Hraničářův učeň I–XIV

Čtrnáct příběhů o hraničáři Willovi a jeho přátelích Will vyrůstá v opatrovně pro nalezence na hradě Redmontu. Sní o tom, že se jednou stane rytířem, ale kvůli své drobné postavě se musí tohoto snu vzdát. Zklamaného Willa vezme do učení hraničář Halt, uznávaný dokonce i ostřílenými rytíři. A hraničářské řemeslo se nakonec Willovi zalíbí tak, že by ho neměnil za nic na světě. Knihy jsou uloženy v dárkovém boxu o rozměru 310x200x130mm....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430435/hranicaruv-ucen-i-xiv-LrY-430435.jpg 4.819

Hraničářův učeň / Hraničiarov učeň

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Kniha Hraničářův učeň I–XIV

vojta888

skvělá série

Terka10
15.11.2020

Jedna z mých nejoblíbenějších sérií! Hraničářův učeň je napsán vtipně, přitom ale obdivujete odvahu a inteligenci postav. Všechny jsem si je okamžitě zamilovala. Určitě doporučuji téměř každé věkové skupině.

TeoK7
07.07.2020

Moje nejoblíbenější knihy (;

Tahoanah
04.07.2020

Velmi povedená série. Škoda, že nepokračuje dále. Čtenáře by určitě zajímalo další pokračování příběhu Hraničářů Halta, Willa, Madelyn, Gilana, atd. Tak jako příběhů Horáce a Evanlyn v Araluenském království.

Misaroz
09.03.2020

Absolutně skvělá série, nikdy bych nevěřila, že mě, dospělého člověka, chytne série určená dětem. Přesto jsem příběhům Willa propadla a velmi doporučuji všechny knihy.

Totoro
31.01.2020

Celá série je to nejlepší, co jsem kdy četla. Nevím, jestli ji někdy něco překoná. Asi brzo začnu zase od začátku.