Dobrou noc, zombie

Dobrou noc, zombie https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312737/mid_dobrou-noc-zombie-BA2-312737.jpg 4 12 4

Hororové příběhy série

< 3. díl

Vítejte. Posaďte se. Nevšímejte si potácejících se nemrtvých venku. Nechte nás vyprávět vám příběh. Ale dejte si pozor. Dobrou noc, zombie není jen tak lecjaký příběh. Je to děsivý příběh. Seznamte se s Carterem, Esme a Arnoldem, třemi žáky, kteří se náhodou ocitli zamčení v téměř prázdné škole. Nejsou přátelé. Sotva znají jeden druhého. Ale ve sklepě čeká záhadný noční hlídač. A venku se v mlze pohybují temné stíny, přikrádají se blíž a stále blíž... celý text

Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Good Night, Zombie , 2013

Vlk222
04.04.2024 4 z 5

Ze zvědavosti jsem přečetl. není to můj šálek kávy a nikdy nebyl, ale pro někoho možná dobré. Chtěl jsem vědět, co čte vnuk.

carbici
29.08.2021 4 z 5

Je třeba brát to jako hororový příběh pro děti. I když já bych z toho v deseti letech byla vystrašená ještě měsíc. Ovšem syn byl spokojený, že je to takové mírně strašidelné. Ideální knížka pro kluky, která je přitáhne.

Nartaya
31.01.2018

Další z "děsivých" příběhů pro malé děti. Přečte se jedním dechem. Šestiletá dcerka byla spokojená.

Punkies
20.07.2017 2 z 5

Ilustrace super, je to taková komixo-kniha, ale obsah nudná pytlovina.

zombie horory

James Preller
americká, 1961
2016  76%Děsu plný dům
2016  70%Dobrou noc, zombie
2016  71%Křič! Křič! Křič!

Kniha Dobrou noc, zombie je v