Hotel rozkoší

Hotel rozkoší https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258674/bmid_hotel-rozkosi-258674.jpg 3 105 25

David a Grace série

2. díl

Jste připraveni prožít neobyčejný víkend v Hotelu rozkoší? Grace je úspěšná divadelní režisérka se zálibou v neobvyklém sexu, kterou v ní probudil milovaný partner David - krásný muž jejích snů, odtažitý, smyslný a zámožný podnikatel. Společně s ním vlastní malý luxusní hotel pro páry s netradičními sexuálními potřebami. Hosté jsou nadšeni a rádi se vracejí, ale Graceino štěstí nahlodává pocit nejistoty, který v ní vyvolává David. Třebaže si s ním užívá dny a noci plné rozkoše, není si jistá, zda ji tento muž vůbec dokáže - a chce - milovat tak, jak by si přála. Její pochybnosti vyvrcholí, když do hotelu přijede přitažlivá, trochu naivní novicka, kterou David ochotně zasvěcuje do temných stránek slasti. Grace začíná ztrácet půdu pod nohama a pochopí, že všechno, co doposud s Davidem prožila, byla možná jenom zkouška. Teprve jestli uspěje, přijme ji David definitivně do svého světa...... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Domino

Hotel of Seduction , 2015

Fidibus
24.05.2023 2 z 5

Po Ostrovu, který se mi celkem líbil, spíš zklamání. Nějak jsem se nedokázala do hrdinky vcítit, vlastně je děj sledován z různých stran a kromě sexuálních zážitků, které hotel nabízí, a zápletky s únosem vlastně jen neustálá nejistota hrdinů v jejich citech. Popisů sexu je zde několik podle 4 pokojů hotelu a pak na konci, každý je pravda trochu jiný. Hlavní myšlenka je užít si rozkoše o to víc, čím déle je odpírána - na straně sexu, mít odvahu se vázat - ve vztahu.
Nápad s hotelem originální, ale jednou přečíst stačilo.

dooky
15.03.2023 2 z 5

Porno s trochou příběhu. Chvilemi a hlavně na začátku mě to příliš nebavilo. Druhá polovina knihy byla lepší. Nicméně i tak si to u mě nezaslouží více jak dvě hvězdičky.

divabara.zoz
02.03.2022 4 z 5

Cetlo se to dobre, ale stejne jako u Ostrova poslusnosti, autorka proste neumi psat konce

Kristy.Seb
29.11.2020 3 z 5

Člověk si může vybrat z tolika možností, že nikdy neví, jestli zvolil správně.

Knihu jsem dočetla, ale příběh mě moc nechytnul.

Ka-čí
06.11.2020 4 z 5

Velmi nápaditá kniha s dobrým začátkem,konec už byl takový o ničem.. dost predvidatelny

LadyAlena
03.04.2020 4 z 5

Ano i ne. Ano tématem, mám ráda lechtivé knihy. Takže sexuální scény super, ale ta linka postav mi neseděla.

Aghatte
20.06.2019 odpad!

Dostala jsem tuto knihu jako "vtipný dárek"... Tím to i zůstalo. Literární hodnota na nule, erotika chabá, a celkově je to slátanina. Děvčata jdoucí z orgasmu do orgasmu by měla jít do práce, nejlépe do fabriky, bylo by lépe pro všechny...

Angelika92
20.03.2019 4 z 5

Téma, na které je psaná tato kniha mě celkem zajímavá. Nečekala jsem takový konec...

Hospodyňka
29.08.2018 2 z 5

Když v knihách vyjde najevo o hlavním hrdinech, že se za vyhledáváním poněkud specifického druhu tělesného potěšení skrývá neutěšené komplikované dětství, tak z toho mám takový znechucený a smutný pocit. Člověk pak marně čeká na nějakou tu příjemnou vibraci a místo toho myslí na štupování ponožek...nicméně nebudu pokrytec a přiznávám, že toho v knize zmiňovaného houpacího koně bych doma chtěla :-)

jaroiva
28.05.2018 2 z 5

Sáhla jsem po této knížce, protože se mi v rámci žánru líbil Ostrov poslušnosti od stejné autorky. Ovšem tady se ukázalo, že do "porna" se asi nemá autor snažit nacpat nějaké psychologické řečičky, či snad se pokoušet o smysluplný děj. V tomto "románu" byly tyto snahy rozhodně na škodu.

Petra407
28.05.2018

Podle mě je knížka naprostá kravina, je fakt že jsem se nedostala ani do poloviny, protože se to nedalo číst, ale i ten kousek mi stačil k utvoření názoru. David je dominantní idiot, který se vůbec neumí chovat a Grace je puťka, která nedovede, bez lezení Davidovi do zadku, žít... A sex... To mi přijde až trapné, nejspíš je to nějaký druh psaného porna, kterému já nerozumím. Ale každopádně to dle mého není erotický ROMÁN

alabra
18.05.2018 3 z 5

Kdo očekává erotiku, sex, je na správné adrese. Scény jsou vynalézavé, neopakují se.

Andrée
12.05.2018 2 z 5

Tak nebylo to nejhorší, dalo se to dočíst, ale místy mě to už začínalo dost nudit.

Onceuponthetime
17.04.2018 1 z 5

Promiňte..... co?
Já se opravdu snažím nemít zábrany, erotické knihy mi vůbec nevadí, ale tohle? Vážně?
Nechápu jak Grace může být ÚSPĚŠNÁ divadelní režisérka, když to očividně nemá v kebuli úplně v pořádku...
Co říct víc, udivuje mě že to někdo vůbec vydal a jestli nějakou knihu od téhle autorky ještě uvidím vyhnu se jí dalekým obloukem (při tom se budu křižovat a odhánět satana).
Ten sex tam je opravdu zvrhlý. Co je tak špatného když se spolu dva lidé normálně milují, bez všech těch vymyšleností kolem?

Evka3814
08.12.2017 4 z 5

Pěkná SM pohádka, pěkné se to četlo

jitka7
03.08.2017 1 z 5

No jako nápad dobrý. Popis scén byl zajímavý. Docela dobrý, že se sexuální scény neopakují, jak bývá u takovýchto knih automatické. ALE. Ať byla Grace jakákoliv, pořád bych jí pochroupala. Jenže jaksi nejsem zvyklá, že by takto měl jednat muž se ženou, tak jako David. Takže David mi připadal jak nevyzrálé dítě, ač se mu stalo v dětství cokoliv (i když to nic tak hrůzostrašného nebylo). Podle mě to byl sebestředný blbec, jehož středobodem vesmíru je on sám a zbytek by mu mělo líbat prdel, že o ně jen pohledem zavadí, takže bohužel. Pro mě zklamání.

1259
28.07.2017 5 z 5

Velmi erotický příběh, který měl jak se patří začátek i konec. Jenom ten konec byl takový o ničem, že bych předpokládala pokračování.

MíšaS.
14.06.2017 3 z 5

Kniha se mi líbila, jen mě zklamal konec. Postavy byly víc zpracované, na rozdíl od Ostrova poslušnosti, ale ten konec to všechno zkazil.

Helena Lacková
09.01.2017 3 z 5

Ostrov rozkoši i hotel rozkoši je dobrá myšlenka ale Grace je zárlivá pipina a David sebestředný idiot

adrianna0305
16.10.2016 1 z 5

Hotel úchyláren :-D ...ta 1* je za odvahu to napsat, pustit to do světa a vlastně to i přečíst.

sex sexuální úchylky erotika BDSM

Marina Anderson