Horké noci v poušti: Pokořené srdce / Prostopášník z pouště / Únos do oázy

Horké noci v poušti: Pokořené srdce / Prostopášník z pouště / Únos do oázy https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172342/bmid_horke-noci-v-pousti-pokorene-srdce--ph2-172342.jpg 3 35 3

Lucy Monroeová - Pokořené srdce Jade obětovala téměř všechno, když podlehla smyslnému a charizmatickému šejkovi Chalílovi. Teď si však uvědomuje, že je patrně jen dalším zářezem na pomyslném seznamu jeho milenek … a použije veškerou rafinovanost, aby dosáhla toho, po čem její srdce touží. Louise Allenová - Prostopášník z pouště Navzdory výbuchům zlosti svého nevlastního syna se lady Caroline vydá po smrti manžela na cestu do dalekého Turecka – a to sama! Ale jen do chvíle, kdy prožije vzrušující noc s tajemným prostopášníkem Drewem Fentonem. Kim Lawrenceová - Únos do oázy Šejk Karím, dědic trůnu Zafsidu, obviní anglickou učitelku Prudence ze zmizení své sestry. I když ho Prue neuvěřitelně přitahuje, udělá vše, aby ochránil svou rodinu. I kdyby to mělo znamenat její únos na zapomenuté, ale kouzelné místo v jeho zemi!... celý text

daza.dt
03.10.2022 3 z 5

Můj nostalgický pokus o návrat do atmosféry devadesátek. K tomu ani nejde snad nic psát - takové pohádky s dobrým koncem na dobrou noc.

LilluLong
03.06.2021 4 z 5

Prvé 2 príbehy bez deja ale dobre napísané tak na 3* tretí príbeh s pekným sejkovskym dejom si autorka zaslúži odo mna 5*

havrmoni

Lucy Monroe
americká, 1967
Kim Lawrence
britská, 1938

Kniha Horké noci v poušti: Pokořené srdce / Prostopášník z pouště / Únos do oázy je v