Hranice snů

Hranice snů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492/bmid_hranice-snu-653d0286930a2.png 4 97 6

Hranice snů série

Od galaktické války uplynula již dlouhá doba. Bohatí lidé se nemusí bát smrti a mohou si koupit nový život. Kay Altos, profesionální bodyguard, byl zabit na jedné z planet a znovu oživen. Za své vzkříšení však musí zaplatit: je vyslán na tajnou misi, která může změnit tvářnost světa

Luigi1
Luigi1
11.09.2023 4 z 5

Opět pomalý rozběh což charakterizuje Lukjaněnka

DRALI
DRALI
07.05.2019 2 z 5

Pro mne zatím zdaleka nehorší kniha od Lukjaněnka. Tak nějak mi to přišlo prázdné, bez výraznějších momentů, k hlavnímu hrdinovi jsem si nevytvořil vůbec žádný vztah, žádná filosofie. Autora mám moc rád, Space operu taktéž, toto byla bohužel slabota. 40 %

ziriant
ziriant
14.01.2017 4 z 5

Na rozdíl od druhého dílu je tohle opravdu kniha hodná Lukjaněnka, kterou jsem nebyla zklamána, ale opravdu potěšena. Přečtení za jeden den myslím mluví za vše.

Dejf42
Dejf42
19.11.2016 3 z 5

Příběh bodyguarda střežícího za kažkou cenu život syna magnáta na podivné obchodní cestě je zajímavý. Kniha má spád, většina nesrovnalostí se nakonec vysvětlí. Nicméně ve srování s hlídkami je to prostě plytké a některá části jsou podle mého názoru vysloveně nepovedené (charakter hlavní protivnice). Taková odpočinková sci-fi bez hlubšího rozměru.

unavensluncem
unavensluncem
13.01.2014 3 z 5

Zapletka tam byla, byly tam vesmirne lodi, mimozemstani, rezba, vsechno... Ale nejak to cele dohromady pusobilo divne... Lukjanenka jsem v tom moc nepoznal...

Allebith
Allebith
04.10.2012 4 z 5

Zajímavá kniha plná dobrodružství ve vesmíru. Nabízí se nám pohled na budoucnost, kde se dá život prodloužit, ale v případě hlavního hrdiny můžeme jen polemizovat, jestli by raději nebyl mrtvý... Ikdyž ne, Kay je tvrďák jak má být. Čáru přes rozpočet mu však udělá syn jeho zaměstnavatele... Nejen, že si musí hlídat vlastní záda, plnit úkol, ale navíc se stará o nepříliš přizpůsobivého chlapce.. Za přečtení to rozhodně stojí už jen kvůli té akci.. ;)

Kniha Hranice snů je v