Hra o trůny #4

Smrt krále Roberta Baratheona a uvěznění jeho pobočníka, lorda Eddarda Starka ze Zimohradu, postaví proti sobě všechny významné rody Západozemí. Nejstarší z Eddardových synů a jeho dědic, Robb Stark, shromáždí na severu armádu a vytáhne s ní na jih, odhodlaný osvobodit svého otce. Cestou dá slib, že se ožení s jednou z dcer lorda Waldera Freye, a sice výměnou za svolení přejít se svou armádou přes hlubokou řeku. To mu umožní zajmout Jaimeho Lannistera, jenž se stane mocným vyjednávacím trumfem k zajištění bezpečného propuštění lorda Eddarda. Jenže zajmout Králokata je mnohem jednodušší než ho v zajetí udržet. Mladý král Joffrey v Králově přístavišti mezitím myslí na zcela jiné věci, než je výměna zajatců. Nedbá rad své matky královny Cersei, přilije olej do doutnajících plamenů sváru a zažehne tím požár, který hrozí strávit nejen Starky, ale i celé Západozemí - pokud se skřetovi Tyrionu Lannisterovi nepodaří přivést šíleného mladistvého krále k rozumu. Za Zdí se hromadí ještě mnohem větší nebezpečí, protože se blíží zima, jakou v Západozemí dosud nepoznali, a přináší s sebou nadpřirozené bytosti z dávných legend. Právě tam, na severu, se musí bastard Edda Starka, Jon Sníh, jednou provždy rozhodnout, komu chce být věrný. Daenerys z rodu Targaryenů za Úzkým mořem pozná skutečnou míru žalu – a vynoří se z jeho strašlivých hlubin proměněná, zocelená a připravená vzít si to, co jí po právu náleží: Železný trůn....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/256558/hra-o-truny-graficky-roman-svazek-4-PVf-256558.jpg 4.750

Hra o trůny - grafický román 4.

Komiksy, Romány, Fantasy
Vydáno, Egmont (ČR)

A Game of Thrones: Volume 4, 2015

Kniha Hra o trůny #4

Kate18
04. listopadu

Jde do tuhého a rody spolu začínají válku o moc. Téměř všechny rody jsou do války zapojeny. Dothrakové se vydali drancovat blízká města a Khal drogo byl raněn. Denearys za chvíli čeká porod a ze svých dračích vajec cíti vyzařující telo. Dojde k několika zvratům.

IVANA0123

Tak tento poslední díl jsem dala na jeden zátah, je naprosto skvělý a moc mě mrzí, že další knihy od G.G. Martina nemají grafickou podobu. A ještě mě mrzí jedna věc, že ilustrátora Tommyho Pattersona si nemohu dát mezi své oblíbené autory, protože v mém případě by tam patřil. Celou sérii jsem si moc užila a asi si časem dám i klasickou knižní podobu. A už teď se těším.

Tomas@S
04.05.2018

Tak hura, posledni dil vysel a serie je dovrsena. Dalsi serie se mozna chysta, mozna nechysta, tezko rict. Prevest bohaty dej Her o truny je pretezky ukol, ktery se nastesti zde opravdu povedl. Nicmene existuje i v cestine vydany tridilny komiksovy prequel a verim, ze dalsi knihy na sebe nenechaji dlouho cekat.

Lucie51
08.09.2016

Krásné zakončení čtyřdílné série grafického románu zachycujícího děj první knihy Hry o trůny :-) škoda, že se neplánuje grafické ztvárnění další knihy :-) ★★★★✰

Autoři knihy

George R. R. Martin