Hotel v Paříži: Pokoj č. 1

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223708/bmid_hotel-v-parizi-pokoj-c-1-223708.jpg 2 287 75

První díl erotické trilogie, která je označována jako francouzská odpověď na Fifty Shades. Paříž, hotelový pokoj uprostřed odpoledne… Tak začíná dekadentní příběh Annabelle, mladé společnice z Paříže, která přijme poslední práci před tím, než se stane ženou mocného a velkorysého muže. Tím je mediální magnát David Barlet, před kterým Annabelle, jinak studentka žurnalistiky, své noční povolání tají. Jejím posledním klientem je však Davidův charismatický bratr Louis. Ten se začne s Annabelle scházet v hotelu des Charmes. Každý z pokojů v hotelu je věnován nějaké historicky známé francouzské svůdkyni a v každém z nich musí Annabelle splnit některou z Louisových představ. Louisem vydíraná Annabelle se postupně dostane do bezvýchodné situace, jež ohrožuje její vysněnou, pohádkovou svatbu. Louis si Annabelle absolutně podmaní a ona si uvědomuje, že pravá svoboda přichází, jen když se plně odevzdá touze… Hotel v Paříži je lechtivý, vtipný, odvážný, smyslný román s detektivní zápletkou určený čtenářům, jež hledají něco víc než jen obvyklý romantický příběh.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Hotelles: Chambre un , 2014

TheKing
20.05.2015 1 z 5

Poprvé když jsem knihu zahlédla ihned jsem si jí chtěla koupit.Měla zajímavý obal a popis také nevypadal špatně.Naštěstí jsem se dala do čtení na internetu a zbytečně jsem neutratila peníze.Kniha mě nezaujala, po pár stránkách jsem musela začít přeskakovat odstavce, abych vůbec něco přečetla. Nápad sice dobrý, ale není to moc dobře napsáno, popravdě jsem si ze začátku myslela, že někdo vydal jen příběh náctileté slečny z wattpadu (a to ještě jeden z horších).

Ranuncul
13.05.2015 2 z 5

Kniha by klidně mohla mít tak o 200 stránek míň.Ani se nedivím hlavní hrdince,že se rozhodla,tak jak se rozhodla.Další díly asi číst nebudu.

Sarec
26.04.2015 3 z 5

Kniha mě ze začátku nudila nakonec mě od polovina chytla

Alencka
14.03.2015 3 z 5

... takže přečteno .....
1. Trošku hůře se mi četla, asi proto, že angličtina je mi mnohem bližší než fránina a malinko jsem si nerozuměla se stylem psaní autorky, celou dobu jsem měla pocit jako kdyby se snažila svůj román povznést záplavou odborných termínů a historických postav na špičku Barletovy věže, kde se jí u kotníků jako odpad válí ostatní erotické romány, které si bohatě vystačí s několika stejnými frázemi. To se jí bohužel dle mého názoru moc nepovedlo ....
2.V půlce knihy jsem zjistila že je to taková maličká výpůjčka z Andělské tváře .... ale neurazilo mě to. S hlavní dějovou linkou týkající se bratrů Barletových jsem byla naprosto spokojená.
3. Ve všech ohledech mě opravdu hodně štvala hlavní hrdinka Elle. Naprosto jsem nepochopila wo co jí jako gou ať v sexu tak i v osobním životě.
4. Možná přečtu i zbytek abych se dozvěděla jak to dopadne s Barletovými bratry (třeba budu mít štěstí a na začátku příštího dílu skočí Elle ze skály stejně jako její předchůdkyně).
Za mě průměr, ale určitě ne průšvih :-)

CynicSolitaire
05.03.2015 5 z 5

Přečteno během 4 dní... Umělá povídačka o vlasaté prasnici s dětinským chováním a popisování naprosto nereálných spojení charakterových rysů.. Je to blbost, ale porno film by se podle toho natočit dal .. =D

rebeka1686
12.02.2015 2 z 5

Hviezda za obálku. Druhá za to, že to nebola až taká vykrádačka 50 shades ako som si spočiatku myslela.

mazzone
07.01.2015 2 z 5

Pridávam sa k ostatným, dat tejto knihe viac ako dve hviezdy by bola neskutočná urážka vsetkých ostatných podpriemerno-priemerných spisovateľov.

Kniha bola v predperaji vychválená do neba ale okrem peknej obálky je to nula bodov. zbyotočne vyhodené peniaze a to nehovorím o tom, ze maju byť dalšie dve časti!!! fakt som sa do čítania musela nútiť, a to som naposledy nedočítala celú knihu keď som mala 6 rokov!!!

spočiatku som myslela, ze je blbo spravený preklad - hlavne pri opise ertoických pasáži až vulgárne pritiahnutý za vlasy. a tie ANONYMNÉ LISTOČKY - no comment

ciniminisek
07.12.2014 2 z 5

Jako jediný klad tohoto příběhu vidím v originalitě, kdy se kloubí erotika s historií, nápad je to zajímavý, ale bohužel, pro šest set stránek málo. Erotické scény jsou dopodrobna napsány, ale těžkým a nuceným stylem.

Příběh nezachrání ani hlavní hrdinka Elle, která je nejen sobecká, ale hlavně malicherná. Sama neví co od života očekávat a nedozví se to ani čtenář. Většinou stinné stránky příběhu zachraňují krásní muži, ale i v tomto případě autorka Emma Marsová zklamala. Nabídla nám krásu kompenzovanou násilím a vulgaritou a v druhém případě bláznovství a škaredost. Ženy čtenářky tedy nemůžou při čtení chtít, snít ani milovat. Bohužel je tato kniha velikým zklamáním.

Sam.Mischell
04.12.2014 3 z 5

Kniha mě moc nenadchla, byla na mě moc vulgární. Dočetla jsem jí jenom proto, že nemám ráda nedokončený příběhy..

Raduska89
29.11.2014 3 z 5

Více jak polovina knihy opravdu nuda. Děj ze začátku vypadá nijace a musela jsem se až nutit do toho, abych vůbec četla dál. Nakonec jsem ale ráda, že jsem vydržela a dočetla ji. Posledních cca 100 stran mě celkem chytlo a konec se mi líbil. Oceňuji trošku jinou zápletku, než je v Padesáti odstínech,Crossfire atd...kde čtete v podstatě jedno a to samé(alespoň můj dojem). Kvalita sice trochu nižší, ale celkový dojem dobrý.

anais
29.11.2014 1 z 5

Tak jsem pořád čekala, kdy už se začne něco dít a ono pořád nic. Ani jsem to nedočetla.

mmmisulka.r
03.11.2014 odpad!

Končím na 64 str. a od 30 str. přeskakuji.... Toto odmítám číst, ztráta času i peněz. Tady někdo opravdu hodně přestřelil.

malazluta
03.11.2014 odpad!

Něco tak nudného, špatně napsaného a zbytečného jsem už dlouho nečetla...skončila jsem na 250 stránce, víc času této knize obětovat nehodlám.

Lensiiee
25.10.2014 1 z 5

Hrůza a děs!!!

FreshPatty
25.10.2014 odpad!

Tahle kniha je jedno obrovské zklamání. Opravdu jsem se na ni těšila, i když více než Padesát odstínů preferuji Crossfire. Nicméně už po dvaceti stranách jsem se musela nutit, abych četla dál. V knize jsem se ztrácela, chyběl mi nějaký originální děj a nevyhovoval mne styl autorova psaní. Musím říct, že necelých sto stran do konce jsem knihu zavřela, nedočetla a určitě ani nedočtu. Za mne ji zcela jistě nedoporučuji.

drogy sex láska erotika Paříž lhaní, lži hotely podvody

Emma Mars
francouzská, 1968
2014  47%Hotel v Paříži: Pokoj č. 1
2015  55%Hotel v Paříži: pokoj č. 2
2015  59%Hotel v Paříži: pokoj č. 3
2015  58%Hotel v Paříži (box)

Kniha Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 je v