Hořící stránka

Když je vaší úlohou zachránit den – kde začnete? Irene, agentka Neviditelné knihovny, má pevné zásady, zvláště ve zkušební době. Jenže co si počít, když cesta domů je v plamenech a východy z mnoha realit jsou nefunkční? A navíc je to Alberich s plánem na zničení celé Knihovny. Irene a její pomocník Kai jsou vysláni do Petrohradu, aby této hrozbě zamezili. Jenže je tu i Alberich a plánuje atentát. Vhodná příležitost překazit jeho plány a Knihovnu zachránit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/362451/horici-stranka-r1w-362451.jpg 4.134

Neviditelná knihovna (3.)

The Burning Page (2016)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Omega

Kniha Hořící stránka

Rowana

Pátrání po knihách, napětí, zrada, touha ani tajemství tomuto pokračování rozhodně nechybí. Hlavně těch tajemství se nám tu otevřelo poměrně dost. Když to užuž vypadalo, že čtenář dostane odpověď na některou ze svých otázek, šup, a zvrhlo se to v záhadu. Knížka se mi četla pěkně a určitě se těším na další. Jen jsem zvědavá, kolik dílů z toho nakonec ještě bude a jestli se dobereme i nějakých těch odpovědí.

and
08.09.2018

Všechny 3 díly se mi líbily, velmi čtivé. Naštvalo mne, že když už jsem si koupila i 3. díl, příběh ještě není ukončen a je další pokračování (nemám ráda seriály!)

-Heluš-
23.07.2018

Kniha se mi moc líbila. Svěží a akční popisování událostí mě vtáhlo do děje velice snadno.
Jediné co bych vytkla je konec.... zdál se mi příliš strmý

Gibis
27.06.2018

Irene se stává mou oblíbenkyní, zkrátka mě baví :) Spousta akce a napětí, dokonalé prostředí světa knih, žádná přehnaná love story a na konci opravdu neodložitelné.
Trochu nakousnuto o čem by mohly být následující díly série, takže já se moc těším :)

Veve721
22.06.2018

Genevieve Cogman opět nabrala vítr do plachet a vrátila se ke stylu, v němž psala první díl. Jsem ráda, to mi totiž k této sérii sedí nejvíce. Druhý díl byl sice zajímavý, hlavním tahounem série ale vždy bude lovení knih v alternativních světech a Knihovna sama. Bez toho příběh ztrácí šťávu. Naštěstí se všeho potřebného ve třetím díle dočkáme - obtížných misí s kradením knížek, alternativního carského Ruska plného kouzel a nakonec také nebezpečného protivníka, který touží po zničení Knihovny. Postavy nestagnují, stále něco dělají a jejich charaktery se viditelně rozvíjí.

Nejlepší je ale na "Hořící stránce" všechna ta prvotřídní akce, kterou je doslova narvaná. Po poněkud pomalejším úvodu se autorka pořádně rozjede a už vás ze svých drápků nepustí až do konce knížky. A závěr? No ten vážně stojí za to! Je epický!

Annnulika
11.05.2018

Příjemný pokračování série. Děj zajímavý, spousta akce... Já teda pořád čekám kdy se mezi Kaiem a Iren stane něco víc, tak snad se dočkám :D Jinak jsem teď zjistila, že jsou ještě další dva díly a to druhý teprv vyjde v angličtině. Tak to bude ještě dlouhý čekání na pokračování :D