Horární astrologie a horoskop volby vhodné doby

Horární astrologie a horoskop volby vhodné doby https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109268/bmid_horarni-astrologie-a-horoskop-volby-b05-109268.jpg 5 3 1

Metoda astrologického věštění je založena na předpokladu, že každá otázka má v sobě obsaženu i odpověď. A k této odpovědi se dobírá pomocí zkoumání postavení nebeských těles v požadovanou chvíli a sestavením momentálního horoskopu.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Eugenika

Horary and electional astrology

vesirena
05.02.2012 5 z 5

Horální astrologie je zvláštní metoda, která vychází z předpokladu, že každá otázka v sobě již obsahuje odpoveď- rozhodující je proto znát přesný čas vzniku- nápadu nebo položení otázky, pak se sestaví horoskop tohoto okamžiku a podle určitých klíčů se jen vyčte z horoskopu odpověď.

Elekcionální astrologie zase umožňuje sestavit horoskop vhodné doby= zjistit nejpříznivější čas pro určitou činnost.
Obě metody jsou vhodné k věštění, vyžadují jisté znalosti astrologie. Kniha je velmi dobře napsána, vše vysvětleno na příkladech ovšem zůstala jsem jen u přečtení, tuto techniku neovládám...je to opravdu takový můj dluh astrologii.

astrologie

Autoři knihy

Joan McEvers
americká, 1925 - 2009
Marion D. March
americká, 1923 - 2001

Kniha Horární astrologie a horoskop volby vhodné doby je v