Střet králů: Svazek druhý

Čtyři sady komiksů Her o trůny dokazují, že „Píseň ledu a ohně“ umí okouzlit v jakékoliv formě. Úspěšný autor bestsellerů New York Times, Landry Q. Walker, a ilustrátor Mel Rubi nyní představují další řadu založenou na druhém dílu slavné ságy. Mírumilovné léto plné hojnosti trvající dlouhých deset let se chýlí ke konci a drsná, ledová zima se blíží jako zuřivé zvíře. Dva velcí vůdci – lord Eddard Stark a král Robert Baratheon –, kteří vládli věku vynuceného míru, se stali oběťmi královské zrady a jsou nyní po smrti. V celé zemi – od prastarého Dračího kamene po strohé zdi Zimohradu – vládne chaos. Vládci Sedmi království, kteří se ucházejí o železný trůn, jsou připraveni se ho zmocnit v nelítostné válečné vřavě. Oblohu rozzáří proroctví slibující zkázu – kometa barvy krve a ohně – a o vládu nad zemí mezitím usiluje šest mocností. Eddardův syn Robb se prohlásil králem Severu. Následník trůnu Joffrey v Králově přístavišti je králem jen podle jména, ovládán pletichami dvořanů, jimiž se hlavní město hemží. O trůn usilují i dva Robertovi bratři. A na vzdáleném světadílu mezitím takzvaná Matka draků riskuje všechno, aby převedla svůj lid i své dračí děti přes horoucí poušť a vzala si zpátky, co jí po právu patří. Ve světě incestu, bratrovraždy, alchymie a hrdlořezů lze cenu slávy vyvážit jen krví. Vítězství se dočkají jen muži a ženy chladnější než břitká ocel… a se stejně ledovým srdcem. Střet králů nevyhnutelně pocítí celá země....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448175/stret-kralu-svazek-druhy-rhy-448175.jpg 4.713

Hra o trůny - grafický román 6.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Omega

The Clash of Kings,The Graphic Novel, Volume Two

Kniha Střet králů: Svazek druhý

Šíša

Nic nového tu nenaleznete, ale pokud si chcete příběh připomenout, ale nechce se vám číst ty bichle, tohle je ta správná volba. Ilustrace opět moc pěkné (ale postavy někdy ztěží rozeznatelné), přečtené je to za chvíli.
Těším se na pokračování!

KatChiss

Pokud jste už četli knihy a viděli seriál, nic nového se tu nedozvíte. Jestli je to ale dávno a vy si chcete příběh připomenout, je tento komiks parádní volbou! Je barevný, což mám ráda, a ilustrace jsou povedené, i když jsem ne vždy rozeznala o koho se jedná. Mám teď chuť znovu se podívat na seriál ????