Hovor se smrtí

Hovor se smrtí

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341853/hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 4.7267

Robert Hunter (8.)

The Caller (2017)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, BB art

ferda16
předevčírem

Skvělá knížka s každým novým dílem je zápletka snad lepší a lepší. Jen píše hrozně pomalu :)

Alex.rrr
22. listopadu

Knihu jsem si přečetla na doporučení skoro jedním dechem a opravdu je to síla! Skvělý napínavý příběh. Jako u jedné z mála detektivních příběhu jsem do posledních stránek neměla podezření, kdo je hledaným pachatelem. Od knihy dostanete vše co očekáváte – napětí, prožitek děje s postavami, propracovanost, spád. Bála jsem se brutality, ale v poměru k jiným knihám je to v normě, ale ano, násilné scény nejsou nic pro slabé povahy. Naprosto skvěle napsané a čtivé. Rozhodně lepší než Nesbo a podobní. Myslím, že nezůstanu jen u tohoto dílu série. Pro milovníky detektivek rozhodně doporučuji.

Januli
20. listopadu

Moc se mi líbí knihy CH. Cartera a ani tahle nebyla výjimkou. Líbí se mi styl psaní a každá kapitola Vás nutí pokračovat dále a knihu odložíte až po přečtení. Ale musím dát jen 4 hvězdy, Zloba se mi líbila více.

Kmknihy
18. listopadu

chtěla jsem dát původně jen 3 hvězdy, ale za konec musím dát 4! :-)

CharlesWard
12. listopadu

Uživatelka IvusP dokonala vystihla mé pocity.

kyssling
12. listopadu

Skvělá detektivka, napínavá, dramatická, pan J. tomu výrazně dodává "šťávu".

pavčape
03. listopadu

Opět naprosto úžasný thriller! Brutální vraždy, dokonalý detektiv, skvělá zápletka. Vrahův motiv byl pochopitelný, i když pomsta dost nad hranou. Nedokážu si představit, že by se utrpení člověka nad ztrátou blízkého dokázalo až takhle zvrtnout. Ale co já vím? Nicméně čtivé čtivé a ještě jednou čtivé! Každá poslední věta v kapitole nutí číst další a další řádky. Jak to ten Cris jenom dělá? Už aby napsal něco dalšího! jsem špatná z toho, že všechny jeho knihy už jsem dočetla...

konicekbily

Autor se zase vytáhl, dokonalý triller se stupňovaným napětím a"borcem nakonec". Jak na to náš profesionální génius přijde vrhá se za svým cílem! Motiv je pochopitelný, zápletka srozumitelná, vše vysvětleno a" koncem konců má ještě jeden další konec nakonec!" (To se mi podařila upoutávka!)

KamaPika

Super. Perfektní rozdělení kapitol. Napínavé.

levánoha

Super kniha, pro mě prvotina od tohoto autora a moc mě bavila, pěkně to odsýpá. Příběh je rozdělený do kratičkých přehledných kapitol, sympatické postavy detektivů, žádné další zbytečné postavy a uhýbání od hlavní linie, prostě krása. Po dlouhé době konečně knížka, co mě pohltila a bavila od začátku dokonce, přečtená jedním dechem za dva dny. Autora zařazuji mezi mé oblíbené a vrhám se na další jeho knihu.

wixieff

Četla jsem bezprostředně po dočtení Keplerova Lovce králíků, takže mi kniha nepřišla "až tak" drsná, jak se zmiňuje v komentářích. Přesto musím uznat, že dojem zanechala o maličko větší, než výše zmíněná severská krimi. Od Cartera je to můj první příběh, ale nebude poslední.

Trustty

Chris Carter je zkrátka borec. Všechny jeho díly jsou skvělé. Už se těším na Galerii mrtvých.

PetraBery

Opět skvělý další díl série, které nemám naprosto co vytknout. Tento autor mě prostě baví a já jsem vážně ráda, že jsem ho díky Databázi objevila. Čtivé, drsné a opravdu návykové :o). Výborný díl za plný počet, nejen za hlavní hrdiny, ale i za pana J.

aja0661

Naprosto skvele! Ani neni co vic dodat

JessyPitt

Tak tento díl byl naprosto skvělý. Celou dobu si kniha udržela tempo a napětí. Do poslední chvíle nemusíte kdo je vrah. A musím říct, ze jsem měla pro čtení fakt strach..Takže vřele doporucuji

Crowley

Další Carter a další trefa do černého. Suverénní detektivní thriller, který má sympatického hrdinu a dynamický styl psaní. Opět většina krátkých kapitol udrží díky rozkošnému zvratu na konci. Posledních pár stran je už jen takovou krásnou třešničkou na dortu. Pokud máte rádi Cartera, tak opět budete knihu milovat. Pokud ne, tak je pravý čas začít.

IvusP

Budu se opakovat, ale Carterovy knížky prostě "žeru". Každopádně po 6. přečtené knížce už vás nemá co překvapit. Všechny knížky mají naprosto stejný scénář - brutální vraždy které vás mají šokovat (což už se po tolika předchozích neděje), celou knihu nikde žádné vodítko, a na konci jako blesk z čistého nebe Hunter všechno sám s obětováním vlastního života dokonale vyřeší. Vrah má navíc ke všemu svému počínání "srdceryvný" motiv. Knížky se skvěle čtou, jsou napínavé a řadí se samozřejmě mezi nejlepší thrillery. Každopádně už by to možná chtělo trošku změnu... :-)

Valleta77

Naprosto souhlasím s Ivana1975.... těžko teď hledám autora, který by byl tak úžasně ctivy jako Chris Carter.... uvažuji o Jo Nesbo....

rodak

Jsou to opravdu drsné kriminálky,nevím kam až se dá zajít v popisování brutality.Ale má to vždy děj,napětí a logické rozřešení.

perpe2a

Chris Carter mě nikdy nezklame. Velmi čtivé, drsné a napínavé. I když mi tento díl přišel z celé série nejslabší, přesto je laťka vysoko. Rozhodně doporučuji.

Jaruš7

Sestavení, logika a detaily příběhu mají výsledný dojem - mrazivé prozření s cinkotem alarmu.
Citát : "Říkám vám : někdo tam byl, u mé postele, a pozoroval mě jak spím."
" Tohle byl temný, dusivý pocit na duši, jako by ji pozorovalo samo zlo."
" Jestli je tohle Město andělů, pak nedej Bůh, abych někdy narazil na Město ďáblů."

NachlJ

Opět úžasně napínavá detektivka, která mě pohltila a dokud jsem nevěděla kdo a proč? tak jsem jí nechtěla dát pryč. Hlavně při konci kdy už víte vraha ale pořád chcete vědět to ostatní vlastně Proč? Za mě TOP

Tammy11

Skvělý thriler. Jako ostatně všechny předcházející od Chrise Cartera.

ArwenAragorn

Opět pecka - neobyčejně čtivé, drsné, napínavé a v závěru neočekávané. Přesto jsou pohnutky vraha dostatečně vysvětleny.
U tohoto spisovatele se snad nedá sáhnout po thrilleru, který by vás úplně nepohltil. Já mám přečteno za den (teda spíš noc), prakticky v kuse.
Teď si dám na uklidnění Sandru Brown.

GrasselováL

On je prostě TOP! Nemohla jsem se opět odtrhnout a přesto, že jsem musela knihu zavřít a plnit povinnosti :-D musela jsem myslet na děj...PECKA!

ivana1975

Ooooooooo moj boze.... Milujem jeho knihy... Je to zmes vsetkeho... je to napinave a zaroven aj zvratene. Ma to ale jeden minus... Uz mam vsetky casti precitane a len tazko sa mi bude hladat kniha ktora ma natolko pohlti, ako tato seria o Hunterovi a Carlosovi.

Jankulik

Opět Carter nezklamal :-) Doporučuji, velmi čtivé a napínavé :-) Prostě opět není co dodat a dávám 5 hvězd :-)

barcc85

Jedním slova - PECKA!
Čtete v napětí a "bez dech" až dokonce.

Acquenta

Jedna z nejlepších knih, které jsem v poslední době přečetla. Sice jsem si v průběhu četby říkala, jak vlastně může vrah vědět, že ten, komu volá, je zrovna doma a sám ? Co kdyby dotyčný byl třeba někde mezi lidmi ? Ale to je jen takový detail....musím se přiznat, že jsem vraha docela chápala, to, co prožil, je opravdu strašné...:-( Opravdu skvělá kniha, klobouk dolů, Chrisi :-)

Artep25

Přečetla jsem všechny knihy od autora,které u nás vyšly .Čte se svižně,děj odsýpá ,člověk se nenudí .Všechny jsem ohodnotila 4 hvězdami .Na pátou mi chybí pomyslné něco .Možná to ,že děj je tak trochu předvídatelný .Sériové vraždy ,trochu nechutně provedené ,obvykle se tři povedou a čtvrtá není ,nebo se překazí .Žádná velká myšlenka ,ale dobré odechové čtení pro milovníky detektivek či thrillerů.