Jmenuji se Alice

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Alice je inteligentní gymnazistka, které rodiče naprogramovali kariéru lékařky. Stresy v rodině plynoucí ze strohé výchovy a osobních problémů všichni řeší nejrůznějšími léky. Alice chce rodičům vyhovět, ale jak se vyskytne skulina v podobě samostatně prožitých prázdnin, zatouží být dospělá a zároveň vyzkoušet zakázané ovoce. Nová láska ji však nutí vyhledávat drogu a zběsilý kolotoč se rychle roztáčí Napínavý příběh dívky, která se octla v drogové pasti. 2. vydání Obálka Jozef Gertli Danglár...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6424/holky-na-voditku-jmenuji-se-alice-6424.jpg 4.3441
Série

Holky na vodítku

Žánr
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (57)

Kniha Jmenuji se Alice

Přidat komentář
KnihomolkaAnna
21. srpna

Po Alici jsem sáhla, protože jsme ji měli doma a já jsem neměla co číst. Příjemně mě překvapila. Chystám se na další díly!

Knihomolka506
27. července

Jako teen, co není zase tak dávno jsem přečetla celou sérii Holek na vodítku. Jsou pro každého z nás, které máme nějaký problém nebo vážnou nemoc a musí se léčit.  Je to sice cesta na dlouhou trať, ale všechno se dá jednou zvládnout. 


8912
05. června

Tento příběh se mi do ruky dostal už někdy ve 14 letech a vím, že jsem tuto i další dva díly zhtla jak malinu. Když jsem jí četla pár týdnů zpátky, už to nebylo takové bájo, ale pořád nezklamala. Oceňuji psaní v minulosti a přítomnosti, touhu bojovat se závislostí a styl autorčina psaní.

twigxi
16. května

Cetla jsem jeste jako pubertacka spolu s dalsimi knihami v teto serii. Pamatuju si, ze se mi libily.

Lka
13. dubna

Zajímavý pohled do světa narkomanky. Líbilo se mi rozlišení přítomnosti a minulosti. Určitě si přečtu další knihy autorky.

petrzel
11.12.2019

Zajímavý pohled na problém s drogami.

FejKýý
14.10.2019

Četla jsem jako mladší, kniha byla fajn. :)

Aria131
22.04.2019

Konečně jsem se donutila po této knize šáhnout a během jednoho dne jsem ji zfoukla. Neskutečně vykreslené postavy, všechny ty emoce a stavy byli skvěle popsané. I rozdvojený děj byl zvládnut na jedničku.

1

Doporučujeme

Hořká chuť lásky
Hořká chuť lásky
Pošeptej po větru
Pošeptej po větru
Všechno bude fajn
Všechno bude fajn
Metráček: (I.-II)
Metráček: (I.-II)