Hon

Hon https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201684/mid_hon-t4w-201684.jpg 4 406 96

Hon série

Jak zůstat na živu ve světě, kde jsou lidé považováni za pochoutku a všichni touží po jejich krvi? Pravidla jsou jasná: nesmát se, nepotit se, neupozorňovat na sebe. A hlavně – nezamilovat se do jedné z nich! Gen se liší od všech ostatních. Nedokáže běžet rychlostí blesku, sluneční světlo ho nezabije a nemá neukojitelnou touhu po krvi. Není upír, je člověk. Je vybrán, aby se zúčastnil honu na poslední lidi. Jeho pečlivě utajovaný život se hroutí. Skupina bezcitných lovců začíná tušit, že s ním není něco v pořádku. Seznámení s dívkou v něm probudí city, které do té doby neznal. Gen našel něco a někoho, za co má cenu bojovat, a jeho potřeba přežít ve světě plném nemilosrdných dravců je stále silnější...... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Hunt , 2012

kleria
07.09.2014 4 z 5

Rozhodně mě tato kniha nezklamala, ale nebyla to zas nejlepší úpířina co jsem četla. První část knihy je spíše seznamovací a moc mě to nebavilo, mělo to ale výhodu, protože i tak to bylo velmi čtivé a četlo se to rychle. Celou knihu jsem přečetla pomalu ani ne za dva dny!! Druhá část byla ale skvělá. Nečekala jsem co přijde a moc se těším na další díl, který doufám bude ještě lepší :). Všem můžu jenom doporučit! :)

lussey
05.09.2014 5 z 5

Pohlcující a lehce morbidní děj.Obćas předvídatelná odhalení.

Po dlouhe době pohled na upíry jako na slintajicí,pudově hnané tvory(lidi).Takže nečekejte žádné ve slunečním svitu lesknouci se krasave. :D

Obsahuje SPOILER : Docela me zarazilo/pobavilo jak Záře s klidem vyprav o tom, jak uvázala svého přítele ke stromu a nechala ho roztopit se na denním světle.Jen aby nevypadla z role "člověka" a Gen ji to v klidu odkýva :D

Rodaw
29.08.2014 4 z 5

Hon mě moc mile překvapil :) Ačkoli upíry zase tak moc nemusím, v tomto provedení se mi moc líbily! Krvelačná monstra, to si nechám líbit :-D

LittleMonste
19.08.2014 5 z 5

Ke konci opravdu vyčerpávající :D (v dobrém slova smyslu). Knížka je skvěle napsaná se sympatickým hl. hrdinou a velmi originálním příběhem. Strašně se mi líbily posunky, které dělali upíři místo projevování emocí (místo smíchu se drbali za zápěstím :D)
Hodnocení - 83%
Přečteno - 1x

metyna
17.08.2014 5 z 5

Kniha mě bavila od začátku až do konce. Dobře napsáno.

Anne Leyyd
07.08.2014 4 z 5

Zajímavý příběh, který NEPOSTRÁDÁ CIT a to i přesto, že jde někdy „o krev.“

Andrew Fukuda rozhodně dokázal, že má smysl pro DETAIL, s nímž vybavil Hon od začátku do konce. Ačkoliv je 1. část knihy spíše popisnější a vysvětlovací, 2. část je nabitá akcí, napětím i něžnými emocemi. Konec je nečekaný, napínavý a rozhodně nutí část dál.

Knihu doporučuji čtenářům tak od 14 let. Žádného výslovného masakru ani nechutných scén, u kterých by se vám chtělo zvracet, se bát nemusíte. Konec je NERVYDRÁSAJÍCÍ a rozhodně nutí číst dál. Za sebe se nemůžu 2. dílu dočkat.

Matys
05.08.2014 4 z 5

Dala jsem na doporučení celkem dost lidí a knihu si koupila a přečetla. Vzhledem k tomu, že jsou prázdniny, jsem měla přečteno opravdu rychle, ale... ale asi jsem možná čekala trošku víc. :)

Vůbec Vás ale od této knihy neodrazuji, to určitě ne, celkově se mi líbila, hlavní postava taky, ale vadila mi tam ta slečna. Tu jsem prostě neměla ráda a nebyla mi sympatická.
Celkově ale námět je opravdu dobrý a originální. Ocenila jsem, že v knize nejsou upíři zaláskované milé bytosti, ale opravdové krvežíznivé bestie!
A kvůli tomu konci musím mít další díl! Ten konec mě prostě nalákal!

Knihu hodnotím za její originalitu čtyřmi hvězdičkami a pokud máte radši upíry jako bestie, tak určitě čtěte!

Janiss_89
27.07.2014 3 z 5

Motiv knihy výborný. Sice dle mě předvidatelný, až jsem se rozčilovala, že hlavní hrdinům nedochází co mají dělat. Prostředek mě trochu nudil. Bylo to trochu slabší, ale samotný Hon byl výborný a teda poslední stránka mě dostala. To jsem vážně nečekala a až jsem se zalekla, že to má jenom jeden díl. Díky bohu, že to má další díly:)

Nikolka001
30.06.2014 4 z 5

Jsem překvapena. Čtivá kniha, která má velice zajímavý a nepředvídatelný děj. Od začátku až do konce jsem se nenudila a těším se na další díly. :)

blueberrypink
28.05.2014 3 z 5

Skvělé napětí od začátku až do konce! Moc jsem si čtení užila a už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

Nel-ly
21.05.2014 3 z 5

Čtivé, zajímavé, chvílemi hezky syrové, ani zdaleka originální a jedno velké klišé s hromadou nelogičností, které kazí dojem. Myslím, že kdyby si to autor víc propracoval a vyhnul se předvidatelným situacím a té opravdu neobjevné chvilky (cca druhá půlka nihy, no fakt, kdo tohle nečekal?), bylo by to lepší. Na druhý díl jsem ale zvědavá.

juliekrocova
22.04.2014 4 z 5

Velmi čtivá a originální kniha. Líbila se mi a rozhodně ji doporučuji. Už se těším na další díly.

Maragad
22.04.2014 4 z 5

Ze začátku jsem z knihy byla zmatená, na jednu stranu jsem čekala trochu víc, ale jak jsem se postupně do příběhu nořila víc a víc, tak jsem jí přišla na chuť. Určitě oceňuji nápaditost, jak se Andrew Fukuda vypořádal s upíry neboli lidmi.

evcak
18.04.2014

Souhlasím, že kniha je docela masakr. Tolik protichůdných emocí jsem dlouho nezažila. Každopádně skvěle mrazivé čtení, plné napětí a obav a určitě to volá po pokračování:)

Canney
05.04.2014 2 z 5

Ty poslední věty. Díky těm větám si chci přečíst i další díl. Co na tom, že jsem při čtení nechápavě kroutila hlavou, protáčela oči i se znechuceně ušklíbala. Díky těm větám si ten druhý díl prostě přečtu!

Adele02
29.03.2014 5 z 5

Tohle bylo tak nádherně nechutné, krvavé a napínavé, že míň než pět hvězdiček si to nezaslouží :)