Hovor se smrtí

od:

Hovor se smrtí

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341853/hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 4.8423
Série:

Robert Hunter (8.)

Originální název:

The Caller (2017)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (149)

Přidat komentář
LP113
předevčírem

fakt hustý, doporučuji

Arsi
11. září

To nejlepší nakonec. Robert Hunter je prostě jednička. Od knihy nelze odejít, úplně vás vtáhne do děje. Carter je snad jeden z nejlepších současných spisovatelů detektivek. Rozhodně doporučuji přečíst celou sérii.

anetka.repova
08. září

Já nemám slov. Ne kecala bych, ale kdybych měla se o této knize rozepsat, tak by to bylo na samostatnou knihu.

Cartera zbožňuju, je to můj miláček a na jeho knihy nedám dopustit. Jsou boží, morbidní, dechberoucí a neuvěřitelné.

Brilantní pan spisovatel. Klobouk dolů a hluboce se před jeho talentem klaním.

Lukana82
07. září

Opět skvělé čtení.

Danago
29. srpna

Za mě další díl momentálně poslední a nezklamal. Skvěle vymyšlený příběh jako vždycky. To nejlepší z krimi co na trhu momentálně je , je tato série. Knížku jsem vůbec nemohla odložit a málem jsem přišla pozdě do práce.

Nixa
29. srpna

Další díl byl opět skvělý! Myslím, že vše už bylo řečeno. Kdo váhá jestli sérii číst nebo ne, tak určitě neváhejte a jděte do ní! Nebudete litovat.

pifffka
21. srpna

Tak nějak pořád stejně. Morbidní vraždy brilantně vyřeší brilantní detektiv, který nezaváhá ani chvilku i když se octne v ohrožení. Prostě nic překvapivého. Možná jen to, že se nejedná o alkoholika.

Adelajda_4
06. srpna

Tak a série dočtena, kniha byla skvělá, dala jsem ji jedním dechem, stejně jako celou sérii, tu jsem zvádla za měsíc a půl. Přiznám se, že jsem si knihy půjčila spíš ze zvědavosti, ale doslova mě pohltily. Hlavní hrdinové byli moc sympatičtí a jako plus shledávám, že se tam neřešily žádné milostné eskapády. Občas byl sice děj předvídatelný, ale stejně to bylo skvělé a už se moc těším na další pokračování.

oleg
23. července

Opět skvělé čtení,jen bych se opakovala,přečteno jedním dechem....

saez
23. července

Právě mi došel Carter, fňuk :-( Dočetla jsem polední knihu série, která mě skutečně bavila. Hunter i Garcia mi budou chybět.

piittii
18. července

Christ Carter ani v posledním díle série nezklamal! Jen ten překlad byl tentokrát opravdu hodně slabý.

hellena1523
08. července

Carter v té nejlepší formě! Opět naprostá spokojenost!

Ivi835
01. července

Skvělá kniha Carter nezklamal. Doufám, ze budou další takové :)

petra5721
26. června

I přes to, ze struktura obsahu knihy je stále stejná, Carterovy knihy vždy přečtu bez mrknutí oka!

alexis818
25. června

Právě dočítám ,zase super čtení.Prostě tak,jak lze od autora čekat.Aje to tady,poslední díl serie,sakra,bude mi chybět.Tak honem,honem,další díl.Hunter prostě fakt umí.

Citra642
21. června

Super! Ten spisovatel to ale umí.

Evik84
21. června

přečteno, napínavé, zajímavé čtení, doufám, že napíše ještě další knihu :-)

Jablotro
11. června

A je to tady :-( Celá série přečtená, co teď budu číst? :-D No, konečně se vrhnu na Počátek ;-) Ale zpátky k Hovorům. Takže jak jinak, než že celá série si pevně drží svůj standart. Ačkoliv jsem se opět snažila, na pachatele jsem nepřišla, i když tentokrát jsem byla velice blízko (můj typ byl fotograf :-D) Nápad a motiv opět krásně propojený a opět se dostavil pocit lehké lítosti a pochopení nad pachatelem. Co se mi líbilo moc na všech dílech bylo, že člověk se nemusel zabívat nějakým Robertovým vztahem :-D V prvním díle sice něco bylo, ale vůbec mi to nevadilo, bylo to takové okrajové, i když pro celkový děj dost důležité :-). Ale fakt, že to tam nekazila nějaká ženská se mi líbil, stačila Anna od Carlose :-D Takže celkové shrnutí je, že se mi bude po klukách fakt stýskat. Knihy mě bavily všechny, nikdy jsem se nenudila, a vždy jsem byla velmi překvapená. Chris Carter pozvedl laťku opět o trochu víc. Obávám se, že se bude těžko překonávat.

kofina
31. května

Zase jeden zajímavý příběh od Cartera, teď už vím, že kdykoliv po něm sáhnu, tak nešlápnu vedle. Jediné, co doporučuji, nečtěte sérii najednou nebo v krátkém období - knihy fungují pořád na stejném principu, scénáři, využívá stejných momentů napětí (kromě Zloby) a v závěru se vždy hlavní postava ocitne v ohrožení života. Každopádně zápletky má bezkonkurenční.

michal7790
28. května

Napinava kniha, ani jsem nedychal. Zaver velmi velmi prekvapivy

Timkim
25. května

Jedna z jeho lepsich. Jen vrah byl absolutne prekvapivy, bez nejmensich naznaku.

March
25. května

Opět plný počet hvězdiček, knížka mě opět pohltila a napeti, zápletka, obcas jsem se nachytala, že přestávám dýchat:-)
Jen mi bude RH chybět, přečteno všechno co vyšlo.
Takže pane ChC, šup, šup, další díly

Twinny
19. května

Ještě u předposlední kapitoly jsem chtěla dát jen 3*. Jakoby si Chris řekl, "sakra, stránka 300 a oni ví kuloví. Ale jak je navést správným směrem. Hm, jo tohle, to by šlo." Ale poslední kapitola mě dostala.

Lotka
09. května

Závěr knihy trochu uspěchaný, ale jinak již klasika, která se dala od Cartera čekat, takže dobrá a napínavá detektivka.

ryzskej
07. května

Pro mne osobně zatím nejslabší kniha z celé série s Hunterem. Jak jsem se na ni těšil (přesně jako na všechny předešlé carterovky), tak mě po přečtení usadila na zem. Mírné zklamání.

Mug
04. května

Knihu jsem přečetla za jediný den, během asi šesti sedmi hodin. Po dobu čtení mi viselo v hlavě slovo "kvalita". Bezpodmínečných pět hvězd. Zvažuji, zda díky tomuto kousku neupravím hodnocení u knih podobného žánru.

JohnnyKa
26. dubna

Trochu slabší než předchozí dva díly v sérii. Ale každopádně další povedená "Carterovka" ;).

moudivlacek
17. dubna

Tak tomu říkám něco!!! Nevím, jestli mě bolí žaludek, že jsem na konci knihy a tudíž už žádné hrůzy mě nečekají, nebo z toho, jak moc jsem to se všemi hrdiny prožívala, zvlášť utrpení s oběťmi. Hunter to zde říká dobře - jsou dvě oběti - mrtví a ti, co s pocitem viny žijí jako "mrtví".
A i když jsem pochopila bolest vraha, dle mého mu to nedávalo právo k tomu, co udělal, takže jsem s ním slitování mít nemohla.
Nikdo nemá právo rozhodovat takto o životě druhých.
Carter se u mne touto sérií rozhodně zařadil mezi excelentní spisovatele a já jej i všechna jeho díla doporučuji. Jen ale silným žaludkům a pevným nervům.

georginaa
15. dubna

Doufám, že jsou další díly od tohoto autora, přečetla jsem všech 8. dílů, které byly u nás vydané. Skvěle napsané detektivky.

Lenka40
08. dubna

Já už prostě nevím jaké mám psát komentáře ,abych se neopakovala. Opět výborně napsaný a promyšlený příběh. Samozřejmě jsem vraha neuhodla . Chris Carter je můj TOP spisovatel a už se těším na další knihu .