Obléhání Macindawu

Kde najde Will v rozvráceném severním lénu bojovníky, které potřebuje, aby dobyl zpět hrad ovládaný sirem Kerenem a jeho tlupou zločinců a osvobodil Alyss ze zajetí? Za hranicemi se navíc shromažďují klany divokých Skotiů a chystají vpád do Araluenského království. Čas se krátí. Willova odvaha a vynalézavost – a příjezd dávného přítele – jsou to jediné, co může zabránit hrozící invazi a zachránit Alyss před děsivým osudem. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155063/oblehani-macindawu-155063.jpg 4.61069

Hraničářův učeň / Hraničiarov učeň 7.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Egmont (ČR)

Kniha Obléhání Macindawu

Lubisek

Opět perfektně propracovaný díl ze série o již dospělém hraničáři.
Touto knihou se dostávám pomalu za polovinu série, což mě na jednu stranu těší, ale také se obávám toho, že se mi již blíží konec.

Knížka jako všechny ostatní je psána naprosto bravurně. Flanagan opravdu ví, jak zaujmout nejen menší děti, ale i dospělé čtenáře. :)

Nemůžu jinak, než opět udělit 5 hvězdiček.

annie16

Moc pěkná série, rozhodně doporučuji.

vojta888

Skvělý díl zatím asi nejlepší z celé série. Velmi mě zaujala postava Kerena.

VeruMalfoy

Moc se mi líbí, že v této knize už jednají pouze mladí, vyučení žáci. Tentokrát se neopírají o zkušenosti svých učitelů a jsou už ve všem sami za sebe. Učí se tak říkajíc za pochodu. Moc jim to jde.

19.12.2020

Ve vymýšlení úkolů Will nezklamal. Bavilo mě se ponořit do děje a prožívat jeho problémy s ním.

katallinka
16.11.2020

Příběh měl obrovský potenciál, ale místo toho byla knížka zdlouhavá a zajímavé pasáže byly líčeny velmi povrchně a zrychleně. Knížka je určitě pro mladší čtenáře!

cibulka 8
31.10.2020

Jeden z nejlepších dílů. Příchod Horáce příběh osvěžil a dodal mu lehkost v podobě špičkování se s Willem.

Sariega
29.10.2020

moc zábavný a napínavý díl přečetla jsem ho za dva dny