Hovor se smrtí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341853/hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 4.8608
Série:

Robert Hunter (8.)

Orig. název:

The Caller (2017)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (184)

Kniha Hovor se smrtí

Přidat komentář
85098211
10. května

(audiokniha)
Další pecka od Chrise Cartera! Jenom je velká škoda, že (audio)knihy nevycházejí v pořadí, jak by měly, ale po první knize byla vydána až tato osmá... I tento případ Roberta Huntera a jeho parťáka Garcii je vynikající a jedna velká jízda od začátku až do konce. Byla jsem zase nadšená, i když jsou tam místy popisovány opravdu hodně kruté scény tak realisticky, až by se citlivějším čtenářům mohl obracet žaludek. Se závěrem knihy jsem byla spokojená, od knihy se vůbec nedalo odtrhnout ;-) - a za to všechno dávám pět hvězdiček a budu pevně doufat, že se brzy dočkám dalšího případu této sympatické dvojky :-).

janca1705
06. května

Zase a opět super...

Ivet1990
01. května

Ani tentokrát mě kniha nezklamala s nadšením se pustím do předposledního dílu a s netrpělivostí čekat na další díl, který bude vycházet koncem léta.

nevřelka
28. dubna

Asi (?) můj sedmý Carter po sobě. Kniha se mi líbila, byla opravdu děsivá, padouch byl opravdu padouch s velkým "P" a pan J. byl taky hodně velký drsoň. Jedinou věc, kterou bych na knize změnila, byl konec, resp. to, kdo padouchem doopravdy byl. Pochybuji, že se taková bestie z někoho stane, byť po sebevíce traumatizujícím zážitku.

MiliG
09. dubna

Chris Carter snad nemůže nikdy nic pokazit. Všechny jeho knihy čtu jedním dechem a není divu, že patří mezi moje nejoblíbenější autory. Roberta Huntera a jeho věrného parťáka Garciu mám opravdu ráda a už jsem se kolikrát přistihla, že bych si přála, aby jejich detektivní příběhy byly zfilmované, ačkoliv si nejsem jistá, jestli bych ty děsivé scény zvládla ještě vidět, už tak mě děsí Chrisova perfektní zvrácená představivosti.
Opět mi svým popisováním vražed vyrazil dech a musím uznat, že kdybych měla vybrat, která metoda byla z dosavadních vrahů nejhorší, nedokázala bych zvolit, ačkoliv tahle rozhodně obsadí přední pozice.
Pána Cartera neskutečně obdivuji a nemohu se dočkat jeho další knihy!

vera4669
21. března

Budu se opakovat, ale nedá se nic dělat. Když už si říkám, že to lepší být nemůže tak ono zase může. Opět úžasný napínák, nedalo se odložit.

MichalHoráček
21. března

Co k tomu dodat! Opět napínavá detektivka! Jen víc knížek od tohoto autora a nebudu se určitě nudit.

Michnicka
19. března

Poprvé dávám o hvězdičku méně, protože to bylo jako vždy skvělé a napínavé čtení, nebyla jsem tak napnutá jako u ustatních knih tohoto autora. Nicméně jsem ráda, že mám v knihovně všechny jeho knihy a za chvilku, se moc ráda vrhnu na další. V této knize jsem vraha netipovala, jelikož jsem ho ani nepostřehla a důvod k tomu co a jak dělal mi přišel hodně zvláštní...


Štítky

krev pomsta psychologie thrillery sociální sítě

Autor a jeho další knihy

Chris Carter

Chris Carter
italská, 1965

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Hovor se smrtí je:

v Právě čtených12x
v Přečtených817x
v Čtenářské výzvě69x
v Doporučených67x
v Knihotéce317x
v Chystám se číst251x
v Chci si koupit65x
v dalších seznamech7x