Hospodyňkám od A do Z

Hospodyňkám od A do Z https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278638/bmid_hospodynkam-od-a-do-z-51H-278638.jpg 4 12 6

Vydalo Vydavateľstvo Obzor Bratislava a Nakladatelství Profil Ostrava. Třetí české vydání.

helenah
helenah
21.08.2023 5 z 5

Koupila jsem si ji dnes na Knihobotu. Protože to je další z "totalitních knih", které jsem tehdy kdysi nesehnala a trochu ji záviděla kamarádce;) Líbil se mi tehdy i dnes široký záběr knihy, od všeho co se kuchyně týká trochu...a přitom všechno, co je důležité vědět.

Květinka008
Květinka008
15.12.2022 4 z 5

Puvodni plan s knihou byl, ze ji poslu dal. Ale rozhodla jsem se nezbavovat se univerzalnich knih, ktere obsahuji moudra a pravdy predchozich generaci. Neni to jen kucharka, ale domaci radce v oblastech stravovani, stolovani, zehleni ruznych prusvihu... :-) az jednou prijde black out, jeste se muze hodit :-)

Kontryhelka
Kontryhelka
21.01.2022 5 z 5

Tuhle knihu jsem dostala do výbavy před asi 30 lety coby 15 letá. Samozřejmě jsem některé rady ocenila až jako vdaná s vlastní domácností. Ono všechno ze staré knihy nemusí být nutně špatně a spousta věcí se dá použít i v dnešní moderní době. Hodnotím kladně.

Radka1911
Radka1911
21.08.2019 3 z 5

Tuhle knížku jsem si koupila do své první domácnosti a tenkrát pro mne byla dobrým pomocníkem. Zůstala mi v knihovně do dneška jako nostalgická a úsměvná vzpomínka.

hana1984
hana1984
22.06.2016 5 z 5

Je parádní,každý si tam něco najde.Zůstala mi na památku po bráškovi.

bara8686
bara8686
06.06.2013 5 z 5

kuchařka pro každou hospodyňku začínající, i když je tato kniha staršího vydání, každý si tam najde něco svého i v dnešní době