Jmenuji se Ester

Ester je dívka z početné rodiny, kde se sice všichni mají rádi, ale nikdo se o nikoho příliš nestará. Ester doma pociťuje nedostatek soukromí, a navíc se upne k myšlence mít vlastní peníze. Čím dál víc začne využívat kamarádského pohostinství rodinného přítele, majitele baru a herny, a od první nesmělé výhry se rychle propadá do závislosti na hracích automatech. Už ji nic nezastaví! 2. vydání Obálka Jozef Gertli Danglár...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6426/holky-na-voditku-jmenuji-se-ester-6426.jpg 4.3445

Kniha Jmenuji se Ester

judith141

Další kniha, kterou mi dal syn k přečtení v rámci doporučené školní literatury. Nejdřív mě překvapilo, že si jako kluk vybral čtení s dívčí hlavní hrdinkou. Po mém přečtení knihy a rozboru s ním, jsem to naprosto pochopila. Údiv třináctiletého kluka, že se gamblerství týká i holek a poznání toho, proč si Ester padla na samé dno.
Mě osobně se kniha moc líbila a opravdu doporučuji všem, kdo mají doma náctileté.

asa60

Krásný příběh o mladé lásce. Slepý kluk a závislá dívka jak to může dopadnout?

smardice

Kniha je poučná, dobře se čte a určitě je vhodná nejen pro mladistvé čtenáře. Mě se příběh líbil moc, i přesto, že do kategorie mladistvých již dávno nepatřím.

k_veri

Knížka je taky moc hezká, hodně poučí a dobře se čte. Také doporučuji :)!

marie3541

Knížka se četla sama. Líčí , kam až může zajít závislost na automatech....Drsná realita Ester a jejího života. Rodina se spoustou dětí...touha po penězích, závislost a to taková, že okrádá svoji rodinu, slepého přítele. Prokládané životem z léčebny..... zatím jsem z téhle série četla pouze tuto....nemohu posoudit další...

Petr741
20.11.2020

Knížka je o holce jménem sester která se stane gambleurkou knižka je dělaná stilem vspominacího deníku přiložena tím co se děje tu chvíli co píše ten deník kdy vipraví celí svůj příběh jak se to vlastně všechno stalo a jak se dostala tam kam se dostala knížka se mi celkem libyla a doporučil bych jí na odvádění od gamblu

Damonka12
27.10.2020

Nejlépe napsaná kniha autorky z této série, do Ester jsem se dokázala vžít a zajímalo mě, co se s ní stane.

KnihomolkaAnna
21.08.2020

Do Ester se mi ze začátku moc nechtělo, protože jsem se o dívky a chlapce závislé na automatech moc nezajímala, ale zrovna v knihovně nebyla bulimička Martina, tak jsem se ji rozhodla vyzkoušet. Za mě nejkrásnější série od Ivony Březinové!