Horory na dobrou noc 2

Horory na dobrou noc 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47673/bmid_horory-na-dobrou-noc-2-IfS-47673.jpg 4 186 33

Horory na dobrou noc série

Další soubor hororových povídek Anthonyho Horowitze, v nichž jsou hlavními (a nechtěnými) hrdiny děti, určených pro mladé čtenáře a pochopitelně i pro jejich rodiče. Čeká na ně stopař, který není tím, kým se zdá být, strašidelná vesnice ukrývající hrůzné tajemství, mobil, kterým se dá dovolat mrtvým i vražedný výtah. Můžete se těšit na šokující pointy i notnou dávku černého humoru. Horory na dobrou noc 2 jsou působivou sbírkou děsivých příběhů od uznávaného autora a televizního scenáristy Anthonyho Horowitze.... celý text

Horory Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

More Horowitz Horror , 1999

Njzy
24.04.2014 5 z 5

Všechny horory z této i předchozí knížky mne velice zaujaly, nejvíc se mi líbil Stopař a Zvuk vraždy. Když jsem četla Nejkratší horor, který byl kdy napsán moje první reakce byla ,,který blb to napsal?" nebo ,,proč to není česky?" a taky ,,co ho vedlo k tomu že mě zajímá že mu nevzali knížku?" ale když jsem si přečetla poslední řádky tak mi úsměv zmrzl na rtech.

terca95
14.11.2013 4 z 5

Horowitzovy horory mě vždy dokážou nadchnout a pobaví nečekaným koncem :) Je skvělé, že knížku nemusíte číst v kuse, ale můžete si rozvrhnout povídky podle nálady.... :) Po dočtení povídky Spálený jsem se musela smát :) Dále se mi líbily Výtah a Stopař :)

Kyta
02.11.2013 5 z 5

Stejně jako předchozí příběhy mě i tyto opět zaujaly. :)
Nejsou to takové ty horory, co dávají v televizi (krváky, motorová pila a podobně), a to je na nich to originální. Musíte se u toho zamyslet a domyslet si, co se vlastně na konci stalo. Až poté vám to vlastně dojde... Asi nejvíc na zamyšlení stojí "Výtah" a "A telefon zmrtvěl". Tyto příběhy se mi opravdu líbíly. :) Autor to pořádně promyslel!!
Jak říkám, stojí za to si je přečíst!! Doporučuji.

AjťačkaTýnka
07.10.2013 5 z 5

Jsou skvělé, poutavé a především promyšlené. Vřele doporučuji rodičům s dětmi, když bude dítko zlobit, večer přečíst jednu povídku :)

Terezk-a
07.09.2013 4 z 5

Myslím že příběhy nejsou HORORY, ale spíše napínavé historky, které se rychle a pohodlně čtou, určitě nenudí a zjištění na konci je vždy zajímavé :)
Doporučuji

sabanka
30.12.2012 5 z 5

nejstrašidelnější byl asi výtah.ale jinak celkem dobrý

Issiriana
17.10.2012 5 z 5

Další várka skvělých příběhů. Rozhodně stojí za přečtení.

Lucka66
22.09.2012 3 z 5

Pro mě nejslabší ze všech tří dílů. Líbila se mi jenom povídka Spálený a Stopař

Kituska
05.06.2012 3 z 5

Příběhy, u kterých už předem víte, jak se budou zhruba vyvíjet. Ocením akorát povídku Stopař, kde mě konec překvapil.

Čoko
23.05.2012 4 z 5

Výtah je nejděsivější!

johisa
26.04.2012 4 z 5

můj oblíbený je stopař a výtah :)

johisa
26.04.2012 4 z 5

výborné počtení, obvzlášť doporučuji lidem, co jsou hororově založení :D

Sára.V
06.01.2012 5 z 5

A opět tu máme pokračování od horového spisovatele :D kniha je opět jako ta první nabita příběhy které by vás v životě nenapadli ale určitě si jí přečtěte :))