Hot Boys

Hot Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137588/bmid_hot-boys-65984bdf513cc.jpg 4 625 141

Hot Boys série

Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry. Na jednom představení poznává fotografku Taru, která drze odolává jeho šarmu a vypracované postavě. Provokuje ho a dráždí a Chrise to k ní přes počáteční antipatii silně táhne. Snaží se ji získat, ale Tara se jakémukoliv sblížení brání. Ona jediná totiž ví, že v jejím životě je temný stín, kterému se snaží uniknout. Někdo natolik nebezpečný, že se obává o svůj život, i všech, kteří jsou jí blízcí…... celý text

Zdery
06.08.2013 5 z 5

Mě se tahle kniha hodně, hodně líbila. Nebylo snad jediné stránky, kdy bych se nudila. Autorka je úžasně vtipná a i její další knížku Znamení vlka jsem doslova zhltla.

evafort
28.07.2013 3 z 5

Podle komentářů jsem čekala víc, asi proto jsem dala jen tři hvězdičky. Přečetla jsem se zájmem, i když přeměna promiskuitního striptéra bez zábran v dokonale milujícího a věrného hodného chlapce mi přijde trochu mimo realitu a i hodnocení mužské krásy, kdy všichni vidí stejně, že ON je ten nejkrásnější se mi nezdá. Přece kolik lidí, tolik názorů, co se líbí jednomu, to se nelíbí jinému. Kdybychom měli všichni stejný vkus, tak by život byl nudný.

ugisha
14.07.2013 4 z 5

Výborné čtení, vtipné, nechybí romantika ani sex. To, že je kniha psána z pohledu chlapa byl super tah! Chrise jsem si zamilovala a hned bych si přečetla pokračování ;) Kam se hrabe Padesát odstínů čehokoli! Tohle je parádní, má to narozdíl od nich příběh a šťávu a navíc je to reálné. Plus za používání ryze českých obratů (Když ji miluješ, není co řešit atd.) v americkém prostředí. Doporučuju!

Lea239
07.07.2013 5 z 5

Myslím, že to byla letos jediná knížka, kterou jsem četla (a že jich bylo přes 20) jen proto, že mě moc bavila, ne proto, že jsem byla zvědavá, jak se děj vyvine dál a jak skončí. Opravdu skvěle napsané, slovní obraty přesně vystihovaly můj smysl pro humor a pořád jsem se nepřestávala divit, jaký úžasný styl psaní má česká autorka. Vážně doporučuju, budete se bavit! :) Velké plus má u mě autorka knížky za zmínku o stripklubu Guilty Pleasures ze St. Louis (ze série Anity Blake od Laurell K. Hamilton) ;)

DajaF
29.06.2013 5 z 5

Kniha byla skvělá a moc ji doporučuju....a chci pokračování teď hned!

Marcia
23.05.2013 4 z 5

Svěží čtení - akce, humor a zajímavý pohled jednoho zajímavého chlapa :-) určo doporučuji.

hlina
21.05.2013 4 z 5

Svižné čtení. Zajímavý pohled chlapa. Napínavé zvraty, kontrasty.

Bet
11.05.2013 3 z 5

Velice vtipná,četla se jedním dechem a můžu jen doporučit. Je to zas něco jiného,super :)

nemeckovatereza
20.04.2013 4 z 5

ono bude pokračování? Jako o jeho bratrovi? Nebo jak?

AnnMa
07.04.2013 3 z 5

Tak toto byla moje první knížka z pohledu chlapa. Bylo to úplně něco jinýho a mě se to líbilo. Bylo to zajímavý číst o pocitech chlapa při různých situacích. Rozhodně mnohem zajímavější než číst pořád jen o ženských.

Majulinek
05.04.2013 5 z 5

Musím říct jen asi to, že klobouk dolů!! :) Kniha je úžasná! nic podobného jsem do teď nečetla, hlavně z pohledu muže. :)

hrubik
16.03.2013 5 z 5

Tak tahle knížka mě fakt dost bavila! Vtipné hlášky, romantika, sex, napětí... celou dobu jsem se nenudila. A že byla napsaná z pohledu chlapa tomu dodávalo super šťávu.

Moňule13
05.03.2013

Z této knížky jsem byla nadšená :-) Sice mi ze začátku trošku vadilo, jak je kniha psaná, ale k hlavní postavě (muž) se hodila a zvykla jsem si. Děj byl napínavý, romantický a erotický a těším se na pokračování.

Vanýsek
04.03.2013 4 z 5

Tato kniha mě překvapila :D Velice vtipná,četla se jedním dechem a můžu jen doporučit !

casspy
04.03.2013 3 z 5

A tak šlo to:o)
Stojím za názorem, že se to četlo relativně rychle, kdybych neměla tolik práce, dám ji za jeden den, ale.. nebudu to rozpitvávat, knížka je dobrá. Určitě stojí za přečtení, člověk se sem tam zasměje, zasní a čeká, jak to dopadne, přesto, i když nejsem zastáncem složitých - komplikovaných knih čekala jsem víc.. Každopádně proti gustu, žádný dišputát:o)

marwinmh
24.02.2013 5 z 5

Svižná kniha, která neměla hluchá místa a docela jsem se u některých scén nasmála. Chris je okouzlující chlapík :-)

LiLLu
21.01.2013 5 z 5

Naprosto souhlasím, skvělá knika, hodně ftipná a mě moc mrzelo že byl konec. Fakt doporučuju! hned jsem si běžela koupit
Znamení vlka...

Frakira
21.01.2013 3 z 5

Příběh pro ženy psaný z pohledu chlapa, to mě příjemně překvapilo, četlo se to jedním dechem...No, a pak že dnešní české autorky neumí psát o sexu, pche...

Pingu
27.12.2012 5 z 5

Zajímavý příběh s detektivní záplatkou. Jsem z něj nadšená. U knihy jsem se i nasmála - některé scény jsou prostě perfektní. Vřele doporučuju číst bez publika - vlak není právě ideální místo ke čtení, kdy na Vás ostatní koukají co to čtete, protože obálka knihy hovoří sama za sebe.

Glenmoran
20.07.2012 4 z 5

Když jsem viděl na Palmách ta hodnocení (hned za Nářezem?),tak mi to nedalo.Dobrý,jo, je to dobrý.Nemůžu dát plný počet,protože nejsem až takovej romantik,hm. Jestli jsou i ostatní ženský romány takový, tak smekám.Myslím,že do Vlků půjdu s radostí.

erotika

Část díla