Hotel v Paríži: Izba č.1

od:


KoupitKoupit eknihu

Prvý diel erotickej trilógie je francúzskou „odpoveďou“ na Fifty Shades (Päťdesiat odtieňov sivej). Šarmantná Francúzka Annabelle chce skončiť s prácou spoločníčky, pretože sa bude vydávať. Jej budúci manžel David je vplyvný a bohatý muž a o jej práci nič netuší. Na poslednej schôdzke Annabelle s hrôzou zistí, že jej klientom je charizmatický Louis, Davidov brat. Po tomto stretnutí dostáva pozvania na intímne stretnutia do hotela Charmes, kde je každá izba venovaná nejakej známej francúzskej kurtizáne, a musí splniť niektorú z erotických predstáv neznámeho milenca, ktorý úzkostlivo skrýva svoju totožnosť. Je to Louis? Čo by na to povedal budúci manžel?!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/240312/hotel-v-parizi-240312.jpg 2.3208
Série:

Trilogie Hotel (1.)

Orig. název:

Hotelles: Chambre un (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, XYZ, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Přidat komentář
chmelda212
06. ledna

Za mě takový horší průměr v "eroticke" literatuře. Malinko mi tam chybělo napětí, děj se chvílemi táhnul.. jen těch erotických scén mi přišlo málo. Uvidíme jak na tom budou další díly.

andrea4865
05.11.2018

Za prvni dil bych nedala 4hvezdy jako davam, ale mam prectenou celou serii a 2 a3 dil zato stoji.Zatimco 1 dil sem cetla s utrpenim,v 2 a 3 dile sem byla k neodtržení a sem rada že sem se 1 dilem prokousala.Než detailně popsane erotické sceny me bavila odhalovani tajemstvi rodiny,čekejte zvraty,odhalení a nezapomínejte,že vždycky zato muže komorník :) :)

LadyHip
22.07.2018

Koukám, že půjdu proti davu, ale mně se to líbilo. Příběh byl originální, zajímavý, i když místy opravdu zdlouhavý a nedokonalý. Ale myšlenka zkoumání ženské sexuality a poznávání sebe sama skrze erotické výzvy byla prostě skvělá a dobře zpracovaná. Další díly si nenechám ujít.

Nomia
23.02.2018

Doslova a do písmene je nejlepší na této knize asi samotná obálka s hezkým zadkem. Tím to hasne.
Asi jeden z nejstupidnějších erotických románů. Naprostá nuda, utahanost a příběh to snad ani nemělo. O příšerných postavách, hlavní hrdinku s iq houpacího koně nevyjímaje, raději snad pomlčím. A pokud si to někdo zakoupil s myšlenkou, že se pobaví u peprných erotických pasáží, tak opět chyba lávky, zase jen otrava.
Přiznávám, že knihu jsem ani nebyla schopná dočíst do konce, ale nemám pocit, že by se ke konci nějak závratně vylepšila.
Je vidět, že po boomu 50 shades of grey se vydavatelství rozhodla vydávat jakýkoliv škvár, který zavání jen trochu erotiky, zamířeno na cílovku ženušek v domácnosti.
To už vážně nikdo neumí napsat zajímavý a smyslný erotický román?

PavlínaAlžběta
16.12.2017

Z důvodu dlouhodobé nemoci a neustálého čtení, mě kolegyně zapůjčila tento román s tím, že se pobavím.. Do teď jsem nepochopila čím se pobavit. Anotace mě zničila, protože jakmile čtu, že se román přibližuje 50 odstínům, prchám. Kniha poměrně silná, dávám ji šanci. Ve čtvrtině chci knihu vrátit, ale zvědavost mě donutila to dočíst. Zděšení, že toto má další dva díly...to ne. Děj ubíjející, chvílemi mě příběh i vztekal :), zápletka pokud se jí dalo tak nazvat... nooo, bez komentáře, postavy nablblé, o hrdince nemluvě! Četla jsem pár erotických braků, ale i ty odstíny se daly alespoň nějak číst. Obálka ovšem všechna čest, za tu dávám hvězdu! Napadla mě přičtení otázka, jak mohly vůbec vzniknout tři díly takové slátaniny..záhada

Nicki
29.09.2017

Naprosto šílené postavy. A děj. To mi z knihy utkvělo nejvíce. Co chvíli mi vnitřní hlas našeptával, že je s knihou něco špatně. Hodně špatně. Ale i přesto jsem ji dočetlaNa další díly se však nechystám.

IYv
13.09.2017odpad!

prolistovala, celkem hrůza

book74worm
27.07.2017

Vysoké hodnocení díky playlistu na základě uvedených skladeb. Skvělý nápad, výborně se poslouchá. :) Samotný příběh je dost nerealistický, ale příslušné pasáže byly vesměs OK. ;)

Petruska200
28.06.2017

tahle knizka me absolutne nezaujala,nevim proc ale uz od zacatku jsem mela problem se zacist

petra.trucker
01.05.2017

Knihu jsem si koupila asi před 3 roky a přečetla jsem asi 50 stránek. Úplný dějový chaos, děj nezáživný. Knihu jsem odložila... Teď, po 3 letech jsem si řekla, že to zkusím znovu... První desítky stran opět chaos, ale překousla jsem to a dostala jsem se dál a příběh mě začal zajímat. Pokračovala jsem dál a kniha mě chytla úplně. Jen jsem nechápala hlavní hrdinku, že po tolika lžích, zůstala u něj tak dlouho. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Hned jsem si šla koupit druhý díl, abych věděla, jak příběh pokračuje... doufám, že bude druhý díl o něco lepší...

MíšaS.
27.04.2017

Příšernost...

EvikU.
08.04.2017

Čekala jsem víc. Dalo se, ale moc mě nezaujala. Je to rychle napsaná kniha po Odstínech šedi, protože byl potom velký zájem o erotický knihy.

evka.bublina
24.01.2017odpad!

Asi jediná kniha, kterou jsem nedočetla. Zdlouhavé a nezajímavé popisy mě odradily od toho, abych knihu dočetla. Snažila jsem se, ale v půlce jsem číst přestala. Vůbec mě nebavila.

dee95
23.10.2016

Složitě napsaná, zdlouhavá a nudná. Nicméně bohužel, pro mě přes to všechno nejzajímavější ze řady. Achjo, čekala jsem víc..

Jája92
15.10.2016odpad!

Byla jsem na tuto knihu natěšená, i když mě zarazilo, když jsem si v knihovně přečetla odkaz Francouzská odpověď na 50 odstínu šedi ( přece by nenapsali další tak hroznou trilogii). Bohužel stalo se tak. Kniha se nedala dočíst, jak byla nudná, hlavní hrdinka nesympatická a její muži jakbysmet. Druhý díl si rozhodně nepřečtu a nelituji toho. Škoda papíru, opravdu.

ElienH
09.10.2016odpad!

Zdlouhavé

Arwen329
11.09.2016

Kniha je zbytečně moc zdlouhavá, hodně věcí bych v ní ubrala, přesto všechno nevadí, když se člověk nudí přečte vše. Ale jinak děj není špatný, akorát mi u hlavní hrdinky (na to jak je úchylná a odvážná) nesedí její věk. Na 23 let mi opravdu nepřipadá, já bych dala tak 30 :-). Ale budiž. Pokračování si určitě přečtu, jelikož mě zajímá jak to vše dopadne. Ale 50 odstínu šedi bylo více spontání, takže se mi líbilo více. :-)

Karolína18
06.09.2016

Místy se mi zdálo, jako by kniha byla napsána úplně cizím jazykem, kterému nemůžu nikdy v životě porozumět. Ztrácela jsem se jak dějově tak významově.
Naprosto nechápu, jak někdo může srovnávat toto dílo s Odstíny. Ať si je odsuzuje kdokoli a jakkoli moc chce, při jejich čtení se nikomu jistě nestalo, že by pochyboval o tom, zda ještě vůbec umí číst. Navíc dění je ve směs pořád stejné a nezbývá než se modlit, aby už nastal konec, kterého se bohužel dočkáte se šedivými vlasy až po více než 600 stránkách.
Nikomu dalšímu bych takové utrpení, jaké jsem při louskání Hotelu prožívala já, nepřála.

kikina114
23.08.2016

Na začátku knihy jsem se dost ztrácela v ději. Vůbec jsem nevěděla, co a kde se odehrává. Postupem času už to bylo lepší. Příběh je originální, i když mě nepohltil, ale nemám ráda nedočtené knihy, takže jsem se přinutila jí dočíst. Také podle mě byla kniha až moc dlouhá, vůbec nic by se nestalo, kdyby byla kniha o polovinu kratší.

Teres_B
28.05.2016

Louis byl to jediné, co se mi na knize líbilo. Za toho jednu hvězdičku dám. Ta druhá je za neobvyklost a originalitu příběhu, která mě sice vůbec nevtáhla do děje, ale opomenout to nemůžu.

carodka2911
03.05.2016

Super!!!!!!!!!!!

makika31
31.03.2016

No právě dočteno a opravdu jen proto, že námám ráda nedočtené knihy. Hlavní hrdinka mi byla od začátku nesympatická a bohužel to tak zůstalo až do konce. Kniha byla zbytečně obsáhlá, myslím, že by se nic nestalo,kdyby byla o polovinu tenčí.I když tedy k autorce - opravdu ji kniha musela dát zabrat...takových stran! Takže za mě druhý díl určitě ne!
Spíš si říkám,že jsem dobrá,že jsem se donutila to dočíst :)

Kamiliana
04.03.2016

Za mě zcela zasloužená hvězda za nááádherně provedenou obálku (navíc vezmu-li v úvahu všechny tři díly). A za seznam erotické literatury, k tomu se možná ještě někdy vrátím. Dalším dílům této knihy říkám: ne. Hlavní ženská postava mi je nesympatická a na ději není nic, co by mě zaujalo, pro mě by další díly byly plýtvání mým drahocenným časem.

Ladydwarf
25.02.2016

Je to celkem čtivé, ale že bych z toho byla nadšená, to se říct nedá. Prostě er. román...

Jity-Lovies
22.02.2016

Myslím si, že kdyby kniha měla o polovinu stránek méně, tak by to bylo mnohem zábavnější a zajímavější :)

regulax
29.01.2016

Kniha je příjemný mix erotiky a romantiky. Oproti POŠ jsou tam napínavé pasáže. Po druhém díle trilogie netoužím :-(.

LilianaFalcon
15.01.2016

Přiznávám, nepřečetla jsem to celé. Zvládla jsem asi tak prvních 80 stránek (už s přeskakováním) a pak jsem si přečetla posledních 30.
Co o tom říct? Proč mě nikdo nevaroval, že to je telenovela na papíře?!
Na začátku byla patrná jakási snaha udělat to zajímavé, ale kdesi se to vytratilo...

sarka4540
06.01.2016

Ušla , ale moc mně nenadchla právě čtu druhý díl a zatím nic moc .

alena67
01.01.2016

přečetla jsem jsem jak 50 odstínů, tak pokoje v Paříži a mám na hodně dlouhou dobu erotickou četbu vybranou, snad se povede příště něco reálnějšího............

hellena1523
18.12.2015

Jako odpověď na POŠ beru. Netvrdím, že nemá své mouchy, jak už bylo několikrát zmíněno, kniha je opravdu zbytečně dlouhá, některé části bych vypustila, protože pro příběh byly zcela nepodstatné. Ale beru-li Hotel v Paříži jako odpověď na padesátiodstínový hnůj, pak říkám OK! (Nechci se nikoho dotknout a vyjadřuji se čistě ke knize!) 50 odstínů šedi je primitivnější než kterákoli stupidní harlequinka, pokud jde o nějakou formu vyjadřování - čeština to aspoň trochu povýšila, ale i tak je to naprostý odpad, a to už vůbec nezmiňuji klišé a to, že autorka absolutně netuší nic o BDSM a této komunitě tím, co vyprodukovala, nadělala spíše více škody než užitku. Pokud jde o Hotel v Paříži, ani to není zrovna klenot literatury, ale je to aspoň daleko vkusněji napsané.
Velké plus dávám určitě obálce a tomu, že hlavní hrdinka, byť je mi sebevíc nesympatická, používá aspoň kávovou lžičku mozku. A i kdybych jí občas s chutí jednu flákla (ne, nemá to nic společného se sexuálním napětím, prostě mě štvala), nezprotivila mi knihu natolik, abych ji hodnotila tak negativně jako 50 odstínů, z kterých jsem byla tak znechucená, že jsem raději další díly nečetla. (Nechtělo se mi znovu zvracet) Pokoje 2 a 3 pravděpodobně ještě dostanou šanci.
Mimochodem - jako milovnice Paříže ode mě kniha dostává jednu hvězdičku také za to, že jsou zde popsána místa, která jsem navšítivla, a vyvolala tak řadu vzpomínek (to je ale čistě individuální).