Hranice snů

Od galaktické války uplynula již dlouhá doba. Bohatí lidé se nemusí bát smrti a mohou si koupit nový život. Kay Altos, profesionální bodyguard, byl zabit na jedné z planet a znovu oživen. Za své vzkříšení však musí zaplatit: je vyslán na tajnou misi, která může změnit tvářnost světa…

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/492/hranice-snu-dq1-492.jpg 3.967
Série:

Hranice snů (1.)

Originální název:

Linija grez (2002)

Žánr:
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Triton
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
ziriant
14. ledna

Na rozdíl od druhého dílu je tohle opravdu kniha hodná Lukjaněnka, kterou jsem nebyla zklamána, ale opravdu potěšena. Přečtení za jeden den myslím mluví za vše.

Dejf42
19.11.2016

Příběh bodyguarda střežícího za kažkou cenu život syna magnáta na podivné obchodní cestě je zajímavý. Kniha má spád, většina nesrovnalostí se nakonec vysvětlí. Nicméně ve srování s hlídkami je to prostě plytké a některá části jsou podle mého názoru vysloveně nepovedené (charakter hlavní protivnice). Taková odpočinková sci-fi bez hlubšího rozměru.

unavensluncem
13.01.2014

Zapletka tam byla, byly tam vesmirne lodi, mimozemstani, rezba, vsechno... Ale nejak to cele dohromady pusobilo divne... Lukjanenka jsem v tom moc nepoznal...

Allebith
04.10.2012

Zajímavá kniha plná dobrodružství ve vesmíru. Nabízí se nám pohled na budoucnost, kde se dá život prodloužit, ale v případě hlavního hrdiny můžeme jen polemizovat, jestli by raději nebyl mrtvý... Ikdyž ne, Kay je tvrďák jak má být. Čáru přes rozpočet mu však udělá syn jeho zaměstnavatele... Nejen, že si musí hlídat vlastní záda, plnit úkol, ale navíc se stará o nepříliš přizpůsobivého chlapce.. Za přečtení to rozhodně stojí už jen kvůli té akci.. ;)