Hřbitov dinosaurů

Hřbitov dinosaurů https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261973/mid_hrbitov-dinosauru-261973.jpg 4 44 8

Během návštěvy Las Vegas překříží Biggi, Luk a Patrik cestu podivnému vědci a zhatí mu jeho šílené plány. V tu chvíli se pozlátko luxusního města plného heren a zábavy promění v noční můru! Kamarádi z Klubu Tygrů se na vlastní pěst pustí do hledání tajemného hřbitova dinosaurů, i když vědí, že při tom riskují vlastní životy. Krutý a bezohledný protihráč totiž vláká každého, kdo na pohřebiště vkročí, do smrtelné léčky. Podaří se jim záhadné místo najít a šíleného vědce zastavit? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Der Saurier-Friedhof , 2000

lamar3000
02.01.2021 5 z 5

Kniha je super podle mě to má 5 hvězdiček.

vojta888
31.12.2020 4 z 5

Skvělá kniha, i ilustrace byly pěkné a právě díky nim tě to vtáhlo do příběhu. Jenom mě na konci sklamalo že ty dinosauří kosti nejsou pravé.

Šindelka_
07.10.2020

Kniha je o kamarádech kteří si říkají klub tygrů. Když se jim naskytne příležitost, vyřešit neznámou záhadu hned se do toho pustí. V tomto díle se Klub tygrů dostane k další záhadě. Děj se odehrává v Las Vegas. Hrdinům se dostanou do rukou staré dokumenty doktora Noxe. Vyprávěli o hřbitově dinosaurů. Klub tygrů se rozhodne jít Hřbitov hledat. Kniha se mi líbila, je hodně zajímavá a dobrodružná.

Richisa
31.03.2020 5 z 5

Super kniha pro malé detektivy. Naše 1. setkání s Klubem Tygrů a myslím, že ne poslední. Kluky četba ohromně bavila a nadšeně i luštili hádanky.

chlo0opek
31.12.2019 4 z 5

Určitě dobrý důvod, jak ke čtení dostat mladou generaci. Zábavnou formou se stanou detektivy a musím uznat, že i mne, jako zástupce té střední generace, to přišlo také dobré. A sympatické je i to, že se nenásilnou formou snaží i o nějaké to poučení, což je prima. Možná, když už bych měl přečteno víc těchto knih, bych hodnotil níže, ale takto dávám 4*.

Sumeček
10.12.2019 5 z 5

je hezká

bonbonek
20.10.2019 3 z 5

dobré ale nic moc o dinosaurech

iop
09.01.2019 5 z 5

Tato kniha vypráví o příběhu 3 kamarádů, kteří chtějí najít hřbitov dinosaurů.
Překvapilo mě, že doopravdy naši hřbitov dinosaurů.
Nejvíc mě zaujalo, jak nalezli mapu k hřbitovu dinosaurů. Tuto knihu doporučuji, protože je zábavná, vtipná a hodně dobrodružná.