Hrana rozkoše

Hrana rozkoše https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136751/hrana-rozkose-136751.jpg 3 507 91

Hrana série

Pro spisovatelku erotických románů Dylan Ivoryovou je důležité mít vše plně pod kontrolou. Potom se seznámí s mužem, který ztělesňuje vše, čím ona není… a vše, po čem tajně touží. Alec Walker píše psychologické thrillery a vede vzrušující život. Své dominantní sklony umí uspokojit a nedovolí, aby v cestě jeho tužbám stála nějaká pravidla. Jediné, čeho se bojí, je skutečná láska… Dylan shromažďuje informace pro novou knihu a přitom se seznámí s Alecem. Ten jí nabídne neopakovatelný vhled do vztahu plného bolesti a rozkoše, pokud se mu ovšem plně odevzdá. Pyšná Dylan je přesvědčená, že ji Alec nezlomí… ale brzy v sobě objeví pocity a touhy, o kterých neměla tušení. Alec je zkušený dominant, a proto ho city k té zvláštní, nepoddajné ženě zaskočí. Dokáže se sám vzdát bezpečných mantinelů a poslechnout své srdce, aby si udržel ženu, která ho poprvé v životě srazila na kolena?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Pleasure´s Edge , 2012

Kiana
10.12.2013 4 z 5

Zo začiatk nadšenie, super, máme tu čosi iné, no už o chvíľu nuda, sex, sex, sex a medzitým len samé: "nerozmýšľaj, nerieš..." a to až do konca knihy.

Temný snílek
22.11.2013 3 z 5

Už když jsem tuto knihu brala do ruky, tak jsem věděla, co od ní očekávat a ničím mě nepřekvapila, ale ani nezklamala. Jde prostě o normální červenou knihovnu, kde je romantický příběh doplněn velkou dávkou sexu a zhýralostí.
Ona i on si hrají jako kočka s myší, často se škádlí, aby nakonec poznali, že bez sebe nemohou být.
Co se týče sexu, tak ho tu je dostatek a je hodně popisován do detailu. Nečekejte ale nějaké něžné polibky na posteli plné plátků růží. Všechno nese sadomasochistické znaky, takže sex je tvrdý, ale i nespoutaný až živočišný. Oba partneři se mu hodně často plně oddávají a prožívají euforii.
Hrana rozkoše je "erotický román" vhodný pro romantický naložené ženy, které v knihách hledají krom lásky i trochu vzrušení a snaží se alespoň na chvilku vypnout z každodenního shonu. Užijí si lehký děj, romantiku, lásku a velkou dávku sexu. Pěkná nenáročná oddychová četba.

Selvaga
10.11.2013

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne a byla jsem příjemně překvapená. Kniha se mi četla velice snadno a příjemně, určitě jsem se do čtení nemusela nutit.

xNelly
09.10.2013 3 z 5

Nesrovnávejte pořád všichni s Fifty shades. Všechno,co po nich vyšlo,ve stejném duchu je lepší, i tady se autorka pustila sice do předem jasné zápletky,ale použila pro to normální lidi, o tématu něco věděla a netápala a oslovení bejby se tam naštěstí nikde neobjevilo, takže jako oddychovka moc dobrý!

vaneskaa
01.10.2013 3 z 5

Kniha mě moc nezaujala, před ní jsem četla 50 shades a tohle mi přišlo jak přes kopírák, jednoduchý příběh s předvídatelným koncem, ale to je u většiny knih v tomto žánru. Za mě průměr.

hanoule
06.09.2013 4 z 5

stručnější a inteligentnější variace na Padesát odstínů čehokoliv, rozhodně mi nechyběly pětistránkové úvahy na téma "nejsem pro něj dost dobrá"

Miisulaa
23.08.2013

Kniha se mi nelíbila, děj mě nudil... Četla jsem ji hned po Odstínech a ty se mi líbily rozhodně mnohem víc i proto mi možná Hrana rozkoše nepřipadala vůbec zajimavá. Přečetla jsem ji sice celou a docela rychle, ale spíš jen pro to, že už jsem ji měla rozečtenou.

Iris313
19.08.2013 3 z 5

Dobře se čte, jednoduchý příběh, líbilo se mi a doporučuji

honey321
07.08.2013 3 z 5

Na dovolené přečteno za 2 dny a naprosto knížka splnila úlohu odpočinkové četby. Co se týče děje, tak od začátku bylo jasné, jak vše dopadne a taky že ano.

smaille
30.07.2013 2 z 5

Ne, tak tohle ne, chybely akorat obrazky a byla by to nova kamasutra. Absolutne zadny pribeh, zapletka, proste nic. Dva lide, kazdy s "pritelem na telefonu", kterym se oba zpovidaji spise jako psychiatrovi. Kazdopadne lepsi nez Otrok od S. Lauerove. Hvezdicky davam za to, ze knizka byla psana jednoduse a cetla se rychle (coz je spise zasluha prekladatele)

Marcia
27.07.2013 odpad!

Po pár stránkách jsem knihu odložila,a když jsem se k ním později vrátila a snažila se ji alespoň prolítnout, tak to ani to jsem nedokázala. Děj žádný i když předvídatelný /konec, scény na stejné brdo, jako by okopírované - z OOh Dylan na Ohh Alecu. :-/

Dith
26.07.2013 2 z 5

Tato kniha mě zrovna nenadchla. Podle mého názoru naprosto tuctová četba, která mě bohužel místy i nudila. Bohužel naprosto bez děje a milostné scény mohly být lépe vyobrazeny.
Rozhodně jsem četla lepší erotické romány.

Sarka14
10.07.2013 2 z 5

Po přečtení Fifty Shades a po doporučení jiných lidí jsem si přečetla i tuhle knížku, která měla být asi realističtější co se BDSM týče. No nevím. Od prvních stránek mi to příliš realistické nepřišlo. Uznávám, že narozdíl od "odstínů" je tady pochopitelně vysvětlena podstata této tématiky. Ale jinak tady není nic jiného než sex. Sice živě popsaný, ale ke konci knížky jsem měla pocit, že čtu přád to samé. Žádná zvláštní zápletka, postavy mi nepřišly nějak zvlášť propracované. Prostě je to jenom o tom jednom a celá knížka se dala předvídat od začátku až do konce. Přečetla jsem to za dva dny a četlo se to docela dobře. Ale jako celek nic moc.

kvetinkabrno
07.07.2013 2 z 5

knížka je fajn na dovolenou, čte se dobře....a dozvěděla jsem se i něco nového, co jsem neznala....

JajaAP
04.07.2013 4 z 5

Je pravda, že kniha docela postrádá děj a celá kniha si vystačí jen se čtyřmi postavami. To považuju za mínus, ale i přesto dávám čtyři hvězdičky a to proto, že kniha je erotický román a narozdíl od jiných co jsem četla, byly scény v knize dobře popsány a opravdu si to dokážete představit a to se mi na knize líbí. Takže jsem nebyla zklamaná.

adelinka
26.06.2013 odpad!

táto kniha ma neoslovila....vystupuje tu malý počet postáv - všetko sa točí len okolo dvoch hlavných postáv - aj tá erotika tam strácala nejaké kúzlo....nič moc....

La Fiera
23.06.2013 2 z 5

Dějová stránka- potkali se, vyspali se, zamilovali se- za nic nestála. Konec jakýsi uspěchaný, očekávala jsem a vůbec by mi nevadil ještě alespoň rozhovor Aleca s Dantem podobný poslednímu rozhovoru mezi Mischou a Dylan. A to nemluvím o slohu, který mi, nevím vůbec proč, nesedl. A to i přes to, že od knih takovéhoto žánru nečekám zázraky.

V knize se mi však líbil čas, který byl věnován postavám, jejich životním zkušenostem, příběhům a tomu, že v knize nešlo čistě jen o sex.

Důvodem, proč jsem knihu nakonec dočetla až do konce byl (alespoň pro mne) dobrý popis a vysvětlení problematiky BDSM, kterou jsem díky tomu více pochopila. Už je mi jasnější, o co těm lidem při tom jde. Doporučuji přečtení tedy, všem, kteří by se rádi trochu více o těchto praktikách dozvěděli.

Ještě musím přiznat, že tohle bych opravdu zařadila do erotických knih. Fifty shades se svými pěti sty (nebo kolika) stránkami tolik erotiky nemá snad ani ve všech dílech dohromady. :D

PS: Mnohem více se mi líbí české obálky téhle knihy než ty originální či z jiných koutů světa.

willovw
09.06.2013 3 z 5

Knihu jsem měla přečtenou během dvou dnů, ale moc mě nebavila. Podobnost s Fifty Shades tam sice je, ale tahle kniha byla vydána dříve, takže podobnost je čistě náhodná. Děj mi přišel takový ukvapený...a prostě nic moc knížka.

Kamilajznik
02.06.2013 3 z 5

No...tak jsem knihu sice přečetla asi za tři dny, ale přišlo mi to takové celé nějak zrychlené. Mám raději plynulejší průběh příběhu. Odstíny se mi líbily více :-)

georginaa
18.05.2013 2 z 5

Kniha na mě působila jak šitá horkou jehlou. Co nejvíce erotiky ve spěchu bez děje. Jak vyjmuta jedna kapitolka ze života a zbytek jakoby ani nebyl.

erotika BDSM Padesát odstínů erotické romány

Eve Berlin