Hra na schovávanou

Hra na schovávanou https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202737/bmid_hra-na-schovavanou-202737.jpg 4 160 28

Hra lží série

Když jsem ještě žila, naše rodina mi připadala dokonalá. Adoptivní rodiče mě zbožňovali a mladší sestra Laurel se mě snažila ve všem napodobit. Ale když teď moje znovunalezená sestra-dvojče Emma zaujala mé místo a pátrá po mém vrahovi, obě zjišťujeme, jak je tahle rodina ve skutečnosti problematická. Laurel dolézá za mým bývalým klukem a na Emmu vrhá nenávistné pohledy. A ukazuje se, že rodiče něco obrovského tají – mohlo by to být důvodem mé smrti? Jak daleko hodlají zajít, aby udrželi tajemství pod pokličkou? Mně už nikdo neublíží, ale Emma to ještě může pěkně schytat. A jestli si nedá pozor, půjde pod kytičky i ona…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Hide and Seek , 2012

vaili
06.10.2014 5 z 5

Tak toto byl asi zatím nejlepší díl jsem byla našponovaná od začátku do konce už tam hlavní téma nebyly ty pošahané kanadské žertíky :)

warca
02.10.2014 4 z 5

Tenhle díl byl taky super, ale už se těším na poslední :)

spencer
24.08.2014 5 z 5

Tenhle díl se mi moc líbil :)
Strašně se mi líbí, jak to autorka zakončila. Musím říct, že mě rozhodně na další díl nalákala :)

anett123
24.08.2014 5 z 5

Tenhle díl mi přišel snad za všech nejlepší. Hlavně druhá polovina knížky byla napínavá a i docela děsivá :)

Marisa
16.08.2014 5 z 5

Tenhle díl byl opět skvělý :-)

trynitrix
22.07.2014 4 z 5

Čím dál tím napínavější jen mi trochu vadí Emma jakou děla hysterku když se ochomítne u osoby na kterou má podezření :-D Tady v tomto dílu se vysvětlilo pár věcí takže to bude opět zajímavé . Docela mi je Sutton líto že je mrtvá i nato jaká byla mrcha mno jsem zvědavá copak se ji tedy stalo mno necháme se asi překvapit.

Ben Nevis
30.06.2014 4 z 5

Oproti nudnému minulému dílu výrazný posun. :-)
Jednak vytáhli konečně zajímavého podezřelého (nepočítám Laurel, která je tam podruhé) a jednak vytáhli nějaké kostlivce z rodinné skříně.

luciefeix
29.06.2014 5 z 5

Napětí , zvraty , tajemství . To Sara umí :-)))