Hra bez pravidel

od:


KoupitKoupit eknihu

Když Joe „Rick“ Rickman, bývalý zlatý chlapec zpravodajské služby, uskutečnil dokonale naplánovanou vlastizradu a ukradl agentuře obrovské množství nejdůvěrnějších dokumentů, neměla ředitelka CIA jinou možnost než proti němu nasadit svou nejdokonalejší zbraň: elitního tajného agenta Mitche Rappa. Rapp zrádce rychle zlikvidoval, jenže se brzy ukázalo, že Rickman představuje pro Ameriku vážné nebezpečí i své po smrti. Jeho odstranění spustilo akci, kterou sám dopředu pečlivě naplánoval. Kompromitující údaje uložil na neznámém místě a teď je někdo podle jeho instrukcí rozesílá a osudově tak ohrožuje bezpečnostní zájmy Spojených států. Začíná vysoká hra bez pravidel, neboť Američané i Pákistánci se za každou cenu snaží odhalit Rickmanovy komplice a získat zbytek tajných dokumentů, které postupně unikají na veřejnost. Jestliže se Spojené státy nemají stát rukojmím země, která touží být nejnovější jadernou velmocí, musí Mitch Rapp předběhnout, přelstít a porazit nejnebezpečnější protivníky, proti jakým se kdy postavil. Po smrti Vince Flynna štafetu převzal spisovatel Kyle Mills a navazuje tam, kde skončil předešlý díl série Poslední muž....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290841/hra-bez-pravidel-gCL-290841.jpg 4.328
Série:

Mitch Rapp (14.)

Orig. název:

The Survivor (2015)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Přidat komentář
rodak
09. října

Výborné to bylo.Opravdu je Rapp ještě více agresivnější . Kniha má spád a ten závěr s večeří přímo dokonalý.

DavidKeller
22. července

Dobré počtení , bavil jsem se celou dobu. Reálné lokace, hrozby a intriky dnešního světa, myslím že autorovy se podařilo nastoupit na dráhu Flynna :)

ferenc_had
16. června

Jako vždy skvělý děj a parádní čtení.

oleg
08. března

Bezva čtení,opět jsem četla jedním dechem,napínavé a stále se něco dělo......

Mammoth
29.11.2017

Rapp je zpátky! Nutno říct, že jsem k tomuto dílu přistupoval trochu s obavami, neb není od Flynna, nicméně veškeré pochybnosti rozprášeny a všechny ingredience, na které je čtenář této série zvyklý jsou na svém místě. Akční politicko-špionážní thriller, který nepustí.

hnusák
09.10.2017

Mno, původně jsem měl jisté pochybnosti, když knihu nenapsal Flynn, ale toto se vykouřilo již během prvních stránek. Myslím, že Millsovi se velice úspěšně povedlo navázat na styl, na který jsme zvyklí. Rapp je zde snad ještě více dravý a nebere si opravdu žádné servítky. Ve skutečném životě by mu to asi nevycházelo tak snadno, ale zde se to čte velice dobře, kniha má spád a nenechá člověka chvilku odpočinout. Za mne celé souhvězdí.

lsisec
19.09.2017

Velice kratochvilné čtení urážející inteligenci čtenáře jenom v nezbytně nutné míře.
Chválím a doporučuji.

Jaruš7
14.03.2017

Bezva čtení, z životopisu K.M. je patrno, že zdroje informací pro špionážní tématiku mají v rodině, což je "zlatá žíla" pro autora. Popis politických rošád na Blízkém​ východě, americká podpora financování i podpora ve vyzbrojování nese své hořké ovoce i dnes. Podobnou situaci z úniku dat známe, ale zde je řešení, ve stylu trihleru.
Psaní s takovým komfortem v rodinném zázemí musí být radost.

ThomasRuhe
29.01.2017

Kniha přímo navazuje na předešlý díl série : Poslední muž. Opět je to kombinace akce a politiky s Mitchem Rappem v hlavní roli. Díl se mi líbil, takže spokojenost 4/5.

hankapimi
08.01.2017

Záměrně jsem neřešila, jestli je to zrovna pravý Vince Flynn, užila jsem si napětí, akce i dobře vystavěného příběhu o vlastizrádci Rickmanovi. Další zapeklitý úkol a výzva pro Mitche Rappa .Prostě další skvělá "Rappovka"...

Elea
26.12.2016

Kniha nakonec byla lepší než jsem čekala, ale přece jenom - není to Flynn.

Jack Bauer
10.11.2016

Kyle Mills je velmi důstojným nástupcem Vince Flynna a pokračování mého oblíbeného hrdiny Mitche Rappa zvládl bravurně. Perfektní promyšlená akce, napětí, děj se odehrává před očima jako film, tato série mě ještě ani jednou nezklamala.

Hella
22.08.2016

Dobré. Dobré to bylo. Kyle Mills jako pokračovatel "Rappovek" se myslím dosti osvědčil. No a Mitch Rapp coby agent ohnivzdorný, neprůstřelný a nesmrtelný rovněž nezklamal.

Foks
29.07.2016

Flynn by Rappa určitě nepředal jen tak někomu, takže jsem věřil, že nová Rappovka bude stejně dobrá jako předchozí. A nemýlil jsem se. Vše je jak má být, dávám plný počet. A pevně doufám, že u nás vyjde i pokračování.

biki
26.05.2016

Přistupovala jsem ke knize s určitými pochybnostmi. Tak Vince Flynn to není, i když se Mills snažil jeho styl aspoň částečně zachovat. Ale protože sám je velmi zkušený autor (jeho knihy, které u nás vyšly, se mi hodně zamlouvaly), domnívám se, že se zhostil těžkého úkolu velmi dobře. Některé motivy z předchozích knih se zde uzavřely - těžko říct, jestli to byly ještě Flynnovy nápady. Akční scény se mi zdají také velmi slušně postavené a závěrečné řešení hlavního problému bylo velmi zdařilé. Co se týká hodnocení - dala bych tak 4,5*. Takže zaokrouhlím nahoru.

Autoři knihy

Vince Flynn

Vince Flynn
americká, 1966 - 2013

Kyle Mills

Kyle Mills
americká, 1966

Uživatelé mají knihu

v Přečtených34x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených2x
v Knihotéce32x
v Chystám se číst12x
v Chci si koupit1x