Horká stopa

Katty objeví ve vaně nahého muže, jehož kdosi zastřelil. Z obav, co by tomuto nálezu řekla policie a jak by asi zapůsobil na její přecitlivělou šestnáctiletou dceru, se rozhodne mrtvolu „uklidit“ do sklepa. Ale překvapením ještě není konec. Liv se zase ocitla ve věku, kdy nenávidí celý svět. Nesnáší své jméno, svého sexuchtivého přítele a především svou trapnou matku. Jednoho dne si spolu možná všechno vyříkají, ale dnes to nebude, dnes se totiž Liv chystá ze svého starého života vypadnout. Spolu s Katty a Liv i s autorkou Kateřinou Janouchovou se čtenář vydá na vzrušující dobrodružství, kterým se jako červená nit táhne křehký, ale nakonec přece jen láskyplný vztah mezi matkou a dcerou. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/581/horka-stopa-581.jpg 2.922
Literatura česká
Vydáno:, Mladá fronta

Ajli
18.10.2014

Nebyla to špatná kniha, pouze toho bylo na jednu knihu nějak moc. Bylo toho moc splácaného v jednom, až jsem ke konci se už těšila až to konečně skončí : DD Myslím si, že kdyby se kniha rozepsala na tři knihy a ne na jednu bylo by to mnohem lepší : ))

Shisatej
04.02.2013

Očekávala jsem víc, takové spíš čtení k čaji

kika 13
12.12.2012

Celou dobu čtení jsem čekala,ale marně,že to bude mít jiný spád.

bookcase
03.02.2012

Zvláštní, ale výborný psychoromán střihnutý thrillerem. Chvílemi mě mrazilo v zádech.