Hotel v Paříži: Pokoj č. 1

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223708/bmid_hotel-v-parizi-pokoj-c-1-223708.jpg 2 287 75

První díl erotické trilogie, která je označována jako francouzská odpověď na Fifty Shades. Paříž, hotelový pokoj uprostřed odpoledne… Tak začíná dekadentní příběh Annabelle, mladé společnice z Paříže, která přijme poslední práci před tím, než se stane ženou mocného a velkorysého muže. Tím je mediální magnát David Barlet, před kterým Annabelle, jinak studentka žurnalistiky, své noční povolání tají. Jejím posledním klientem je však Davidův charismatický bratr Louis. Ten se začne s Annabelle scházet v hotelu des Charmes. Každý z pokojů v hotelu je věnován nějaké historicky známé francouzské svůdkyni a v každém z nich musí Annabelle splnit některou z Louisových představ. Louisem vydíraná Annabelle se postupně dostane do bezvýchodné situace, jež ohrožuje její vysněnou, pohádkovou svatbu. Louis si Annabelle absolutně podmaní a ona si uvědomuje, že pravá svoboda přichází, jen když se plně odevzdá touze… Hotel v Paříži je lechtivý, vtipný, odvážný, smyslný román s detektivní zápletkou určený čtenářům, jež hledají něco víc než jen obvyklý romantický příběh.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , XYZ (ČR)

Hotelles: Chambre un , 2014

Ladydwarf
Ladydwarf
25.02.2016 3 z 5

Je to celkem čtivé, ale že bych z toho byla nadšená, to se říct nedá. Prostě er. román...

Jity-Lovies
Jity-Lovies
22.02.2016

Myslím si, že kdyby kniha měla o polovinu stránek méně, tak by to bylo mnohem zábavnější a zajímavější :)

regulax
regulax
29.01.2016 2 z 5

Kniha je příjemný mix erotiky a romantiky. Oproti POŠ jsou tam napínavé pasáže. Po druhém díle trilogie netoužím :-(.

LilianaFalcon
LilianaFalcon
15.01.2016 2 z 5

Přiznávám, nepřečetla jsem to celé. Zvládla jsem asi tak prvních 80 stránek (už s přeskakováním) a pak jsem si přečetla posledních 30.
Co o tom říct? Proč mě nikdo nevaroval, že to je telenovela na papíře?!
Na začátku byla patrná jakási snaha udělat to zajímavé, ale kdesi se to vytratilo...

sarka4540
sarka4540
06.01.2016 3 z 5

Ušla , ale moc mně nenadchla právě čtu druhý díl a zatím nic moc .

alena67
alena67
01.01.2016 2 z 5

přečetla jsem jsem jak 50 odstínů, tak pokoje v Paříži a mám na hodně dlouhou dobu erotickou četbu vybranou, snad se povede příště něco reálnějšího............

hellena1523
hellena1523
18.12.2015 3 z 5

Jako odpověď na POŠ beru. Netvrdím, že nemá své mouchy, jak už bylo několikrát zmíněno, kniha je opravdu zbytečně dlouhá, některé části bych vypustila, protože pro příběh byly zcela nepodstatné. Ale beru-li Hotel v Paříži jako odpověď na padesátiodstínový hnůj, pak říkám OK! (Nechci se nikoho dotknout a vyjadřuji se čistě ke knize!) 50 odstínů šedi je primitivnější než kterákoli stupidní harlequinka, pokud jde o nějakou formu vyjadřování - čeština to aspoň trochu povýšila, ale i tak je to naprostý odpad, a to už vůbec nezmiňuji klišé a to, že autorka absolutně netuší nic o BDSM a této komunitě tím, co vyprodukovala, nadělala spíše více škody než užitku. Pokud jde o Hotel v Paříži, ani to není zrovna klenot literatury, ale je to aspoň daleko vkusněji napsané.
Velké plus dávám určitě obálce a tomu, že hlavní hrdinka, byť je mi sebevíc nesympatická, používá aspoň kávovou lžičku mozku. A i kdybych jí občas s chutí jednu flákla (ne, nemá to nic společného se sexuálním napětím, prostě mě štvala), nezprotivila mi knihu natolik, abych ji hodnotila tak negativně jako 50 odstínů, z kterých jsem byla tak znechucená, že jsem raději další díly nečetla. (Nechtělo se mi znovu zvracet) Pokoje 2 a 3 pravděpodobně ještě dostanou šanci.
Mimochodem - jako milovnice Paříže ode mě kniha dostává jednu hvězdičku také za to, že jsou zde popsána místa, která jsem navšítivla, a vyvolala tak řadu vzpomínek (to je ale čistě individuální).

Laf
Laf
15.12.2015 2 z 5

Tohle bylo opravdu zklamání. Přišlo mi to zbytečně dlouhé, místy nudné a zmatené. Dost mě tam štvaly ty poznámky vkládané kamkoli do textu. Rozhodně jsem to čekala lepší...

Temný snílek
Temný snílek
04.12.2015 1 z 5

Zadní strana přebalu hlásá, že je to „francouzská odpověď na Padesát odstínů šedi“, s čím nemohu souhlasit. Padesát odstínů šedi má totiž oproti této knize logický děj, který je alespoň vtipný, takže se žena u čtení alespoň pobaví. Jenže Pokoj č. 1 postrádá erotické napětí i humor, takže mě osobně vůbec nebavil. Chtěla jsem to dočíst pouze proto, abych se dozvěděla, kterého z těch dvou magorů si Elle vybere, i když na jejím místě bych od obou utíkala, co by mi nohy stačily, peníze ne peníze.

Hotel v Paříži – Pokoj č. 1 je erotická romance, která postrádá humor i duchaplnou zápletku. Tohle už není lehké počtení, nad kterým nemusíte myslet a odpočinout se. Někomu se kniha sice může líbit, ale podle mě se to nedá číst. A na další díly už prostě nemám odvahu.

Zuzanka46
Zuzanka46
23.11.2015 1 z 5

Knihu jsem dočetla jen proto, že nemám ráda nedokončené příběhy. Hlavní hrdinka Elle mi byla nesympatická snad úplně vším a v knize mi chybělo více souvislostí.

kocourjulie
kocourjulie
05.11.2015 odpad!

Tak bohužel, tohle nešlo. Nedočetla jsem ani do půlky a vzdala, kniha nezaujala vůbec ničím.

Terectioncan
Terectioncan
01.11.2015

Já nevim...

Maki1711
Maki1711
17.10.2015

Půlka knihy mi stačila, většinou knihu dočtu do konce, ale tohle bylo podle mého názoru blbost a ztráta času. Sama osobně si myslím, že jsou mnohem zajímavější knihy s tímhle tím žánrem.

crazyslunicko
crazyslunicko
14.10.2015 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Hrdinka se živí jako "hotelka" a má před svatbou s velmi bohatým snoubencem. Před svatbou se však seznámí s jeho bratrem a dozvídá se od něj několik rodinných tajemství. Kniha se ze začátku špatně rozčítá, ale zdatnější a zkušenější čtenáři s tím nebudou mít problém. Popravdě je to mnohem lepší kniha než padesát odstínů šedi. Určitě si koupím i další díly.

LilianVanRose
LilianVanRose
29.09.2015 3 z 5

Kniha je podle mého zbytečně dlouhá. Děj se mi ze začátku líbil a já opravdu začínala být nadšená že jsem se začetla do pořádného erotického románu. Bohužel po několika dalších stránkách mě kniha zklamala zbytečně zdlouhavé děje a hlavní hrdinka taky neví co vlastně chce. Připadá mi jako hloupá puberťačka co byla poblázněná vidinou lehce vydělaných peněz. Už jsem měla kolikrát chuť brečet nad její mentalitou. Za mě tedy 3 hvězdičky ale to jen za ten začátek a za dobrý nápad s těmi pokoji. So budoucna ale rozhodně neplánuji investovat do tohoto díla peníze ;)

ASIM27
ASIM27
13.09.2015 odpad!

Musím napsat to samé, jako všichni ostatní. Tenhle žánr mě docela baví, je to něco jiného, než "obyčejné" romány, ale v tomto případě lituji ty peníze, které jsem za knihu utratila.... :( Do knihy jsem se nemohla začíst, už na druhé stránce mi bylo jasné, že tohle nedám... Hlavní hrdinka je mi velmi nesympatická :( Je mi to líto, takhle negativní komentář jsem k žádné knize nikdy nedala, protože vím, jak náročné je napsat knihu (sama se o to pokouším už delší dobu), ale v tomhle případě prostě nemohu jinak... :(

2terezka
2terezka
11.09.2015

Mám za sebou první i druhý díl. Dlouho mi trvalo než jsem se začetla. Nakonec dnes začnu se třetím dílem ale těším se už na něco daleko lepšího Tohle je dost nepovedená odpověď na padesát odstínů šedi jak se v knize píše. I tak to chci dočíst do konce.

Samira
Samira
16.08.2015 2 z 5

Svůj komentář bych nemohla napsat výstižněji, než Ciniminisek a zcela se s ním ztotožňuji. Po negativních komentářích jsem od knihy moc neočekávala, i přesto jsem byla nemile překvapena. Kniha má neuvěřitelně dlouhou stopáž, přitom se tam prakticky nic nestane. Zároveň, ale musela dát autorce dost práce. Tu však čtenář přes vulgaritu, nesympatičnost postav a celkovou těžkopádnost jen obtížně ocení. Do druhého dílu se už nepustím.

Acquenta
Acquenta
21.07.2015 1 z 5

Chvílemi jsem měla pocit, že kniha je nekonečná. Nic mě k ní nepoutalo, nudila jsem se. Dávám za pravdu, že by mohla mít aspoň o 300 stránek méně. A taky stále nechápu, proč hlavní hrdina takových erotických románů musí být vždy milionář. Mě osobně teda peníze vůbec nerajcují :-))

Marselle
Marselle
20.06.2015 1 z 5

kniha mě nijak nezaujala, ne že bych od ní čekala něco velkého..... .Další díly už ani číst nebudu. Za mě pouze jedna hvězdička.

drogy sex láska erotika Paříž lhaní, lži hotely podvody

Emma Mars
francouzská, 1968
2014  47%Hotel v Paříži: Pokoj č. 1
2015  55%Hotel v Paříži: pokoj č. 2
2015  59%Hotel v Paříži: pokoj č. 3
2015  58%Hotel v Paříži (box)

Kniha Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 je v