Hraničářův učeň 1-14

Hraničářův učeň 1-14 https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430435/bmid_hranicaruv-ucen-1-14-aC1-430435.png 5 58 8

Čtrnáct příběhů o hraničáři Willovi a jeho přátelích Will vyrůstá v opatrovně pro nalezence na hradě Redmontu. Sní o tom, že se jednou stane rytířem, ale kvůli své drobné postavě se musí tohoto snu vzdát. Zklamaného Willa vezme do učení hraničář Halt, uznávaný dokonce i ostřílenými rytíři. A hraničářské řemeslo se nakonec Willovi zalíbí tak, že by ho neměnil za nic na světě. Knihy jsou uloženy v dárkovém boxu o rozměru 310x200x130mm.... celý text

Lucif
22.02.2024 5 z 5

Rozhodně doporučuji dospělým i dětem tak od 11 let. Velmi napínavé příběhy, krásně napsané (super popis krajiny i lidí), výborně se to čte. Různá dobrodružství skupinky fajn lidiček, někde jen jednotlivce, pak zase nějaká zkouška dalšího z nich.. prostě super. Mám 16 knih a jsem moc ráda, že mi je kamarád doporučil (jen 3. díl byl hodně smutný a zdlouhavý, ale jinak je většina opravdu super, na 5*). Teď mi přijde 17. díl a pak budu číst další sérii tohoto super autora: Bratrstvo.

johana3160
01.07.2022 4 z 5

Celou serii uz jsem kdysi cetla (uz jako dospela), ted jsem ji poslouchala v podani Matouse Rumla a byla jsem stejne okouzlena a zatoven prekvapena. Pana Rumla mam v pameti jako serialoveho “Lexu” a prekvapenim byl jeho naprosto uzasny prednes. Myslim, ze jeden z nejlepsich, co jsem slysela.
Serie samotna ma hodne cim upoutat. Pribehy bavi deti stejne tak dospele (i manzel je cetl) a ja se tesim az je za par let budu moct cist svemu synovi.

vojta888
24.03.2021 4 z 5

skvělá série

Terka10
15.11.2020 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších sérií! Hraničářův učeň je napsán vtipně, přitom ale obdivujete odvahu a inteligenci postav. Všechny jsem si je okamžitě zamilovala. Určitě doporučuji téměř každé věkové skupině.

TeoK7
07.07.2020 5 z 5

Moje nejoblíbenější knihy (;

Tahoanah
04.07.2020 5 z 5

Velmi povedená série. Škoda, že nepokračuje dále. Čtenáře by určitě zajímalo další pokračování příběhu Hraničářů Halta, Willa, Madelyn, Gilana, atd. Tak jako příběhů Horáce a Evanlyn v Araluenském království.

Misaroz
09.03.2020 5 z 5

Absolutně skvělá série, nikdy bych nevěřila, že mě, dospělého člověka, chytne série určená dětem. Přesto jsem příběhům Willa propadla a velmi doporučuji všechny knihy.

Totoro
31.01.2020

Celá série je to nejlepší, co jsem kdy četla. Nevím, jestli ji někdy něco překoná. Asi brzo začnu zase od začátku.

Kniha Hraničářův učeň 1-14 je v