Honzíkova cesta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Veselý a laskavý příběh malého Honzíka, který se vypravil k babičce a dědečkovi na vesnici a zažívá tam každodenní malá dobrodružství. Kniha s nezaměnitelnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové, která oslovuje už celé generace malých čtenářů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61827/big_honzikova-cesta-xpY-61827.jpg 4.31623
Nahrávám...

Komentáře (297)

Kniha Honzíkova cesta

Kabuky
28. května

Vzpomínky na dětství.

Hanncha
23. května

Tohle mě tuze bavilo. Ale spíš mě bavil ten jazyk, kterým je to psané.


Hermiona419
22. května

Knihu jsem četla v dětství, byla skvělá.

Marketplace
17. května

Knížku jsme si četli s dcerou před spaním. Asi po ní později opět sáhneme. Je to opravdu pěkné vyprávění o tom co všechno mohlo malé dítě zažít před pár lety. Kdo by si teď dovolil poslat dítě předškolního věku vlakem k babičce a dědečkovi? A které děti si venku hrají kuličky?... Holt jiná doba.

Péťa Z.
16. května

U nás doma se Honzíkova cesta předčítala často před spaním, protože brácha má stejné jméno. :-) Ilustrace jsou pro děti přitažlivé.

Mateo67
14. května

Knihu jsem v dětství četla několikrát, myslím, že mě přitahovaly typické okaté obrázky. Dnes mě překvapilo, jak mi při čtení samy od sebe naskakovaly následné věty. Ale jinak velké zklamání. Nejde ani tak o to, že bylo “předružstvováno” , ale knížka se mi už celkově vůbec nelíbila. Když jsem měla malé děti, nějak nás minula, až budu mít vnoučata, rozhodně ji hledat nebudu. Abych byla spravedlivá, průměrné tři.

marekB78
29. dubna

Krásná vzpomínka na moje dětství. Jsem rád, že jsem si knihu opět přečetl

Lucie131313
22. dubna

Klasika mého dětství. :)) Družstevní vajíčko, cesta vlakem předškolního dítěte... Sci-fi dnešních dnů :o)

1 ...