Hrabě Monte Cristo – komplet

Nové vydání legendárního šestidílného románu Alexandra Dumase. S ilustracemi Adolfa Borna a v revidovaném překladu vychází generacemi milovaná klasika v překrásném třísvazkovém vydání a v dárkové krabici.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/307398/hrabe-monte-cristo-komplet-2Nt-307398.jpg 4.7828

Le Comte de Monte-Cristo (1844)

Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Hrabě Monte Cristo – komplet

Mabie

Klasika. Mám ji moc ráda a stejně ráda mám skoro všechna její filmová zpracování.

skořice

Příběh mi přijde naprosto výtečný, ale četla jsem to nadvakrát... Nejprve jsem přečetla první díl, pak jsem ho odložila a po dvou letech jsem ho četla znovu a jsem ráda... Knihu jsem si opravdu užila a určitě doporučuji všem trpělivý čtenářům...

Hani77

Ke knižní podobě příběhu jsem se dostala díky trojalbu LP desek, i když tam to bylo hodně zkrácené☺. Je to sice delší dílo, ale stojí za přečtení. Četla jsem 2x.

asonka

Úžasný romantický příběh

Janadvorackova
23.12.2018

Vyslechla jsem rozhlasovou hru, nikoli vyloženě knihu.
Mít tolik trpělivosti, štěstí a pak to všechno dotáhnout až do konce, to bych též moc chtěla.
Takovou hezkou velkou pomstičku :), jojo.

kalinka99
07.12.2018

S filmem se to nedá vůbec srovnávat. Kniha má tolik, co nabídnout a platí pravidlo, že pomsta je sladká.

Macicekh
13.11.2018

Myslím, že nemá cenu se tu nějak rozepisovat, kniha byla naprosto výtečná. Úžasný příběh.

veršotepec
25.10.2018

Kniha, která se dá číst pořád znovu a znovu ;-)