Horoskopy 2017

nehodnoceno
Horoskopy 2017

Astroložka, spisovatelka a novinářka PhDr. Olga Krumlovská přichází opět se svou knihou horoskopů, ve které rozebírá jednotlivá znamení podle dekanů. Pro třicet šest základních typů lidí tak popisuje podle postavení planet v roce 2017 vývoj událostí v oblasti lásky a mezilidských vztahů, zdraví a energie, práce a financí. Přináší rady, jak se nebezpečným konstelacím vyhnout nebo je zmírnit, či naopak naplno využít příznivého období k zlepšení života. U každého dekanu samozřejmě nechybí výčet úplňků a novoluní v roce, jejich pozitivní, neutrální nebo škodlivý vliv na zrozence daného období. Novinkou této knihy je postavení Marsu v jednotlivých měsících roku a jeho vliv na schopnost vyrovnávat se s problémy, bojovat nebo se raději stáhnout do ústraní a vyčkat na vhodnější čas. Kniha je návodem, jak se co nejlépe vypořádat v roce 2017 s problémy, a využít pozitivních vlivů planet a dalších vesmírných těles pro svůj život....celý text

Literatura faktu, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Brána

Pavouček2
08.12.2016

Do knihy jsem jen nahlédla a určitě je dobrá ale u Býka - 3.dekan, je překlep a píše se tam o muži Beranovi, tak nevím pro koho je to určené :-D

Olga Krumlovská

Olga Krumlovská