Hrana touhy

Hrana touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154645/hrana-hrana-touhy-154645.jpg 4 351 56

Hrana série

Zkušený sexuální dominant Dante di Matteo poznal Karu Crawfordovou ještě na střední škole. Nikdy by ho však nenapadlo, že když se po dvanácti letech znovu střetnou, její nejtemnější fantazie budou stejné jako ty jeho. I Kara je překvapená – nečeká, že by našla muže, který ji dokáže sexuálně uspokojit, jenomže potom prožije jednu z nejneuvěřitelnějších nocí svého života. Prudká vášeň Danteho a Karu ještě více sbližuje, hrozí však, že hluboko zakořeněný strach v nich obou je od sebe znovu oddělí – pokud se jim nepodaří přijmout bolest s rozkoší.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Desire's Edge , 2011

Temný snílek
22.11.2013 4 z 5

Konečně kniha, kde si na BDSM nehrají, ale žijí tím!

Po bestselleru Hrana rozkoše, kde byli hlavními protagonisty spisovatelka Dylan a dominantní Alec, přináší Eve Berlinová příběh Danta di Matteo a Kary Crawfordová v Hraně touhy, která ovšem není o nic méně sexuální a zvrhlých scén si tu rozhodně užijete do sytosti. Jen nečekejte nějaké oplzlé hrátky s tvrdým sexem, na to si Karu příliš neužijete, ta dává přednost naplácání na zadeček a dominantní Dante ji mile rád vyhoví.

Selvaga
10.11.2013 4 z 5

Knihy od Eve Berlin se čtou velice dobře. Opět příběh, který nenudí. Tento se mi líbil více jak ten předchozí, ale to je čistě jen můj osobní názor. Už se těším na další.

Ulrika
05.11.2013 4 z 5

Kniha, která naprosto splňuje přesně to o čem má být. Erotická literatura, jak má být:-) Pokud toužíte po troše bezpečného vzrušení je Eve Berlin tou pravou volbou.

Ivy
30.10.2013 4 z 5

Někomu by mohlo vadit, že tu chybí zápletka, nějaká dramatická událost, protože už od prvních řádků knihy je jasné kam tohle dospěje - ke šťastnému konci, ale mě to rozhodně na škodu nepřišlo. Bylo mi celkem vtipné jak si pokaždé když na to několikrát přišlo nebyly schopní říct pravdu o svých citech do očí. Odpočinková četba, přečteno s přestávkami během jednoho dne nedokázala jsem se od toho odtrhnout dokud jsem nebyla na poslední stránce.

Ambraa
22.09.2013 3 z 5

Hrana vášně se mi líbila víc, i když je v podstatě stejná, tohle je kniha jen o sexu, moc mě nebavila, ale to asi tím, že knížek s tímto tématem je teď hodně.

Fuksinka
04.09.2013 2 z 5

Zajímalo mě, jestli je 50 odstínů šedi i v rámci svého žánru opravdu tak špatná kniha, tak jsem si stáhla tohle. Bylo to zábavnější, o hodně lépe napsané, lépe volený slovník, hlavní hrdinka nebyla otravná kráva a nápad vyprávět příběh i z mužského pohledu byl fajn. Příběh stejně jako u 50 odstínů v podstatě žádný není. Ale ruku na srdce: on tohle vážně někdo čte kvůli příběhu? Hrana touhy si aspoň nehraje na "kvalitní" literaturu a neroztahuje se uměle na 3 knížky. Jako oddechovka docela dobré, ale stejně s tímhle typem literatury asi nebudu kámoška, ve 3/3 jsem se začala dost nudit.

evasamankova
02.09.2013 3 z 5

Čtivá kniha, která je doslova nabitá sexem. Já osobně bych uvítala méně sexu a více příběhu, ale je to zkrátka erotická literatura. Líbil se mi mužský překlad. Byl obhroublý a seděl tak dobře k tvrdšímu sexu hrdinů.

Tinnka
23.08.2013 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout, jak mě od samého začátku dokázala pohlnit. Asi to bylo tím, že tam bylo hodně vášně a sexu - hodně sexu. :-))

honey321
22.08.2013 3 z 5

Kniha se četla skoro sama, ale nemohla jsem si pomoct a neustále mi to dějovou linkou připomínalo 1. díl. I tak jsem knížku přečetla za 2 dny a rozhodně budu pokračovat dalším dílem, jakmile bude k mání.

Morsie
21.08.2013 3 z 5

Inu, já nejsem na tenhle typ knih - na mě tam bylo opravdu hodně, hodně sexu! I když neříkám, občas mě to bavilo. Zas na druhou stranu, pokud bych byla založena tímto směrem, budu nejspíš slintat blahem a Hranu touhy číst pořád dokola. Jako kniha o sexu, tvrdém sexu, je to velice kvalitní dílo a splňuje svoje poslání, takže se tomu vlastně nedá nic vytknout. Styl jakým je kniha napsaná se mi taky líbí, čte se dobře a snadno - takže bezva. Všem, co mají tento žánr rádi doporučuju, čtenářky budou slintat blahem. A věřím, že nejen čtenářky :D Popřípadě je to dobrý studijní materiál pro méně zkušené milovníky :D

Ghita
20.07.2013

Kniha se mi velmi,velmi líbila. Musim říct,že je o něco lepší než 1. díl. Doporučuji

kacaaba
17.07.2013 4 z 5

Autorka zase nezradila, kniha se mi moc líbila. Příběh zajímavej, příjemné čtení, opravdu můžu jen doporučit.

JajaAP
15.07.2013 4 z 5

Mám ráda tento druh knih, takže se mi kniha líbila. Jen bych dala přednost, kdyby v ní bylo trošku míň sexu a oněco víc příběhu. Jinak se mi líbilo spojení s prvnim dílem a příběhy dvou kamarádů a jejich cesta za láskou.

Kamilajznik
12.07.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji během 2 dnů. Opravdu byla lepší než Hrana rozkoše, líbil se mi víc příběh.

Nikoci
26.06.2013 2 z 5

O dost lepší než Hrana Rozkoše. Už od samého začátku je kniha dokonalá :) :) opět super čtení

georginaa
10.06.2013 3 z 5

Druhá kniha je o něco lépe popsaná než první "Hrana rozkoše". Více se rozepisuje minulost milenců, jejich pocity a touhy. Je více promyšlená a tím i zábavnější. Více se mi líbila.

sex BDSM Padesát odstínů

Eve Berlin