Hovno hoří

Autor v této knize vykresluje s neodolatelným humorem a nadhledem rozdíly mezi mužským a ženským nazíráním na svět.

https://www.databazeknih.cz/images_books/78_/78671/hovno-hori-78671.jpg 3.81069
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, Paseka

Kniha Hovno hoří

čuřil

Na počátku jsem byl lehce nepříjemně zklamán. Postupně jsem se začal usmívat a pak už jsem jen slyšel, čemu se tak přitrouble směješ? Určitě to stojí za ten smích.

Rikitan

Špatně se to čte v dopravním prostředku. Lidi nechápou čemu se smějete.

tannasja

Vtipné a velice svérázné čtení.

JaKa1974

Krásné, přečteno za jeden deštivý večer.

JoeSurikata

Petr Šabach byl shodou okolností můj příbuzný (byť jsme se viděli jen párkrát a pouze letmo), tak snad proto mě jeho knížky vždycky tolik bavily. A Hovno hoří asi nejvíc. Petrův čtverácký humor nikdy neomrzí. Posílám pozdrav do literárního nebe ...

Luffi

Skvělá oddechovka, která se čte sama. Jistě si v ní každý najde moment, kdy se za určité situace člověk sám pozná a od srdce zasměje o to víc :-)

Romžiry

Ani se mi nechce věřit, že to je předloha k filmu. Místy humorná, ale nijak mě nenadchla.

CleoXandra

Šabachův styl psaní je prostě lahůdka. Vytvořil vlastní kategorii, vlastní přístup k próze a je v něm nedostižný. Samozřejmě ne všechny jeho věci jsou úplně dobré, ale Hovno hoří je jedna perla za druhou. Moje nejoblíbenější knížka tohoto autora.