Obléhání Macindawu

Kde najde Will v rozvráceném severním lénu bojovníky, které potřebuje, aby dobyl zpět hrad ovládaný sirem Kerenem a jeho tlupou zločinců a osvobodil Alyss ze zajetí? Za hranicemi se navíc shromažďují klany divokých Skotiů a chystají vpád do Araluenského království. Čas se krátí. Willova odvaha a vynalézavost – a příjezd dávného přítele – jsou to jediné, co může zabránit hrozící invazi a zachránit Alyss před děsivým osudem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/219258/hranicaruv-ucen-oblehani-macindawu-AJQ-219258.jpg 4.6879

Hraničářův učeň / Hraničiarov učeň (7.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Egmont (ČR)

Kniha Obléhání Macindawu

Palmanka

Myslím že Kasandra a Horác se dají dohromady, a stejně tak i Will a Alyss. Hmmm...

PhoebePollard

Čaroděj na severu nebyl mým oblíbeným dílem, ale tohle mu rozhodně zlepšilo reputaci. Horác a více Malcolma je skvělá směs, pokud chcete dostat čtivou a vtipnou knihu. Rozhodně doporučuji, jako ostatně celou sérii.

tlllk

ešte že to ďalší (tento) diel zachránil, výborná od-dychovka, postavy sú jasne definované, čierno biele bez vedľajších pohnútok , čo robí knihu vhodnú aj pre mladšie ročníky.

Dada_cte

Dokonalé pokračování knihy Čaroděj na severu. Autor je v tomhle žánru opravdový mistr. Kniha se čte dobře a neomrzí. Doporučuji ❤️

žanda545

Měli by vyměnit ilustrátora- Horác je ošklivej. A prý to byl přitažlivý mladík.

MonaLisa42

Toto byl skvělý díl, mnohem lepší než ten předchozí, na který navazoval. Bavila jsem se a přečetla jsem ho během dvou dnů. Objevili se tu známé postavy, které mám ráda, a bylo zde dostatek akce a vynalézavosti. Jediné, co bych mohla vytknout je, že se autor občas opakuje. Ale bylo to jen párkrát, a na pocit z celé knihy to nemá žádnou váhu.
Rozhovory s Haltem a Crowlym jsou úžasné (pořád mě rozesmávají). Will a Alyss jsou skvělý pár, snad jim to do budoucna vyjde. Z Willa už není učeň, stal se skutečným hraničářem. Doufám, že si s tím autor poradí a že další díly budou také skvělé. Už se těším, děkuji!!!

LilianaFalcon

S Horácem je to mnohem zábavnější :D

Devil-Ivet
19.12.2018

Čekala jsem nějaké parádní zakončení předešlého dílu, ale to se mi bohužel nedostalo. Nebylo to špatné, ale prostě to ztratilo ten šmrnc.