Hovory s kočkou

Hovory s kočkou https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51489/hovory-s-kockou-51489.jpg 4 21 6

Kočky žijí s lidmi už tisíce let, ale doposud to byli jen mlčenliví společníci. V Hovorech s kočkou nám překvapivě poodhalí své duchovní, tělesné i duševní stránky. Pochopíme, že stačí kočky pozorovat a vnímat a porozumíme jim. Z jejich vztahu k nám se můžeme poučit - dozvědět se víc o sobě, o našich vztazích i místě ve Vesmíru.... celý text

Andi
04.02.2021 4 z 5

Bylo to v mnoha směrech obohacující čtení, ale bohužel jsem nedostala odpovědi na všechny své otázky.

Medulka.013
18.05.2019 5 z 5

Ta kniha je tak pravdivá, že té ženské závidím (kladně) to, že může hovořit se zvířaty, stromy, kameny... Je to obrovský dar od přírody.
Až na výjimky se vším v té knize souhlasím.

gleti
24.05.2016 1 z 5

je neskutečné, co všechno lze odít do ezoterického hávu ke škodě věcí.

edysy
09.02.2014 2 z 5

Nejmoudřejší z filozofů prý kdysi řekl: Vím, že nic nevím. V této knížce jsem se dočetla, že kočky vědí, že vědí, což mne upřímně pobavilo. Jinak nevím, jak bych knížku hodnotila, přišla mi trochu zvláštní, ale za přečtení to stálo.

kattyV
25.03.2013 1 z 5

Jsem milovníkem koček (sama mám dvě a hovořím s nimi neustále), ale tato kniha mne iritovala.
Pokud autorka zcela vážně tvrdí, že jako k malé k ní přišel kocourek a řekl, že jí bude pomáhat hovořit se stromy a zvířaty, když kočky jejími ústy říkají, že učily moudré ženy poznávat léčivé rostliny a jen nemoudří lidé považovali tyto moudré ženy za čarodějnice, že milují šantu kočičí, protože s rostlinami komunikují a tato rostlina je prostě úžasná, že... no, na to prostě nejsem dost esoterická. Já si se svým kocourem povídám spíše o tom, jak si užil s kočkami a domlouvám mu, aby se nepral s cizími kocoury, protože, kdo mu má pořád léčit ten pokousaný krk. Jsem prostě přízemní a tato kniha není pro mne. Ale určitě se najdou i ti, které nadchne.

Majollica
15.08.2012 5 z 5

Otázky nás, lidí, a k nim kočičí odpovědi. Z nich se dozvíme víc, než by se na první pohled mohlo zdát ... Skuteční milovníci kočiček (ke kterým patřím i já) budou jistě vědět, co tím myslím ... :o)

kočky

2003  67%Hovory se psem
2004  75%Hovory s kočkou
2004  76%Hovory s koněm

Kniha Hovory s kočkou je v