Horoskop vašeho dítěte - Vodnář

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Horoskop pro Vaše dítě od nejuznávanější a nejznámější astroložky Dagmar Kludské! Stane se Vám dobrým rádcem a průvodcem od prvních krůčků vašeho dítěte až po jeho dospělost. Poznáte: - jak mu pomoci k úspěchu - na co má vlohy- co ho zajímá a těší - čím mu uděláte radost - jaký talisman by mělo nosit pro štěstí - jak se zachovat v případě jeho nezdaru či nemoci - jak lépe reagovat na jeho jednání a činy - jakou zvolit optimální strategii při jeho výchově S horoskopem od Dagmar Kludské Vašemu dítěti daleko více a hlouběji porozumíte!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101430/vodnar-horoskop-vaseho-ditete-101430.jpg 51
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Horoskop vašeho dítěte - Vodnář

Norea
21.08.2015

Na knihu mám veľmi dobrý názor a to nie som ani malé dieťa a zatiaľ ani rodič. Knihu som si kúpila z dvoch dôvodov a to, že za prvé som dané znamenie a za druhé, že kniha sa mi zdala byť pekne usporiadaná, dobre vybavená ilustráciou, čo je v detskej knihe vítané a veľmi známe.
V knihe som sa našla, potvrdili sa mi veci, ktoré si v bežnom živote na sebe všímam. Chcem poďakovať autorke za peknú knihu o Vodnárovi, ktorú už mám zatriedenú medzi moje knižné zlato :)

Doporučujeme

Celestinské proroctví
Celestinské proroctví
Miluj svůj život
Miluj svůj život
Ženy, které běhaly s vlky
Ženy, které běhaly s vlky
Jak si správně přát
Jak si správně přát