. Perfektní, jako díly předchozí. Autorka umí skvěle popsat atmosféru hřbitovů a pocity hlavní hrdinky, která má dar vidět duchy, či jiné entity. Kniha se mi rovnou hodila do Knižní výzvy na téma - oblíbené místo. Ano, hřbitovy :-)

ViktorieMars
05.01.2019 3 z 5

Kniha má docela napínavý děj a čte se příjemně. Mezi své nejoblíbenější knihy bych ji nezařadila, ale to je spíše otázka vkusu, nikoliv kvality autora...

MiraiYume
03.01.2019 5 z 5

Skvělá jízda od začátku do konce. Autorka se nijak neupejpala a rovnou od prvních stránek nás hodila do nového příběhu plného duchů a děsivých entit. Stevensová má velmi čtivý styl psaní. Užila jsem si každou kapitolu a příjemné mrazení nepolevovalo ani na chvíli. Zatím asi jeden z nejstrašidelnějších dílů. Konec mi přišel maličko uspěchaný, ale to i v ostatních dílech. Nicméně ten zbytek to skvěle vynahradil. Návštěvnice se mi opravdu moc líbila a vážně jsem zvědavá, co má Devlin za lubem a jak bude jejich vztah s Amélií pokračovat.

duchové a přízraky

Amanda Stevens