Hotová zlodějka

od:


KoupitKoupit eknihu

Zločinecká skupina Société Anonyme se inspiruje dílem slavného umělce Marcela Duchampa a jejími oběťmi se stávají mladí lidé z celého světa. Hlavní hrdinka románu, která se do jejich spárů rovněž dostává, se prostřednictvím studia Duchampových děl a výprav do opuštěných industriálních objektů snaží přijít věcem na kloub. Mysteriózní román s neobvyklým námětem tak provádí čtenáře prostředími, do nichž se v běžných dobrodružných knihách jen tak nedostane a v nichž většinou nejde o nic menšího než o život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/353876/hotova-zlodejka-HH9-353876.jpg 3.610
Orig. název:

The Readymade Thief (2017)

Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Beta-Dobrovský
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
mynamail
dnes

Nedočetla jsem ani 20 stran. Nic mě nezaujalo, nemělo smysl se trápit dále.

zazvorka
19.06.2018

Zklamání. Donutila jsem se to dočíst, ale mám silně smíšené pocity. Zápletka je rádoby tajemná, ale působila na mne hodně nesourodě a nepřesvědčivě. Pořád jsem doufala, že se to nějak utřepe a celkové vyznění bude pozitivní. Nestalo se. Dobrý pokus, který nevyšel.

Monačte
15.05.2018

Anotace slibuje nějaké rádoby templáře a jejich obsesi Marcelem Duchampem a taky trochu urbexu. Dostanete ale zamotaný a chaotický příběh sedmnáctileté bezdomovkyně, ve kterém figuruje pár mrtvol, žhářství, loupeže, drogy… No, je toho dost na jednu knihu. První třetinou jsem se prokousávala k celkem zajímavému prostředku, po kterém následoval zmatená a za vlasy přitažená poslední třetina. Což je vtipná fráze vzhledem k tomu, že tuto část knihy stráví hlavní hrdinka ostřihaná na ježka. (Pardon za mini spoiler) Ale konec tomu všemu dává smysl a nakonec je to celkem dobré - netradiční a hodně drsné young adult.