Hovory s řezníkem - Kuchařka pro dceru z masa a kostí

Hovory s řezníkem - Kuchařka pro dceru z masa a kostí https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458408/hovory-s-reznikem-kucharka-pro-dcer-VM0-.jpg 5 65 14

Jak se zbavit ostychu z pultu s masem a jak si vybrat ten správný kus na guláš? Jak poznat, které maso je vhodné na pánev, zatímco jinému to bude víc slušet v troubě? Tato kuchařka vás prostřednictvím téměř 200 vyzkoušených receptů tohhle všechno naučí, ale ještě předtím vás vezme za ruku a odvede do nejbližšího řeznictví, kde vám pomůže vybrat maso. Až potom se s vámi pustí do vaření. Jako s každou knihou z edice Kuchařka pro dceru i s touto kuchařkou máte jistotu, že díky podrobným a laskavým postupům zvládnete vše hned napoprvé.... celý text

Hakate
04.09.2022 5 z 5

Můj velký pomocník v kuchyni, skvělé popsané kroky, výborná jídla.

martini.ce
20.03.2021 4 z 5

Když konečně dorazila k nám domů, měla jsem z ní velkou radost. Mám ráda styl, jakým Flo píše, recepty zkouším postupně a kuchařka má u nás v kuchyni svoje důležité místo.

studentice
02.01.2021 5 z 5

Opět výborné recepty, které můj přítel-milovník masa-umí ocenit:). Doporučuji

SuperSojka
19.09.2020 5 z 5

Pro člověka, který se v mase nevyzná, jako stvořené. Vše polopaticky vysvětleno. Základ mé kuchařské knihovny.

Vlajdula
17.10.2019 5 z 5

Perfektní kniha. Díky ni se na mě můj řezník dívá, jak na vola, když chci tabulovou špičku :-).

ave55
21.06.2019 5 z 5

Skvost mezi kuchařkami. Půjčila jsem si v knihovně všechny knihy od Florentýny, postupně je budu kupovat pro dceru. Pravda, že i po skoro padesátileté praxi vaření se dá něco nového naučit.

LenaBilkova
27.03.2019 5 z 5

Supr recepty a prima čtení

LadyHip
31.12.2018

Konečněji mám doma! A teď začne zlatý věk naší domácí gastronomie :)

Chesterton
12.02.2018 5 z 5

Nedávno jsem věnovala jako svatební dar a dozajista si budu občas půjčovat:))

Adelix
16.12.2016 4 z 5

poučné pro nezkušené kuchaře, vtipné, hezky členěné. Jde o klasické, často náročné recepty zabírající hodně času, ale na druhou stranu patří do základního povědomí o gastronomii, něco jsem se přiučila.

zuzi1162
22.10.2014 5 z 5

Výborné, zkrátka výborné. Líbila je mi i vánoční, ale tahle je fakt perfektní.

hošanda
11.08.2013

Neodolala jsem a kuchařku si koupila. Neprohloupila jsem. Zajímavé komentáře.

bookcase
24.06.2013 5 z 5

Co jste chtěli vědět o mase a báli jste se zeptat....:-). Opět kuchařka, která nezklame, poučí a ještě potěší krásným designem.

VeruFreckles
29.12.2012 5 z 5

Kuchařku jsem dostala pod stromeček. Zatím jsem se s ní jen zběžně seznámila a vypadá stejně dobře, jako obě Kuchařky pro dceru. Zatím čeká na první skutečné otestování a proto prozatím nehodnotím.

EDIT
Po prvním ostrém vyzkoušení hodnotím stejně jako Kuchařky pro dceru - recept yjsou srozumitelně napsané a vařit podle nich je radost! Navíc jsou recepty doplněny pěknými texty, které začínající kuchtíky poučí i pobaví.