Hot Boys

Hot Boys https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137588/bmid_hot-boys-65984bdf513cc.jpg 4 625 141

Hot Boys série

Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry. Na jednom představení poznává fotografku Taru, která drze odolává jeho šarmu a vypracované postavě. Provokuje ho a dráždí a Chrise to k ní přes počáteční antipatii silně táhne. Snaží se ji získat, ale Tara se jakémukoliv sblížení brání. Ona jediná totiž ví, že v jejím životě je temný stín, kterému se snaží uniknout. Někdo natolik nebezpečný, že se obává o svůj život, i všech, kteří jsou jí blízcí…... celý text

Veš
26.01.2016 4 z 5

Moooc hezky napsaný :-) bavilo mě to a to je podstatný NE?

barbora2863
17.01.2016 3 z 5

3,5*

Myslím, že toto bolo bohovské prekvapenie. Najprv som bola v domnení, že to napísala americká autorka, až keď som si ju sem pridala pozerám, že česká?!
Ako nebola to dokonalosť sama, ale nesmierne som sa pri čítaní bavila, chlapský rozprávač sa často nevidí, a bolo to pre mňa takým osviežením, fakt... hlášky perfektné, myslím, že v slovenčine nemáme tak výstižný výraz, aký je v češtine - "křením se" :) lebo ja som sa křenila väčšinu knihy ako trafená...

andrea0310
12.11.2015 3 z 5

3 hvězdičky jen za ten sex v motelu. Na českou autorku to ušlo tak na 2 hvězdičky (a to je u mě poklona, protože nevím proč, ale české spisovatelky prostě nemají ten šmrnc). Co mi ale skutečně kazilo celou knihu, tak to byly všechny české obraty - malý Jarda, jako slepice po flusu... To tam nemělo co dělat...

eva7215
12.10.2015 odpad!

Na české knihy nejsem moc zvyklá, ale dala jsem tomuhle šanci. Nechci porovnat nikoho s nikým ale tohle prostě bylo špatný. Nějak jsem nepochopila proč vůbec Chris byl striptér? To si chtěl přivydělat víc peněz nebo ho nudilo, že byl IŤák? Vztah k Taře byl nevěrohodný. Pár schůzek a už to byla láska obrovská. Insta-love nemusím, ale pokuď to někomu nevadí, tak bude spokojený. Žádná hloubka ani pořádný příběh.

evelýny
04.10.2015 4 z 5

Oddechová kniha, u které se bavíte. Zajímavá tím, že je napsána z pohledu Chrise - muže, který si přivydělává striptýzem. Od začátku mi byl sympatický. Bohužel konec knihy je opět standardní, takže proto pouze 4 hvězdy. Ale jako oddychovka pro pobavení dobré.

FreshPatty
26.09.2015 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ale na druhou stranu nečekejte žádnou hitparádu. Prolínaly se zde pro mne dva příběhy. Příběh Chrise jako striptéra a příběh, kde byl normální ajťák a zamiloval se do Tary. Ten druhý se mi zamlouval více. Nějak mi zde ten striptýz neseděl. Na knihu jsem se každý den docela těšila, ale možná to bylo ovlivněno i sychravým počasím, kdy máte chuť někam zalézt a vzít s sebou na dlouhou chvíli i knihu. Takže díky podzimu :D uděluju čtyři hvězdy. :)

monika4478
24.07.2015 5 z 5

Pěkný příběh, dobře se to četlo v podání Chrise :-), zábavný, zamilovaný - prostě oddechovka .

MisuleB
21.07.2015 5 z 5

Příjemná a zábavná oddechovka na dovču. Chris a jeho parta byli naprosto skvělí.

trudoš
13.07.2015 3 z 5

Kdyby M. T. Majar hrála příběh víc jako romantickou komedii, než vážně myšlenou romanci, užil bych si četbu absolutně. Ve chvíli, kdy striptéři začali řešit, zda se účastnit či neúčastnit Strip championship, říkal jsem si jó, tohle by mohlo bejt nakonec i zábavný. Podkresleno veselou vztahovkou a tajnostmi před rodiči, no proč ne?
Jenže příběh se vydal jiným směrem. Průhledná lovestory od poloviny sklouzne k dost kýčovitému vývoji, kdy se ukazuje, jak jsou všichni super. Kromě padoucha, samozřejmě. Jeho obsazení ale tak úplně nechápu, protože v rámci toho, kolik má prostoru, je nakonec dost k smíchu.
Ale jinak pohoda. Erotiky je tu přiměřeně a žádné vanilkové osahávání, jen kdyby to chvílemi nebylo tak moc cukrkandlové. Navíc je znát, že ústřední mužská postava je tvořena ženskou rukou, psychologie je víc česká než americká a literární hodnota nedá Koniášům spát, ale co, čtivé to je. Relaxovat u knihy znamená pobavit se a člověk by si neměl nechat rupnou žilku kvůli kdejaký harlekýnce.

Yana-66
20.06.2015 2 z 5

Dalo mi to práci, ale dočetla jsem. Ke konci už jsem četla třeba jen jeden řádek ze stránky a myslím, že jsem o nic nepřišla vím vše. Asi mi vadil styl psaní...

livana
14.06.2015 5 z 5

ale jo, docela jsem se při čtení bavila. Až na ten konec, zdál se mi dost přeslazený

trynitrix
29.05.2015 4 z 5

Kniha dobrá příběh mě bavil na to že od českých spis. moc nečtu tohle bylo docela chytlavé.

Zelený_Drak
22.05.2015 odpad!

Tak jsem poprvé sáhla do této kategorie a bylo to horší, než jsem čekala. Chris mi byl vyloženě nesympatický. Navíc... i když chápu potřebu v knize občas popsat interiér... myslím, že ve spoustě mužských hlav by často bylo jen "Vešel jsem do místnosti a sednul jsem si na židli. Je tu Tara. Obličej, prsa, pas, zadek, nohy. Pěkný. Chci sex.". Prostě autorce Chrise občas tak úplně nevěřím.

Co mi vadí asi nejvíc je nacpání českého mozku do Američana. A je tam tolik jednoznačně českých narážek a vtipů, že to působí dojmem, že autorka s reáliemi skončila u mapy USA. Proč takhle? Vždyť to šlo odůvodnit. Stačilo by, aby Chris byl syn přistěhovalců z ČR (či ještě z ČSR) a dostal se do Ameriky spolu s rodiči až tak v 9 letech. Pak by to celé fungovalo a přitom by stačilo změnit jen pár drobností. A navíc... je to "dlouhé vlasy - krátký rozum" (z "Mulieres longam habent cesariem, brevem sensum"). Ale je možné, že se to už u nás používá i obráceně.

Příběh mě neoslovil vůbec. Jediné poutavé části byly ty s magorným expartnerem Tary, což mě vede k závěru, že autorka by u mě asi lépe pochodila s detektivkou.

Erotické pasáže jsou asi jako v pornopovídkách, jen mají o něco vybranější slovník. Každopádně nic, co by mě ke knize upoutalo.

Za občasné uculování nad pár drobnostmi (v dialozích a v hlavě Chrise), které se povedly, jsem původně dala 1 hvězdičku, ale protože si je zpětně nevybavuju a zůstal mi z toho jen pocit, že to bylo příšerné, tak s odstupem snižuju hodnocení.

anulec.s
12.05.2015 5 z 5

Super knížka, můžu jen doporučit:)

angelbooks
08.05.2015 5 z 5

Podle obálky jsem čekala větší erotiku, ale příběh mě mile překvapil.
Líbila se mi část s jejím bývalým, díky které jsem od knihy neodtrhla oči, dokud jsem nedočetla jak to mezi nimi dopadne. V tu chvíli mi to připadalo jako menší detektivka.
Za mě rozhodně 5* + mé velké doporučení :).

inuska6280
27.04.2015 3 z 5

Trošku nuda, spíš jen taková oddychovka když už nevíte co číst.

jitka7
07.04.2015 4 z 5

Tak tohle mě naprosto dostalo. Super počteníčko, skvělej humor... pohodové čtení. Kniha z pohledu chlapa (tvrďáka), který pak ani tvrďák není. Prostředí tang a holých zadků na chlapském těle :) Příjemně mě tahle knížka překvapila.

Nagadir
04.03.2015 4 z 5

Čekala jsem nudnou tuctovou romanci, ale dostalo se mi skvělého příběhu se sympatickými postavami a troškou toho napětí.

Charmedka
22.02.2015 3 z 5

Zpočátku mi vadila spousta vulgarit, ale po pár stránkách už jsem to tolik nevnímala. Autorce se opravdu podařilo skvěle dostat do hlavy opačného pohlaví, klobouk dolů. Je to zajímavé, čtivé a celkově tohle prostředí dodává knize náboj. Jedná se o román pro ženy s notnou dávkou sexappealu a okořeněný krimi zápletkou na konci.

Sandrina.p
10.02.2015 1 z 5

Nebyla jsem schopná dočíst. Skončila jsem někde u stý stránky a ta knížka mě tak strašně rozčilovala, že jsem to nedokázala. Tohle je moje první kniha, kterou jsem nedočetla.

erotika

Část díla