HOT - jak uspět v digitálním světě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Digitální transformace je jako hra, kterou musíte hrát. Dobrá zpráva zní: se správnými trumfy v rukou ji nelze prohrát. Ať už se zabýváte čímkoli, pravděpodobně existují technologie, které část práce zvládnou za vás. Rychleji, snadněji, levněji. A právě schopnost zapojit je do firemní komunikace, zpracování dat či inovace produktů rozhoduje o tom, zda vaši firmu čeká v budoucnu úspěch, nebo zánik. Filip Dřímalka vám ukáže, jak a kde začít, podpoří vás příklady z praxe mnoha českých firem, naučí experimentovat, testovat, propojovat týmy a nacházet inspiraci. Svět je plný možností, otevřený, efektivní. Využijte toho! H: HUMANS Digitální kompetence vašich lidí O: ORGANIZATIONS Inovační atmosféra ve firmě T: TECHNOLOGIES Schopnost vybrat ty správné nástroje Mimo jiné se dozvíte: - Že digitálním lídrem, který nadchne ostatní, se může stát i řadový člen týmu - Jak sblížit a efektivně propojit členy IT oddělení s ostatními zaměstnanci - Kolik času vám ušetří zapojení chatbotů, hlasového ovládání a chytré automatizace - Jak posuzovat vhodnost nástrojů pomocí metody S.P.O.R.T. a kdy použít SPRINT - Jak vám agilita ve firemní kultuře zabrání upadnout do pasti „inovačního divadla“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448188/big_hot-jak-uspet-v-digitalnim-svete-Gyn-448188.jpg 3.811
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha HOT - jak uspět v digitálním světě

madlenka3189
17.05.2021

Na začátku knihy mi přišly informace až moc samozřejmé, ale postupně začaly přicházet zajímavé informace, tipy a myšlenky. Zejména pokud nemáte s digitálním světem moc zkušeností anebo potřebujete pochopit smýšlení lidí, kteří se brání moderní technologii. Ke konci se čtení knihy už trochu táhlo a připadalo mi, že se prakticky pořád opakuje to samé.

withoutchild
15.03.2021

Posloucháno v rámci práce jako audiokniha... Nebavilo mě to.


martin3683
27.12.2020

Pokud to ve své firmě, týmu či u sebe samého myslíte s digitalizací práce vážně, tak není lepší startovní bod, než si přečíst tuto knihu. Pro starý korporátní pardály to bude asi malý kulturní šok, jak se dá dneska pracovat v týmu, ale ani technologiema zběhlý člověk tu nebude ochuzen o nové myšlenky a nápady. Ono to není totiž jen o nápadech na nějakou appku a nebo technologii, jak věc řešit, ale celkově o jiném způsobu myšlení nad problémy a svou každenní prací. Ač třeba naše firma na technologiích stojí a pracují tam vesměs mladí lidé kolem 30 let, tak pokud člověk nemá v hlavě zakodovaný tlak na automatizaci, tak často dělá nudnou, opakující se činnost stále dokola a ani ho nenapadne, že by to šlo nějak změnit a trávit čas něčím pro firmu či sebe přínosnějšího, být tím efektivnější a klidně si pak říci o více peněz. S tou změnou by kniha měla pomoci.
Kniha ve většině témat nejde do hloubky, spíše je naťukává a seznamuje čtenáře s problematikou a dává na vědomí, že některá práce či úkoly se dají řešit také jinak, než jak byl zvyklý. Po dlouhé době kniha, z které mám poznámkový blok (online a uložený na cloudu, samozřejmě) nacpaný citacemi a screenshoty. A také je to jedna z mála knih, kterou doporučuji koupit papírově a digitálně zárověň. Fyzickou verzi po dočtení doporučuji nechat na záchodě či někde, kde je šance, že se k ní vrátíte a zalistujete si a digitální je ideální na poznámky a sdílení myšlenek mezi kolegy či přáteli.