Hovor se smrtí

od:

Hovor se smrtí

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341853/hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 4.8323
Série:

Robert Hunter (8.)

Originální název:

The Caller (2017)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (111)

Přidat komentář
Hella
předevčírem

Jak jsem zpočátku bývala nad Carterovými knihami nadšená, tak s přečtenými tituly moje nadšení slábne. Ano, autor nepochybně umí výtečně psát, ale popisované morbidity (a že to není nic pro slabý žaludek) se začínají opakovat a autor sám sebe vykrádat. Občas jsem se trochu nudila, občas naopak musela děsuplné pasáže přeskakovat.

cumpa
15. února

Co k této knize říct. Je to první kniha, kterou jsem četla od tohoto autora a určitě si přečtu i další. Od knihy jsem se nemohla vůbec odtrhnout, hrozně jsem chtěla vědět, jak to dopadne, opravdu napínavé od samého začátku, jen tedy na mě místy někdy až dost masakr. Miluju knihy, kde dojde k nečekanému rozuzlení. Fakt skvělý. Někdy bychom se měli nad tím, co kde zveřejníme fakt zamyslet.

Demonlover
06. února

Chris Carter opisuje už i od sebe, ale stejně tomu nedám pod 4 hvězdičky. Má to dobře zkombinované :).

LucaDusa
04. února

Moje druhá přečtená od Cartera a opět skvělý počin! Je pravda, že při prvním čtení autora bylo vše nové, kdežto v dalších dílech už někdy tušíte, co čekat... Což mně vůbec nevadí, protože Carterův styl je prostě nejlepší (v této knize navíc šokovalo odhalení osoby vraha a zajímavý motiv vražd). Mistrovské!

DJANKA
30. ledna

Kniha se mi dostala do ruky na doporučení a musím říct: "....je to teda mazec...." a to hned od první stránky. Krátké kapitoly končí vždy tak napínavě, že prostě musíte číst dál. A když dočtete celou knížku, tak nechcete, aby to už skončilo. Prostě super čtení a to i přes to, že to bylo docela drsné. Možná i trochu na zamyšlení, sociálními sítěmi současný svět žije, ale........

Evča123441
19. ledna

Výborná kniha.Přečteno jedním dechem.Hned jsem si pořídila další.Už se na ní těším.Doporučuji.

martin0273
06. ledna

Pro mě jedna z nejlepších knižních sérií. Osmý díl o Hunterovi přináší opět to, co jsem očekával, a byl jsem velmi spokojený. Nicméně bohužel, osmý díl je velmi podobný dílům předchozím a mnoho situací se opakuje. To ale nemění nic na tom, že se to čte prostě skvěle. Vždy, když chcete jít spát, kapitola skončí tak napínavě, že musíte číst dál.

Líbil se mi námět vraha a především skvělá vedlejší příběhová linka s panem J. Trošku mi vadí, že Hunter opět přijde na vyřešení případu zcela sám, opět si se všem poradí a jeho kolega vždy působí, jako ten hloupější. Nic to ale nemění na tom, že se těším na další pokračování, které má vyjít už za měsíc!! :)

Gabi90
03. ledna

Neviem ako to ten Carter robí, že ma vždy uplne ohromí. Posledné kapitoly to som sa už doslova triasla nedočkavosťou a stránky som naozaj priamo hltala očami. Tomuto autorovi by som chcela strašne vidieť do hlavy, lebo to čo sa mu tam odohráva musí byť niečo neuveriteľné.

tulip131
02. ledna

Všechny Cartrovy knihy v ději "běžely", tato byla jediná, která "klusala" přesto byla napsána opět skvělé, poutavě a vrah nebyl znám do posledních stránek. Autor, který mě vážně baví.

TessaJean
02. ledna

Další perfektní dílo! Carter opět nezklamal! Moc se těším na další díly.. :)

Jaaanule
28.12.2017

Vubec se mi nechce se s Robertem Hunterem rozloucit! Skvela kniha!

TomK
25.12.2017

Je pravda, že většina knih od pana Cartera má stejný scénář a průběh, jenže co naplat, když to umíte podat? Takhle to umí jen Chris. Udělat vraždy zase pomocí moderní techniky, která se využívá na každém rohu a poukázat na problémy dnešního světa, kdy lidem opravdu na bezpečí v určitých situací nezáleží a nic jim neříká a poukázat na sociální sítě a na jejich využítí, je jednak smutné, ale na druhou stranu ukazuje pravou stránku podstaty problémů dnešního světa, jelikož dnešní doba a chování lidí je opravdu taková a že na detailech opravdu záleží. V tomto je Chris geniální, plus když si přidáte skvělé hlavní hrdiny, morbidního vraha s ještě hroznější maskou a antihrdinu, který se s nikým nemaže, dostanete jasný plán na den. Prostě jednička ve svém žánru!!!

fsada
21.12.2017

Chris Carter prostě umí!! Je to moje druhá přečtená knížka od autora a rozhodně si přečtu i ty další.Vraždy i to jak Hunter najde/dopadne vraha to je něco nádherného.

ThomasRuhe
17.12.2017

Výborné, příběhem jsem profrčel velkou rychlostí. Znovu mne udivuje jak Carter dokáže do svých knih vložit nějaké originální aspekty, které jsem nikde nečetl, to při záplavě obdobných thrillerů nebude vůbec snadné.
Zde to je např. pravé zaměstnání manžela druhé oběti... jsem rád, že to Carter v knize velice účinně využil...
Navíc u mne opět dokázal probudit touhu číst co nejrychleji a zjistit kdo je vrahem...
Takže mi nezbývá, nežli knihu doporučit a dát jí maximum.

harena
09.12.2017

I poslední díl Chrise Cartera splnil očekávání. Stupňované napětí, drsné vraždy a dva sympatičtí detektivové, žádné odbočky, žádné zbytečné vedlejší postavy, napínavé až do konce. Mučení jsem ale přeskakovala, to už bylo moc brutální. Na závěr jsem říkala s Hunterem: " Opatrujte se..........pane J." Přečteno neuvěřitelně za jeden den.
Teď si ale přečtu třeba "Jak voní tymián" :)))

Radulinka1
04.12.2017

Chris Carter je super ... už mám všechny jeho knihy

Luciane
27.11.2017

miluji cartera,užasně napsano a samozřejmě přečtu i dalších 8knih :-) jedním slovem parada,napětí a hodně probdělích nocí :-D

elisa194
27.11.2017

Zase jedna z výborných knížek od tohoto autora. Napínavá, propletená, ctive napsaná. Jo, tady někdo ty detektivky umí napsat.

ferda16
23.11.2017

Skvělá knížka s každým novým dílem je zápletka snad lepší a lepší. Jen píše hrozně pomalu :)

Alex.rrr
22.11.2017

Knihu jsem si přečetla na doporučení skoro jedním dechem a opravdu je to síla! Skvělý napínavý příběh. Jako u jedné z mála detektivních příběhu jsem do posledních stránek neměla podezření, kdo je hledaným pachatelem. Od knihy dostanete vše co očekáváte – napětí, prožitek děje s postavami, propracovanost, spád. Bála jsem se brutality, ale v poměru k jiným knihám je to v normě, ale ano, násilné scény nejsou nic pro slabé povahy. Naprosto skvěle napsané a čtivé. Rozhodně lepší než Nesbo a podobní. Myslím, že nezůstanu jen u tohoto dílu série. Pro milovníky detektivek rozhodně doporučuji.

Januli
20.11.2017

Moc se mi líbí knihy CH. Cartera a ani tahle nebyla výjimkou. Líbí se mi styl psaní a každá kapitola Vás nutí pokračovat dále a knihu odložíte až po přečtení. Ale musím dát jen 4 hvězdy, Zloba se mi líbila více.

Kmknihy
18.11.2017

chtěla jsem dát původně jen 3 hvězdy, ale za konec musím dát 4! :-)

CharlesWard
12.11.2017

Uživatelka IvusP dokonala vystihla mé pocity.

kyssling
12.11.2017

Skvělá detektivka, napínavá, dramatická, pan J. tomu výrazně dodává "šťávu".

pavčape
03.11.2017

Opět naprosto úžasný thriller! Brutální vraždy, dokonalý detektiv, skvělá zápletka. Vrahův motiv byl pochopitelný, i když pomsta dost nad hranou. Nedokážu si představit, že by se utrpení člověka nad ztrátou blízkého dokázalo až takhle zvrtnout. Ale co já vím? Nicméně čtivé čtivé a ještě jednou čtivé! Každá poslední věta v kapitole nutí číst další a další řádky. Jak to ten Cris jenom dělá? Už aby napsal něco dalšího! jsem špatná z toho, že všechny jeho knihy už jsem dočetla...

konicekbily
31.10.2017

Autor se zase vytáhl, dokonalý triller se stupňovaným napětím a"borcem nakonec". Jak na to náš profesionální génius přijde vrhá se za svým cílem! Motiv je pochopitelný, zápletka srozumitelná, vše vysvětleno a" koncem konců má ještě jeden další konec nakonec!" (To se mi podařila upoutávka!)

KamaPika
29.10.2017

Super. Perfektní rozdělení kapitol. Napínavé.

levánoha
26.10.2017

Super kniha, pro mě prvotina od tohoto autora a moc mě bavila, pěkně to odsýpá. Příběh je rozdělený do kratičkých přehledných kapitol, sympatické postavy detektivů, žádné další zbytečné postavy a uhýbání od hlavní linie, prostě krása. Po dlouhé době konečně knížka, co mě pohltila a bavila od začátku dokonce, přečtená jedním dechem za dva dny. Autora zařazuji mezi mé oblíbené a vrhám se na další jeho knihu.

wixieff
26.10.2017

Četla jsem bezprostředně po dočtení Keplerova Lovce králíků, takže mi kniha nepřišla "až tak" drsná, jak se zmiňuje v komentářích. Přesto musím uznat, že dojem zanechala o maličko větší, než výše zmíněná severská krimi. Od Cartera je to můj první příběh, ale nebude poslední.

Trustty
20.10.2017

Chris Carter je zkrátka borec. Všechny jeho díly jsou skvělé. Už se těším na Galerii mrtvých.