Host

Host https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388381/mid_host-zT8-388381.jpg 4 66 30

Když se Thomas a Saskia vrátí z dovolené, hned zjistí, že je něco špatně. V domě někdo byl. Zatímco ze sebe Saskia smývá špínu z cest, Thomase někdo prudce udeří do hlavy. Po týdnech v bezvědomí se probírá a zjišťuje, že Saskia byla unesena. V okolí se začnou ztrácet i další ženy a ve vzduchu visí tísnivé ticho nalezených mrtvých těl.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

Housesitter , 2017

Jirulka
03.02.2019 3 z 5

Byly kapitoly, které mě moc nebavily, pak to zase bylo super a tak se to střídalo. Konec se mi docela líbil, ale myslím, že rychle zapomenu na děj knihy

Hella
23.01.2019 4 z 5

Já byla spokojená. Sice zloduch byl fakt velkej zloduch, ale vyprávění plynulo svižně a uvěřitelně a postavy byly věrohodné. Jak říkám, za mě dobrý.

JustWomen
20.01.2019 3 z 5

Napsáno v er formě, ve vyprávění se střídá velké množství postav, několik zdánlivě nesouvisejících příběhů, prolínání minulosti a současnosti, zabití muži, unesené ženy, ale ten zdánlivý chaos se mi docela líbil.
Za mě dobrý ...

jiri9568
19.01.2019 5 z 5

Je to již druhá kniha od daného autora, kterou jsem četl, první byla slepý instinkt, byla super, stejně jako tato. Velmi dobře se četla a byla velmi čtivá. Všem doporučuji

orinka3
15.01.2019 5 z 5

Velmi dobře se to četlo, detektivka je od začátku až do konce napínavá. Brzo pochopíme, kdo je vrah a byly okamžiky, kdy jsem chápala jeho duševní pochody. Týrané dítě...jak asi mohlo skončit?

Twinny
28.12.2018 4 z 5

Několik zdánlivě nesouvisejících příběhů, které do sebe nakonec zapadnou jako puzzle. Napínavý děj, který mi nedal spát. Musela jsem vědět, co se stalo se Saskií. Musela jsem znát Hostovu minulost.
Trochu mi vadilo, že se tam snad každá důležitější postava zachovala občas jako idiot. A párkrát to bylo přes čáru. Proto "jen" čtyři hvězdy.
Ale celkově jsem spokojená a knihu ukládám vedle její starší sestry.

buldozer5
27.12.2018 4 z 5

Hodně povedený thriller, kde je představa, že vás ohrožuje nebezpečný chlap s osazovacím kladivem, opravdu děsivá. Autorův způsob psaní mi vyhovoval, když popisoval nějakou napínavou část s vrahem a jeho obětmi, dokázal do toho vnést opravdu nervy drásající atmosféru, kdy jsem zatajoval dech, jestli mu uteče nebo ne.
Hlavní postava Thomas mi byla sympatická, do děje se podle mě hodila, a také tam zapadl i jeho bratr, který byl vlastně jeho pravým opakem. Ostatní postavy mi tam také nedělaly problém, i když mě občas svým chováním vytáčely (ale takhle to má prostě být).
Trošku mě v průběhu čtení rušilo střídání minulostí s přítomností, bylo to v příběhu zakomponované tak, že mě chvílemi mátlo, v jaké časové rovině se zrovna nacházím. I tak se ale jedná o mrazivý příběh, který rozhodně stojí za přečtení. Po dlouhé době jsem sáhl po knize od německého autora a nelituju toho.
Slepý instinkt, jeho další knihu, si rozhodně mám v plánu také pořídit.

mariva
26.11.2018 4 z 5

Nějakou dobu mi trvalo, než jsem si zvykla na časté střídání časových rovin i postav, ale pak jsem se do knihy začetla tak, že byl problém ji odložit.

Pípasek
14.11.2018 5 z 5

Super detektivka, přestože znáte od začátku pachatele.
Autor sleduje dvě roviny , postup vyšetřovatelů a životní příběh a pohnutky vraha. Neodložíte, dokud nedočtete

kneslova
29.10.2018 5 z 5

Velice dobrá detektivka, nic nebrání plnému počtu hvězdiček..

německá literatura thrillery

Andreas Winkelmann