Hra na fanty

James Tyron, dostihový zpravodaj skandálního týdeníku Sunday Blaze, se vždy objevuje tam, kde se něco zajímavého děje. Tentokrát se snaží odhalit podvody s odhlašováním koní z dostihů a je vtažen do nebezpečného boje s podvodníky, kteří své zájmy prosazují tím nejtvrdším způsobem. Ocitá se v nebezpečném soukolí zločinu a navíc se musí vypořádat se složitými problémy svého manželství i riskantní známostí s krásnou a chladnou oděvní návrhářkou Gail....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85279/hra-na-fanty-85279.jpg 4.4232
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Olympia

Forfeit, 1968

Kniha Hra na fanty

petrarka72

Invalidní žena a bulvární novinář. Nezapomenutelná kombinace.

alzbeta4340

Vybráno do čtenářské výzvy a hlavně proto, že jsem tuto "Francisovku" ještě nečetla. Byla to sázka na jistotu - kvalita stárne jen velmi pomalu. Pěkné počtení.

FaV
30.08.2021

Perfektní kniha, připoměla mi atmosférou a vztahově knihu od Grahama Greena Lidský faktor... Ten spád a atmosféra je úžasná!

Boogie007
11.02.2021

U Francise mám ráda, že nepíše "pouhé" detektivky s drsnými hrdiny, ale dává do nich i city a předkládá i hrdiny se šrámy, obavami, takové, kteří nejsou supermani na první pohled, ale udělá je z nich situace, a to jak se k ní postaví.

BooksLoverAnn8
07.12.2020

Další, velmi čtivá knížka od DF, která mě moc bavila a její čtení jsem si velmi užila!
Příběh byl napínavý, dojemný, vtipný a zajímavý. Nemohla jsem se od něho odtrhnout a přečetla jsem ho velmi rychle.
Určitě doporučuji!

cukrovka
24.07.2020

Čtivý, zajímavý příběh, tak jak od tohoto autora očekávám. Pomalý rozjezd, ale závěr měl spád. Hlavní hrdina není superman, ale přesto zvládne boj s nepravostí.

KnihovniceVěra
01.07.2020

Dobře se čte, má spád, trochu neuvěřitelný příběh hlavního hrdiny, jak se ze všeho dostane se štěstím.

kristijan
29.06.2020

Je to silný příběh. Orientovat se v dostihovém prostředí není potřeba, dostihy jsou tu jen kulisa. Posledních pár kapitol mělo opravdu velký spád. Pokud stejně jako Márdi máte rádi hrdiny, co lezou po dně a v poslední chvíli se zvednou, bude se vám to určitě líbit. A úplný konec? Asi by to potřebovalo ještě trošku rozvést. Ale věřím, že za určitých okolností to asi opravdu mohl být happyend pro všechny tři.