Hra s láskou

Hra s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262055/bmid_hra-s-laskou-262055.jpg 4 591 113

Žhavá pokušení série

Všichni, ať už bydlí v centru nebo na předměstí, mají jedno společné: souseda, kterého by nejradši majzli palicí po hlavě, zamkli do kufru auta a vysadili někde uprostřed lesů, zatímco by si radostí mnuli ruce, že tentokrát už cestu zpátky nenajde. Však víte, co mám na mysli. Člověka, který vám krade noviny, nechává pobíhat psa po vašem čerstvě posekaném trávníku, celou noc vás ruší řevem hudby, parkuje na vašem místě a prostě vám dennodenně šíleně otravuje život. Jenže co když se najednou všechno semele tak, že se do toho pekelného souseda bezhlavě zamilujete? Co pak? To totiž potkalo Haley, a to se setsakramentsky bránila. Pevně si vytyčila pravidla hry, aby náhodou nezapomněla, čeho je ten darebák od vedle schopen. Jenže když přeskočí jiskra, jde dřív nebo později stejně rozum stranou...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Playing For Keeps , 2011

adela2230
02.04.2024 5 z 5

Vtipná romantická kniha, mírně protnutá sexem. Je to oddechovka, ale člověk se pobaví.

Rapeh
13.03.2024 3 z 5

Krásná oddechové kniha. Není nad to mít skvělého souseda.

Jita160
23.12.2023 4 z 5

Takové příjemné, milé a úsměvné čtení o lásce.
Haley a Jason (nenažranec jeden) byly nejdříve sousedé, nečekaně spolupracovníci hned vzápětí velcí nepřátelé pak přišlo milé přátelství a vzápětí následovala láska.
Každý z nich ji vnímal po svém a proto to velmi rychle skončilo. Jenomže zjistili že nedokážou být bez sebe a tak začala hra kdo z koho....

Radka1727
10.10.2023 2 z 5

Začátek vypadal celkem nadějně, ale Jason byl jak puberťák. Rozežranost několika postav měla být zřejmě komická, ale byla trapně zbytečná ..... Konec se taky moc nepovedl.

Renike
25.09.2023 2 z 5

Vzala jsem si do ruky tuhle knihu, že si prečtu celou sérii, ale neudelám. První část knihy vypadala nadějně - přišla mi vtipná, roztomilá, ale časem mě začala nudit. Pořád dokola - nezasloužím si tě, miluju tě, nemiluješ, nejsem ti moc dobrý atď atď...konec taky hodně překombinovaný, jakoby autorka nevěděla jak dokončit a chodila pořád kolem horké kaši. Do dalších dílů se už nepouštím.

Ála1968
11.09.2023 5 z 5

Bylo to hrozně vtipný.Moc jsem se nasmála.Prostě taková romanticko-erotická a vtipná jednohubka

terikus
31.08.2023 4 z 5

Jako takhle, asi dobrý...ale někdy mi přišlo, že Jasonovi je tak 15 let :-D

Dellphi
21.08.2023 3 z 5

Tak nevím, na jednu stranu se mi to líbilo - styl psaní i příběh, na druhou stranu mi Jason přišel natolik dětinský až mě to štvalo. Nějak mi u něj chyběla nějaká "mužnější" stránka... Nebylo to špatné, ale rozhodně to nepatří ke knihám, od kterých nemůžete odtrhnout oči dokud nemáte dočteno, nebo ke kterým se nestále po čase vracíte. Ale k odpočinku to ujde...

LenkaVes
19.07.2023 4 z 5

Pěkná a zábavná série. Sympatické hlavní postavy. Ale pozor u čtení těchto příběhů můžete dostat hlad :-))

kacenka6144
12.06.2023 5 z 5

Na tuhle spisovatelku jsem narazila úplně náhodou. A - "WAW". Neskutečně jsem se bavila, místy se nahlas smála. Knížka se snad ani nedá pořádně popsat, ta se prostě musí přečíst. A už dneska vím, že se k ní zase určitě vrátím.

JanickaP
01.06.2023 5 z 5

Za me asi nejlepsi dil. Cetla jsem je trochu sprehazene a tato kniha byla v poradi mou 3.v serii. Moc me bavila.

Vaiolet
30.05.2023 4 z 5

Toto bylo moc příjemné čtení. Taková jednohubka na dva večery. Haley a Jason mi byli sympatičtí hned od začátku a nad jejich příbehem jsem se moc bavila. Líbilo se mi pozorovat, jak se jejich vztah v průběhu mění.
Sice mi k Haley moc neseděla ta šedá myška, jak ji ze začátku autorka popsala. Chovala se sebevědomě a vůbec ne zakřiknutě. Taky mi přišlo těžko uvěřitelné, že vedle sebe bydleli a pracovali spolu 5 let a ani jednou spolu nemluvili.
Ale celkově se mi kniha moc líbila a myslím si, že se k ní vrátím.

Hatshepsut
13.05.2023 5 z 5

Příjemná oddechovka na jeden večer. Líbil se mi humor mezi hlavními postavami, snad jen ten konec už byl trochu překombinovaný. Jsem ráda, že jsem na tuto knihu narazila a těším se na další díly této série.

MAU256
03.05.2023 4 z 5

Příjemné oddechové čtení, pěkně jsem se bavila. Moc se mi líbilo, jak se měnil jejich sousedský vztah. Trošku mi vadila přezdívka "kobylka", ale pokud to nevadí tomu, komu je určena, tak ostatním to může být fuk. Romantickým dušičkám pro odpočinek a k dobrému vínečku mohu jen doporučit.

Simondea
02.05.2023 5 z 5

Báječně jsem se bavila. Líbí se mi jak rostl a menil se jejih vztah a taky ten humor. Je to nenarocna oddechovka ale fakt jsem se u toho zasmala.

Blanka29
02.04.2023 4 z 5

Po dlouhe dobe jsem se vratila k precteni teto knihy. Musim rict, ze kdyz jsem ji cetla poprve, coz je dobrych deset let tak me tak nebavila jako ted :) Pokud mate radi oddechove romanticke pribehy s kapkou humoru urcite do ni jdete :)

bezzink
01.04.2023 3 z 5

Kdo mate chut na nenarocnou, jednoduchou, romantickou jednohubku, tak smele do toho. Davam 3 hvezdy, protoze za me je tohle prumer. Ale urcite je to ctive, hrave, nudit se nebudete.
Jen teda nevim proc byla Haley vykreslena v podstate jako seda myska, kdyz se pak chovala ve vsem totalne sebevedome. A tech 5 let beze slov - no nevim. Stacilo by tak rok, aby to bylo vic uveritelne.

Magdyla.8
02.11.2022 3 z 5

No klasický příběh hate to love.. Hlavní hrdinka Haley mi byla sympatická, muži v této knize byli popisováni na stejné brdo, děj plynul a nebylo zde nic překvapujícího.

Janulkaxxx
17.10.2022 5 z 5

Tuhle knihu mam strasne rada, ted jsem si ji precetla uz po treti. Je to super oddechove cteni ktere bavi a strasne dobre se cte. Oba hrdinove byli fajn
Jasone byl sice jako velke decko, ale nejde si ho nezamilovat.

nina3905
20.08.2022 4 z 5

Vtipná romantikuš kniha na spríjemnenie voľných chvíľ.